Gestopt met de pil in december 2010

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door lieverd86, 18 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. anoniemz

    anoniemz Bekend lid

    20 mrt 2011
    539
    0
    0
    overijssel
    @ginkel, dankjewel meis. zal het proberen. , wat jammer dat de test negatief was... wanneer moet je ongi worden? Hopelijk is het gauw 13feb voor jullie en hopelijk weten jullie dan meer waar jullie iets aan hebben!
    Ja schilderen geeft een hele kliederboel, als er niets mis gaat in de zwangerschap moeten wij ook 2 kamers schilderen maar daar hebben we het natuurlijk wel voor over..

    @Dames,
    hier gaat het erg goed, alleen af en toe een gigantische steek door mijn rug..
    Hoe is het met jullie?

    Wens jullie nog een fijne zondagavond en werkze voor degenen die morgenvroeg vroeg op moeten!!
    kus
     
  2. LindeDD

    LindeDD Fanatiek lid

    4 apr 2011
    1.418
    0
    36
    @ Jolanda: Fijn dat het goed gaat en dat de misselijkheid wat minder is.

    @ Naadje: Leuk dat jullie ook een nieuwe keuken krijgen. Wij hebben hem met mijn schoonvader en stiefvader zelf geinstalleerd dus zijn er wel een tijdje druk mee geweest. Het is nu bijna klaar, alleen de plinten er nog onder. En dan gaan we ook maar meteen de hele woonkamer een nieuw kleurtje geven :).

    @ Ginkel: Jullie dus ook aan het schilderen thuis. Wat voor kleur wordt het bij jullie? En over een week naar de gyn! Hopelijk wordt er dan meer duidelijk. Ik ga twee dagen later, de 15e.

    @ Sanne & Anouk: Voor jullie komt de bevalling nu heel dichtbij, spannend hoor!
     
  3. anouk79

    anouk79 Fanatiek lid

    13 jan 2011
    2.308
    0
    36
    Opticien.
    Zuid-Holland
    @jolanda: Fijn dat je niet meer zo misselijk bent. Kun je wat meer genieten nu.

    @ginkel: Balen dat je test negatief was. Ik hoop dat de tijd lekker snel gaat dan is het zo 13 febr.

    @lindedd: Voor jou ook al snel he 15 febr. Ben benieuwd!! Fijn dat de keuken bijna af is. Erg leuk een verbouwing maar het geeft altijd z'on rotzooi he, ;).
    En welke kleur word de woonkamer?
    Gaat inderdaad snel hier. Nog 7 weekjes maar. Nog deze week werken, al heb ik van mijn baas dinsdag extra vrij gekregen, omdat we overbezet staan hihi en dat vind ik heeeelemaal niet erg. En dan verlof. Ik zie er wel een beetje tegenop hoor! Ben nog nooit zo lang "vrij" geweest. Wat moet ik toch allemaal gaan doen? Scchoonmaken :D. Gelukkig mag ik nog 1 dag in de week naar school, tenminste zolang het nog gaat.

    @naadje: Leuk zeg jullie ook een nieuwe keuken. Doe je wel rustig aan?

    @joan: Snap ik wel dat het moeilijk is voor je maar wel leuk dat je af en toe nog eens reageert. En wat betreft je leeftijd ik ben 2 jaar jonger als jou ( tenminste als je naam joan77 ook je leeftijd is?) en hier is het ook gelukt. Positief blijven is het beste!!

    @sanne: Heb jij eigenlijk een voorgevoel/voorkeur over de geboorte datum? Mijn gevoel zegt heel sterk 20 maart. Maar dat is misschien meer omdat ik dat zo'n mooie datum vind hihi (eerste dag van de lente).

    @iedereen die ik vergeten ben, ik hoop dat het met jullie ook goed gaat?
     
  4. naadje53

    naadje53 Bekend lid

    23 mrt 2011
    975
    0
    0
    anouk
    het komt steeds dichterbij he, geniet ervan
    enne ik doe rustiig aan hoor hihi me schoonouders helpen goed mee

    linde/ginkel
    spannend voor jullie volgende week me duimpjes draaien in het rond

    allemaal
    hier gaat het goed na weer flink gespuugd te hebben ik kan er namelijk de klok op gelijk zetten welke dagen minder voor me zijn hihi erg fijn

    hier een dubbel gevoel morgen de 12 weken echo en we weten dat de hond van onze beste vrienden over 2 uurtjes word ingeslapen hun hond speelde altijd met die van ons
     
  5. LindeDD

    LindeDD Fanatiek lid

    4 apr 2011
    1.418
    0
    36
    @ Anouk: Lekker joh, bijna verlof! Genoeg te doen in en om het huis en anders is eens niks doen ook wel eens lekker ;). Gewoon met een boekje op de bank of een filmpje kijken.
    Ik denk dat wij de woonkamer in bruintinten gaan doen. Creme-kleurige muren met 1 of 2 muren een iets bruinige kleur. Ik vind het nog best moeilijk om te kiezen, er is ook zo veel keus.

