Welke fles?

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door Marrr, 9 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marrr

    Marrr Fanatiek lid

    9 aug 2010
    1.458
    0
    0
    Hoi Dames!

    Ik kom er niet meer uit. Ik heb eerst al hele discussies met mezelf gevoerd over wel of niet stoppen met bv.. Nu eindelijk de knoop doorgehakt.. Maar nu ben ik weer in twijfel over welk flesje te gebruiken.. ;)

    Ik heb tot nu toe bv gegeven, maar ivm werk e.d. wil ik nu overstappen op kv. Op dit moment heb ik Tommee Tippee flesjes, waar ze in vlagen goed uit drinkt (afgekolfde bv dus) Is het handig dat ik deze flesjes blijf gebruiken? Of zouden jullie aanraden een ander soort fles aan te schaffen? Mede omdat het drinken uit de fles niet altijd van harte gaat (vorige week weigerde ze m volledig).. Kan dat ook aan het type fles liggen? Zou dat beter kunnen gaan als ik een andere fles aanbied? Heb ook ergens gelezen dat de spenen van TT niet zo geschikt zijn voor kv??? Iemand enig idee??

    Alvast bedankt iig!
     
  2. Sallie

    Sallie VIP lid

    27 sep 2008
    8.257
    292
    83
    Voor de klas
    Noord-Holland
    Hier eerst avent gebruikt met speen 1, voor bv die was afgekolfd. Zoontje is erg gulzog, dus had die snel leeg. Toen ik overging op kv difrax s fles met s speen en friso comfort gekozen en ben erg tevreden zo!
     
  3. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    Ik gebruik de breastflow flessen vind die erg handig. En ze drinkt er goed uit. Je kan ze alleen maar op internet bestellen das wel een nadeel maar wel gelijk de volgende dag in huis
     
  4. lentebloem

    lentebloem Actief lid

    9 mrt 2011
    330
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik gebruik difrax flessen met 1-2-3 speen (verdikte kv)
    ook heb ik een tommee tippee, maar ben er nog niet over uit of dit werkt. sowieso niet voor verdikte kv is mijn ervaring.

    het zijn twee heel verschillende flessen, en volgens mij (heb ze zelf geprobeerd) twee heel verschillende drink manieren. ik bedoel hoe de melk uit de fles komt
     
  5. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Als ze goed drinkt uit de fles ie je hebt zou ik die gewoon aanhouden.
    En je hoeft natuurlijk alleen maar volledig te stoppen met bv als je 24 uur per dag gaat werken, je kun rustig gewoon de voedingen onder werktijd vervangen door kunstvoeding en verder gewoon zelf blijven oeden. Veel handiger.
     
  6. Marrr

    Marrr Fanatiek lid

    9 aug 2010
    1.458
    0
    0
    Tja.. Daar drinkt ze dus niet zo goed uit heb ik t idee.. Drm wil ik ook eigenlijk wel een andere fles proberen, als ik dan kans heb dat t beter wordt.. En ik werk onregelmatig, dus erg lastig vervangen dan...

    Iig bedankt voor de antwoorden.. Maar die difrax fles, daar zit toch zo'n aparte speen op die precies zo moet zitten en niet anders? Is die dan wel 'kerel en oppas proof'? ;)
     
  7. lentebloem

    lentebloem Actief lid

    9 mrt 2011
    330
    0
    0
    NULL
    NULL
    de difrax fles koop je automatisch met de gewone speen maat s.
    daarnaast heb je vanaf 3 maanden speen maat m die je er los kunt bijkopen. of de 1-2-3 speen, die kan je ook los bijkopen met of zonder ring en die heeft inderdaad 3 standen waar je naar moet kijken.
    maar als je voeding niet indikt is maat s of m voldoende denk ik.

    oja en de 1-2-3 speen is kerel proof bij ons :D
    gewoon 1000x uitleggen
     

Deel Deze Pagina