Langere houdbaarheidsdatum en meer van dat soort ongein...

Discussie in 'De lounge' gestart door Bkoenen, 13 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama van Marit

    mama van Marit Niet meer actief

    tenminste houdbaar tot: zie elders op de bus (jodekoek).
    Waarom dat zinnetje? Als ze er toch iet op typen kunnen ze net zo goed de datum erop zetten i.p.v. dat je de bus moet afzoeken naar een datum.

    Als ik meer vind laat ik het jullie weten!
     
  2. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Hahaha! Geniaal!
     
  3. BabygirlM

    BabygirlM Bekend lid

    18 sep 2011
    781
    0
    0
    Op dit moment geen werk, dus ik geniet nog lekker
    Ik heb niet alles gelezen, dus ik weet niet of deze al voorbij is gekomen:

    In een reclame van een nieuw (af)wasmiddel? (dreft ofzo, geloof ik?) Zeggen ze op het eind:"net als alle andere (af)wasmiddelen, buiten het bereik van kinderen houden!"

    Alsof heel NL zou denken:"hej, een nieuw (af)wasmiddel, deze is vast en zeker wel geschikt voor kinderen!" haha:D

    Maar idd, dingen zoals iemand hierboven ook al zei: voor houdbaarheidsdatum, zie elders op de verpakking. Ik denk dan ook altijd, zet dan gelijk de houdbaarheidsdatum er neer als je hier toch iets typt:p HAHA, ik ga nu alles even teruglezen, grappige dingen heb ik al voorbij zien komen!:d
     
  4. BabygirlM

    BabygirlM Bekend lid

    18 sep 2011
    781
    0
    0
    Op dit moment geen werk, dus ik geniet nog lekker
    Hahaha, ja dat denk ik nou ook altijd!:p Ben blij dat jij het zegt, want ik dacht altijd dat ik de enigste malloot was die niet wist wat 'dermatologisch' inhoudt:p
     
  5. Daan78

    Daan78 VIP lid

    25 jun 2008
    8.202
    1
    0
    Apeldoorn
    LOL


    Je bent dus niet de enige.
     
  6. MissBianca

    MissBianca Fanatiek lid

    11 jun 2011
    1.143
    12
    38
    Uden
    Misschien was dat van haar ook wel sarcastisch bedoeld :).
    Zoiets zou ik ook kunnen doen en dan net doen of je het serieus meent (of ze moet wel echt hééél dom zijn..).
     
  7. 0lifantje

    0lifantje Actief lid

    7 jan 2012
    258
    0
    16
    NULL
    NULL
    Van dat houdbaarheidsdatum, zo herkenbaar ;) Als ik de houdbaarheidsdatum zoek, dan kom ik die nooit als eerste tegen, wel dat zinnetje dus :(
     
  8. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.911
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    't Kan natuurlijk ook houdbare sinaasappelsap zijn i.p.v. verse. Dus dat dat erop staat, vind ik wel logisch.

    Ik vind het altijd een sport om de gebruiksaanwijzing van nieuwe apparaten in meerdere talen te lezen. Daar zitten vaak toch verschillen in. De Engels variant is meestal het leukste. Dat komt waarschijnlijk doordat Amerikanen nogal "sue happy" zijn. De Duitsers zijn vaak wat laconieker en waarschuwen niet voor elk flauwekulletje.
     
  9. denise89

    denise89 Bekend lid

    22 dec 2010
    820
    1
    16
    partime baan
    klopt schoonbroertje heeft een noten allergie dus kan zich lam eten aan pinda's en pindakaas maar dus niet wanneer het verwerkt word in een fabriek waar ook noten verwerkt word.

    je moet het maar net weten. keek eerst ook vreemd toen schoonbroer rustig pinda's zat te eten terwijl ik daarvoor te horen kreeg dat als hij na het eten van noten niet snel zijn medicijnen neemt of in het ziekenhuis is hij stikt.
     
  10. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Je hebt die reclame van max factor mascara. False wimper effect ofzo...dan staat er beneden heel klein:
    Beeld gedramatiseerd JOH!

    Zelfde geldt voor reclames over witte tandentandpasta.

    Is een sport hier, kleine lettertjes lezen van tv-reclame :D
     
  11. BabygirlM

    BabygirlM Bekend lid

    18 sep 2011
    781
    0
    0
    Op dit moment geen werk, dus ik geniet nog lekker
    Haha, daar ga ik dan ook eens op letten, want dat is me nog nooit opgevallen!!:p:p

    Het is me overigens nog nooit gelukt om die kleine lettertjes fatsoenlijk te lezen, want die laten ze ook maar iets van 5sec. zien ofzo, haha!;)
     
  12. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Hoeft geen verse te zijn, kan ook van die gore aanmaak sinaasappelsap zijn. juk!
     
  13. Islah

    Islah Niet meer actief

    Inderdaad, veel sinaasappelsap ligt maandenlang ergens bevroren in een vriezer voordat het in het pak gaat.
     
  14. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    Daarom vind ik appelsientje ook echt niet lekker... Lijkt voor geen meter op vers geperst sinaasappelsap...
     
  15. Islah

    Islah Niet meer actief

    Wat ik ook zo'n stomme vind...

    'zonder kunstmatige kleurstoffen!' Nee, maar dan zit er wel luizenbloed in. : P
     
  16. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Lang leve de pauze functie bij UPC :D
     
  17. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector

    **ieuw** dat klinkt wel heel ranzig en ik wil niet eens weten waar het allemaal in zit ;)
     
  18. Islah

    Islah Niet meer actief

    Zat je toevallig net een roze koek te eten ofzo? =D
     
  19. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector

    Neeeeee, hahaha, maar vind ze wel erg lekker ;)
     
  20. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ik vind dat 'bewuste keuze' logo nog het ergst. Dat staat zelfs op kindercola :$ Of op andere 'light' produkten die barsten van de ongezonde zoetstoffen. Dat zou verboden moeten worden.

    Net als op snoep zetten 'vetvrij'. Duh. Moeten we daardoor vergeten dat we een klontje suiker met kleurstof (of luizen) aan het eten zijn? :$ :x

    Die 'serveersuggesties' vind ik bij Euroshopper nog het belachelijkst. Geef dat geld dan uit aan een iets minder onooglijke verpakking, maar doe niet als of ik een knolselderij op een cracker ga leggen.
     

Deel Deze Pagina