OTM: wat goed dat het zo goed gaat met de meiden! Zijn zij nou uiteindelijk in stuit geboren? Daar was toch sprake van of vergis ik mij nu? Bezigbijtje: ik heb 3 voetenpakjes per kindje in 50 en dan nog een stuk of 3 broekjes + overslagshirtjes in totaal geloof ik. Het hangt er erg vanaf of je erge spugers krijgt en hoe groot ze ter wereld komen. Uiteindelijk zijn kleertjes snel gekocht natuurlijk, mocht je tekort komen.
@belle, de meiden zijn inderdaad allebei in stuit geboren. Ik zag je ongerustheid vanwege de overslag in het hartje. N. heeft/had dit ook. Dit liet ze pas donderdag aan de ctg zien. Inmiddels doet ze het nog af en toe, maar ze heeft er geen last van. Ze houden haar goed in de gaten, en ze hebben al van meerdere kanten laten weten dat het echt geen kwaad kan, en het zich komende tijd kan herstellen. Dus echt geen zorgen maken!!
Prachtige foto's voorbij zien komen! Hier gaat het met Elize weer goed, ze knapte echt heel snel op van de AB kuur maar jeetje wat een ellende om drie keer per dag 5 ml naar binnen te krijgen. Moet onderhand echt geweld gebruiken, gelukkig is het flesje bijna op
Jane vervelend dat het zo lastig gaat. Ik weet niet meer wie het vroeg maar wij hadden 3 pakjes van maat 50 en 56 per kind. otm wat fijn dat je lekker van ze kan genieten. Hier een goede nacht gehad, alleen wil meneer overdag niet zo lang slapen 1x 3 kwartier en keer halfuur. En dan nu van 9 tot half 8-8 uur, maak hem dan wel om 10 uur wakker voor een fles.
OTM: dank je wel, ja, ik denk dat het hier wel ongeveer om hetzelfde zal gaan. Ik heb vandaag toch nog even met een gyn gebeld om extra te vragen wat het nou precies is. Op het moment zelf ben ik daar toch minder goed in. Het is dus een slag die heel snel volgt op de vorige slag (net als een hartklopping bij volwassenen). Het heeft te maken met de onrijpheid van het hart en wordt ook gezien bij voldragen kindjes. Het gaat vaak over voor de geboorte en soms ook pas daarna. Jane: ja, dat is een hel antibiotica geven!! Ik weet nog goed wat voor worsteling dat was met mijn dochtertje destijds. Pffff. Wat helpt is een injectiespuit (zonder naald ) en daar de antibiotica indoen. Dan kun je het makkelijker wat meer achterin het mondje krijgen. Of zat dat bij jou er al bij? Ik kreeg toen van die antibiotica waarbij je geacht werd het met een theelepel naar binnen te krijgen... Doe dat maar eens bij een baby van 8 mnd. Wel fijn dat het beter met haar gaat!
Goedemorgen! Mysun, wat een mooie foto's! Fijn dat het steeds beter met ze gaat. Nog even volhouden tot HET moment dat ze lekker mee naar huis mogen... BB-tje, zeker genieten dat je mannetje er weer is? Hier soms ook heel slecht slapen, vervelend is dat hè? Ik word altijd megavroeg wakker met droge mond en verstopte neus...of midden in de nacht vanwege maagzuur....heerlijk die zwangerschapskwaaltjes! Belle, hopelijk is het iets tijdelijks, die hartkloppingen maar wel vervelend omdat het je zo ongerust maakt. OTM, wat fijn dat ze lekker zijn thuisgekomen en dat het zo goed gaat! Hier alles z'n gangetje. Rugpijn is weer weg gelukkig. Ik ga zo an die arbeit, geen zin blehh, ik heb zin in a.s. zaterdag want dan ga ik met beide oma's de kinderwagen en ledikant ophalen!
Friesje: wooow mooi!! Wat een verschillende meisjes zeg!! Ze zien er beide goed uit! Ik gok links m.eike en rechts l.isa?
Wat komen er weer mooie (en herkenbare!) foto's voorbij! Prachtig! Mila en Tess hebben vannacht in hun eigen bedjes op hun eigen kamer geslapen! Is heel goed gegaan!! Ze waren om half 7 eventjes wakker, maar hebben daarna nog geslapen tot 9uur! Zelf ook een stuk rustiger geslapen! Heb nu 2 weken vakantie, en dan weer 'echt' aan het werk!
Wat een prachtige foto duidelijk 2 eiige tweeling. nikkijane wat fijn dat ze zo lekker in hun eigen bedjes hebben geslapen en ook zo lang. Geef je ze tussen door nog een fles dan of pas om 9 uur?
Ze krijgen dan om 23uur de laatste... En nu dus om 9uur pas weer. Das wel laat hoor... Nu moet ik de rest van de flessen iets dichter op elkaar geven!
Mooi buikie Belle! Friesje, Leuk hè, samen in bed... Inderdaad 2 meiden maar 2 eiig hè... De ene heeft ook zo`n bos haar.... Hoe gaat het met de voedingen...? Zijn ze nog zo verkouden? Hier krijgen ze de laatste fles tussen 21.30 en 2200 uur en dan moeten we ze om 6.45 door-de-week wakker maken aangezien dochterlief anar school moet en ik wil dat ze dan de 1e fles in hun buikie hebben In het weekend laten we ze liggen en kijken we hoe laat ze komen. Maar overdag komen ze soms wel wat eerder ook om de nacht te compenseren denk ik dan, ach ze krijgen in ieder geval de 5 flessen binnen... Volgens mij is Gijs wel toe aan bijvoeding, zit hevig op zn handjes te bijten en sabbelen als hij ons ziet eten... En hij heeft zn duim ontdekt, echt schattig om te zien... Lieke is af en toe echt een driftkikkertje, draait tijdens de voeding enorm met haar hoofd zodat de speen eruit vliegt en zij brult... soms om moedeloos van te worden... Leg je haar weg dan is het helemaal mis, brullen dat ze doet
hier een buikfoto van mij met 25+2 weken... ik krijg heeeel vaak de opmerking waar ik die 2e laat... mensen geloven niet dat ik zwanger ben van een 2ling... mijn buik is ook niet heel groot, maar opzich is die in de eerste 15 weken giga gegroeid, sinds 20ste week staat hij beetje stil...
Mooie buiken en kindjes, ik ga zo ook weer ff een foto maken! Hier gaat het erg hard met groeien! Heb nu een grotere buik als met de twins deze termijn!
Hoi meiden, Aaaaaahhhh wat leuk met zijn 2en in bad en wat zien ze er goed uit. Smelt en wat een mooie buikfotos zal van mij ook even hier plaatsen. Fijne avond allemaal
mooie buiken zie ik hier! friesje wow wat zijn ze toch verschillend he. prachtige meiden heb je! MM7 jeetje jij bent alweer bijna 20 weken. waarblijft de tijd? hoe voel je je?? dames kunnen jullie mij helpen??? heb een onderwerp geschreven bij het stel je vraag aan de verloskundige. zla proberen link erbij te zetten http://www.zwangerschapspagina.nl/stel-vraag-de-verloskundige/335521-hechtingen-vergeten.html