Hoe partner en familie verrassen met zwangerschap?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Linnepinna, 4 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Ik ga hoogstwaarschijnlijk in mijn eentje testen. Je weet nooit hoeveel keer je gaat testen voor je een positief resultaat in handen hebt, en wij zien beide geen meerwaarde in het staren naar een urinetestje. :)
    Is overigens niet geheel onmogelijk dat mijn man er toevallig toch bij is als ik test, in dat geval geef ik hem het boekje meteen erna.

    @ Bjanc: Het is erg spannend als je pas begint, en dan wordt de tijd vaker gedood met dit soort fantasietjes. Het is natuurlijk niet onmogelijk dat we problemen hebben met zwanger raken of dat een zwangerschap eindigt in een miskraam. Daar word je vast ook gelijk een stuk nuchterder en praktischer van.
    Kan ook zijn dat, bij een positieve test, ik al mijn plannetjes vergeet, dolblij met mijn broek op mijn knieën de badkamer uit storm en mijn man de positieve test in zijn gezicht druk, om vervolgens huilend mijn ouders te bellen. Je weet toch nooit hoe het gaat lopen uiteindelijk, maar fantaseren en plannetjes maken mag!
     
  2. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Bij mn oudste heb ik het mn man verteld toen hij thuiskwam van zn werk.. maar wel eerst gezegd dat ie even moest gaan zitten. Ik was doodnerveus, en het gewoon vertellen was voor hem verrassing genoeg want het was niet echt gepland :) (maar wel welkom)

    Toen verteld aan opa, oma en m'n broer+schoonzus door ze cadeautjes te geven: mn ouders spekletters met 'opa' en 'oma' en mn broer en schoonzus muisjes en een rol beschuit. Het kwartje viel wel meteen maar iedereen was erg verrast. Mn man heeft zijn ouders (wonen in t buitenland) meteen de dag van de test opgebeld.

    De tweede was/is wel gepland, toen heb ik het mn man verteld door hem wakker te maken en de test te laten zien :) We waren toen bij mn schoonouders in het buitenland. Vervolgens kwam mn schoonmoeder kijken of we al wakker waren want ze had mij van de badkamer horen komen, dus die werd meteen ingelicht. Vervolgens werden mn schoonvader en zwager erbij geroepen.
    Bij thuiskomst heb ik mn zoontje een t shirt aangetrokken met 'big brother' erop. Mn moeder snapte het meteen, bij mn vader viel het kwartje wat later. Hij dacht dat het gewoon een hip shirtje was ;)
     
  3. Cilnia

    Cilnia Lid

    7 dec 2011
    76
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat mij ook leuk lijkt is om een fles champagne te openen maar zelf een glas jus d'orange te nemen tot het kwartje valt :p
     
  4. Linnepinna

    Linnepinna Bekend lid

    3 feb 2012
    730
    0
    16
    Werk in de Zorg
    Limburg
    Bedankt voor jullie reactie's!! Hier zijn zoveel leuke reacties bij dat ik niet kan kiezen wat ik nou leuker vind.

    Het moet eerst nog eens lukken! Dus ik heb nog genoeg tijd om erover na te denken!
     
  5. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    @raket, klopt als een bus. Je wil niet weten wat ik allemaal af gefantaseerd heb.. hahah.. De eerst 4/5 maanden was ik er regelmatig van overtuigt dat her raak was enz enz.. Fantaseren is leuk! :D
     
  6. Nanon

    Nanon Actief lid

    11 apr 2011
    327
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik had de wildste ideelen met taart enweet ik het.... maar toen ike r achter kwam dat ikz wanger was kwam mijn moeder toevallig smiddags langs, ze vroeg"hoe ist meid?" toen was het klaar..... huilen!!! "ik ben zwanger" snikte ik! ik was zo van slag ( was wel helemaal gepland maar had er niet opgerekend dat het duie maand raak zou zijn"

    mijn partner heb ik uit bed geschreeuwd omdat ik de dag toen ike r achter kwam heel vroeg wakker was, ik moest ongesteld worden die dag maar ik voelde me zo raar ineens! kon niet meer slapen, nadat vriendlief wakker was moesten we allebei even slikken van dit onverwachte nieuws, we hebben namelijk een kloet periode achter de rug ivm overlijden van zijn broertje ( nog steeds kloten!!) en nu hadden we ineens iets positiefs om naar uit te kijken, ik vond dat een erg bijzonder momment en zal dit ook nooit vergeten!

    zijn ouders kwamen de volgende dag op visite en toen heb ik de test op een doosje geplakt en dat ingepakt in cadeaupapier, gezegt dat het een cadeau was voor de hond( iets orginelers kon ik niet bedenken haha) en toen mijn schoonouders het uitpakte keken ze erst heel raar en vroegen wat is dit?? "het eerste teken van jullie toekomstige kleinkind!!"

    weet wel dat de eerste 2 weken erg emotioneel waren, puur van blijdschap....

    dus mijn tip is.... laat het over je heen komen en vertel het hoe je je op dat moment voelt!!

    hoop voor de wachters op het testen dat het zo snel mogelijk raak is en dat jullie het heugelijke nieuws met jullie dierbaren kunnen delen!
     