    @ Naadje: Wat naar van de hond van je buren. Sterkte daarmee. En toch ook veel plezier bij je echo vandaag.
     
  6. Zwabbertje

    Zwabbertje Bekend lid

    12 mei 2011
    643
    0
    0
    secreteresse
    Hoi Meiden,

    Even door drukte geen tijd gehad om hier te reageren.
    Heerlijk dagje sauna achter de rug en samen met onze zoon van de sneeuw genoten. Aankomend weekend ook alweer afwezig. Dan ga ik heerlijk een weekend weg met men collega's.

    Naadje, veel plezier bij je echo vandaag. Laat je even wat weten?

    Anouk, heerlijk vooruitzicht je verlof. Geniet er van want voor je het weet is het zover!!

    Ginkel, jeetje wat vervelend weer een negatieve test. Maar hopen dat de 13e wat meer vooruitzicht bied.

    Linde, voor jouw hoop ik hetzelfde dat je de 15e meer zekerheid krijgt.

    Naadje vervelend al die rotdagen er tussen maar helaas herkenbaar. Hoop dat het bij jouw niet zo lang is.
     
  7. anoniemz

    anoniemz Bekend lid

    20 mrt 2011
    539
    0
    0
    overijssel
    Hee hallo dames,
    Hier gaat het goed gelukkig niet zo misselijk meer!

    @anouk, genieten vinden we nog erg moeilijk!
    @naadje, Hoe ging je echo meis?
    @zwabbertje, wens je vast veel plezier aanstaand weekend met je collega's!

    Fijne dinsdagavond meiden, X
     
  8. naadje53

    naadje53 Bekend lid

    23 mrt 2011
    975
    0
    0
    hey meiden

    vanochtend heb ik de echo gehad en die was weer helemaal geweldig het hartje klopte super mooi en oh oh wat was het duidelijk zeg, voor 85% weten we het geslacht al namelijk een meisje:p:p:p
    5 maart krijg ik een 16 weken controle en dan weer een afspraak maken voor de 20 weken echo

    vandaag hebben we het nieuws ook naar buiten gebracht.
    ps: ik zal vanavond of morgen nog even een foto plaatsen
     
  9. anouk79

    anouk79 Fanatiek lid

    13 jan 2011
    2.308
    0
    36
    Opticien.
    Zuid-Holland
    @naadje: Fijn zeg dat je het hartje weer gehoord hebt. Toch weer een hele geruststelling he!
    Geniet er maar van!

    Hier toch weer een beetje last van mijn bekken gekregen. Dit keer meer richting mijn heup en lies. Vervelend met draaien in bed. Rustig aan maar weer!
     
  10. naadje53

    naadje53 Bekend lid

    23 mrt 2011
    975
    0
    0
    hey meiden

    de echo staat in mijn fotoalbum hihi
     
  11. labamba

    labamba Bekend lid

    14 mrt 2011
    633
    0
    0
    Mooie echo naadje, daar kun je trots op zijn.

    Ik zit er even doorheen. Zaterdag ging Finn ineens spugen na een voeding. Zondag ging het goed en maandag weer spugen. Nu hou ik hedt bij op een klad blok wanneer hij spuugt. Gisteren voeding van 5 uur de er met een mega kracht uitkwam en de hele box incl speelgoed zat onder, hup alles de was in. Nu net weer op schoot alles eruit. Ga naar boven hem wassen en omkleden heb het nieuwe setje aan huo weer spugen. Weer een schoon setje aan gedaan en in bed gelegd. Extra een spuugdoekje onder zijn hoofd en jahoor weer een beetje op het doekje.

    Ik had van de week al het CB gebeld en die gaven aan zolang hij levendig blijft en goed plast hoef ik me geen zorgen te maken., Maar het frustreerd me enorm!! Ik kan op die momenten niets meer hebben. En denk laat mij maar werken hoor ik word gek van dat stomme huishouden, wassen, strijken, luiers, voeden, spuug opruimen, verschonen, boodschappen doen en koken. Vreselijk!!! Het is een heel verhaal geworden maar zit er echt even doorheen. Wat baal ik hiervan. En Finn heeft nergens last van even vrolijk en lief. Hij kan er ook niets aan doen.
     