  7. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    27 jul 2011
    2.899
    584
    113
    huismus
    hahah die van mij ook...die had de test vast en ik mocht pas kijken als hij de uitslag zag haha om te zorgen dat ik niet ging stressen hahaha;)..was zelf veelste nieuwschierig:D
     
  8. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.303
    2.583
    113
    heb beide keren dat ik echt vermoedde dat het raak zou kunnen zijn met manlief getest.
    Bij de eerste heb ik mijn ouders een kaart gegeven met hoera een kleinkind op komst met de echo foto en bij de tweede heeft de tandarts het per ongeluk al verteld aan ze!

    Voor de rest er niet zoveel poes-pas van gemaakt hoor, gewoon verteld na 12 weken.
     
  9. 2012mama

    2012mama Fanatiek lid

    12 aug 2011
    3.324
    158
    63
    Vrouw
    Drenthe
    Hier niet samen getest, kon niet wachten, dus alleen getest. s'avonds de test op tafel gelegd, en toen wist hij natuurlijk genoeg.
    Bij mn ouders en schoonouders Finn een shirt aangedaan met hoera, ik wordt een grote broer. Kregen we erg leuke, enthousiaste en verrassende reacties op:)
     
  10. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Bij de eerste samen getest terwijl mijn moeder en schoonmoeder in de woonkamer zaten. Die hebben we dan ook gewoon de test laten zien.

    Deze keer heb ik onze dochter een shirt aan gedaan met GROTE ZUS en haar een tekening laten in maken. Daar heb ik een tekst op geschreven uit naam van haar, test in gewikkeld en toen aan papa gegeven. Toen zijn we op visite bij mijn moeder gegaan, met het zelfde shirt en kijken hoelang het duurde voordat het belletje ging rinkelen...
     
  11. Jessie80

    Jessie80 VIP lid

    3 okt 2009
    6.203
    266
    83
    Hier mijn man 2 positieve testen onder zijn neus gedrukt en daarna het boekje wat ik al ruim een jaar eerder had gekocht gegeven. In mijn fantasie ging ook nog een gedichtje schrijven en dat dan eerst geven, maar ik was zo blij dat ik het echt geen moment voor me kon houden!

    Aan de ouders hebben we het verteld door een voorleesboekje te geven. Aan mijn zussen door mijn zusje een envelop met ovu-testen terug te geven met de mededeling dat ik ze niet meer nodig had. Aan zijn broer en zus hebben we het gewoon verteld, tenminste dat was de bedoeling, maar ze wisten allemaal genoeg toen we langskwamen.. "jullie komen zeker vertellen dat"..
     
  12. Antje84

    Antje84 Lid

    3 feb 2012
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij gaan ook samen testen.

    - Een nichtje van mij liet vakantiefoto's zien en daar zat dan ook de echo foto tussen, was erg leuk.

    -Nog een leuke is (wel wat moeilijk) die hadden een kaart en daar stond voor op in blokken de naam baby, toen gaven ze die aan de ouders en familie en in de kaart stond, het cadeau komt in .. en staat voor op de kaart. Duurde wel 10min voordat iedereen m door had, ik was er zelf bij, was echt een geweldige reactie. Maar ja vind maar zo''n kaar!

    -Op een rompertje schrijven en dan aan je ouders geven, dat willen wij zelf doen, Bewaar dit rompertje goed voor mij want in ... kom ik erbij!

    -Of de echo inlijsten.
     
  13. Kimsp

    Kimsp Actief lid

    12 jun 2008
    117
    0
    0
    Wij hebben een gedicht in een lijstje gedaan met het volgende gedicht.

    Jullie kunnen mij niet horen
    Jullie kunnen mij niet zien
    In ...... word ik geboren
    Mag ik dan in dit lijstje misschien?

    Echt super leuke reactie bij mijn ouders.

    Bij de papa heb ik de test op zijn bord gelegd. De bedoeling was samen testen, maar een paar dagen eerder was het negatief en na een paar dagen voelde het zooooo zwanger in me dat ik niet meer kon wachten. Helemaal verrast uiteraard omdat het een paar dagen eerder negatief was.....

    Ik vind de shirts erg leuk om te doen, mocht het bij ons weer raak zijn dan doen we dat bij de opa en oma van onze zoon....
     
  14. Loving

    Loving Bekend lid

    24 apr 2008
    904
    0
    16
    hier twee keer samen met man getest. m'n man had het echt niet leuk gevonden als ik alleen had getest, en ik eigenlijk ook niet. het moment dat dat 2e streepje te voorschijn komt, wow!! dat wil ik delen!

    ben nu ook aan het nadenken over hoe we het de opa's en oma's gaan vertellen dat onze knul een brusje krijgt. ik vind een shirtje ook heel leuk. misschien hebben ze die op de 9maandenbeurs. vind de tekst: binnenkort ben ik niet meer in m'n .... en dan een afbeelding van een eendje ook erg leuk.

    ik kreeg van een vriendin (die het dus als eerste wist, want we vertellen elkaar alles) van het weekend een stoffen oorkonde in 'lief'stijl met broer erop (denk dat ze die bij de prenatal heeft gekocht). kunnen we dus ook gebruiken.
     

Deel Deze Pagina