  12. daf

    daf Bekend lid

    5 apr 2011
    725
    0
    16
    overijssel
    och labamba ik kan snappen hoe je je voelt. heb het meegemaakt bij mijn beste vriendin. je bent zo radeloos want je weet niet of er iets is en wat er dan is. en je frustraties mag je altijd bij ons kwijt. sterkte met finn maar ook met je zelf meid. doe kalm aan.
     
  13. naadje53

    naadje53 Bekend lid

    23 mrt 2011
    975
    0
    0
    labamba
    wat vervelend zeg dat die kleine telkens zo moet spugen en natuurlijk mag je hier effe je verhaal eruit gooien daar zijn we ook voor.
    hoelang heb je nog verlof


    hoe zal het gaan met joylinn en bras
     
  14. Zwabbertje

    Zwabbertje Bekend lid

    12 mei 2011
    643
    0
    0
    secreteresse
    Naadje, mooi echo hoor!! Heerlijk dat alles goed was.

    Labamab, ik begrijp je helemaal, het gevoel dat je alleen maar thuis bent en aan het wassen, opruimen etc. Ik had dit ook en was (klinkt heel onaardig) blij dat ik na 3 maanden weer aan het werk mocht. Sterkte meid.


    Meiden vanaf nu ben ik even afwezig tot en met dinsdag. Al vast fijn weekend.
     
  15. anoniemz

    anoniemz Bekend lid

    20 mrt 2011
    539
    0
    0
    overijssel
    Hee hallo dames, hier werd ik vanmorgen wakker met een beetje buikpijn en sinds vanavond 5uur doet het me erg zeer net iets naast de lies rechts als ik er op druk heb ik erge pijn. Als het me morgen nog zeer doet zijn we toch van plan even de verloskundige te bellen! Maak me nu onwijs veel zorgen... En durf niet meer te hopen dat het een goeie zwangerschap is..... Zit er helemaal doorheen en weet even niet wat ik ervan moet zeggen of van moet denken... Sorrie dus voor mijn geklaag meiden.

    @Zwabbertje, wens je heel veel plezier en tot dinsdag meis
    @labamba, oh wat vervelend zeg meis..succes met wassen.
    @naadje, mooie echo foto's meis, nu kan je echt gaan genieten.

    Fijne avond.
     
  16. naadje53

    naadje53 Bekend lid

    23 mrt 2011
    975
    0
    0
    jolanda
    wat vervelend meis, inderdaad als je je echt zorgen maakt gewoon bellen naar de vk dat vinden ze helemaal niet erg
    hoop dat het helemaal niks betekend en dat je kleine beeb nog lekker velig en warm binnen in je buikje zit
     
  17. anouk79

    anouk79 Fanatiek lid

    13 jan 2011
    2.308
    0
    36
    Opticien.
    Zuid-Holland
    @labamba: Kan me goed voorstellen dat je van dat spugen een beetje wanhopig word en dat de muren op het moment een beetje op je af komen. Probeer toch tussen dit alles door een beetje te genieten. En je mag hier altijd jje verhaal kwijt he!!

    @naadje: Mooie foto's hoor van je kleintje!!
     
  18. anouk79

    anouk79 Fanatiek lid

    13 jan 2011
    2.308
    0
    36
    Opticien.
    Zuid-Holland
    Zo net bij de vk geweest. Alles prima! Ijzer gestegen ipv het normale dat hij iets daalt. Meisie is iets ingedaalt, prima.
    over 2 weken liggings/termijn echo en dan gaan we ook de bevalling bespreken. Pff komt steeds dichterbij nu.

    Fijne dag allemaal!!!
     
  19. Joan77

    Joan77 Lid

    4 apr 2011
    48
    0
    0
    @Anouk, nee ik ben nog ouder, word binnenkort al 37.....
    ze zeiden gewoon in het ziekenhuis: hoe oud is die mevr. 36? oh dan ligt het daar waarschijnlijk aan...
    Fijn dat het met jou goed gaat! geniet ervan, x
    @Anoniemz, ik zou gewoon de arts bellen, die kan je doorsturen naar de gyn, en dan kan je met spoed een echo krijgen...
    Sterkte meis, ik hoop dat je kleintje bij je blijft zitten, x
    @Labamba, knuffel van mij!
     
  20. anoniemz

    anoniemz Bekend lid

    20 mrt 2011
    539
    0
    0
    overijssel
    Hee dames. Vanmorgen de dienstdoende verloskundige aan de tel. gehad en ze heb geregeld dat ik om kwart voor 1 een echo heb bij het echobureau, ze denkt zelf aan een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Als het mis is is ze er bij en gaat zij mee naar het ziekenhuis, ook is mijn vriend erbij. Zie er gigantisch tegen op en heb vanmorgen alles al aan elkaar gehuilt....hoop zo dat het goed is...
    Jullie horen van me... X
     

Deel Deze Pagina