Hoi meiden nou ik heb in princiepen "prima" geslapen op de normale kwaaltjes na nu ik wakker ben voel ik wel al weer die steken maar nog steeds in de zelfde mate als gister.. Dus ik denk dat het er nú in ieder geval nog niet in zit... Die ene cm gratis gaat hier ook niet op Femme succes bij de echo! Cerberus veel plezier bij de VK! @ alle andere fijne dag!! En beesie succes!!
Goedemorgen! Zo lag om half 8 gister alweer op bed, en lag om 9 uur al in coma! Was zo moe! En vannacht was het echt weer een klapper zeg, DRIE KEER plassen in één nacht!! En toen moest ik voor de 4e keer, maar keek toen op mn wekker en het was 5 uur dus ben ik even nog een half uur blijven liggen toen moest ik er toch uit haha! Ga nu even terug lezen, toch nog niemand bevallen hè?
haha sasjuh, ja was weer naar bed gegaan. Heb heerlijk kunnen slapen. Moet ik dus toch aan toe geven als ik 's nachts wakker ben. Niet gaan woelen, maar een lekkere beker warme melk gaan drinken. Nog meiden bevallen?
@cerberus, ik ga morgen ochtend op kraamvisite, kaaaaannn niet wachten ben zo benieuwd Krijg er kriebels van haha!! @leske hahaha heerlijk die nesteldrang, mag ik een beetje van jullie? SJEE je wilt niet weten wat voor k*tzooi het is bij mij hahahaha, maar moet ook wel zeggen dat ik van alles WIL schoonmaken en opruimen, maar met 4 dagen werken van ongeveer 9 à 10 uur per dag werkt het niet... Nog 6 werkdagen na vandaag ben zo aan het aftellen!! @beesie, en en en?? Is er al wat begonnen??
Goedemorgen meiden! Hier ook weer wakker vannacht, minstens 2 uur Ik had drukkende pijn in mijn onderbuik en het deed me een beetje denken aan wat ik voelde toen ik ging bevallen van mijn eerste en dat ging toen in zo'n sneltreinvaart dat ik dus vannacht om 2:30 de laatst dingen in mijn vluchttas heb staan stoppen Maar het was vals alarm Maar goed, heb ik de nachtelijke uurtjes ook weer goed besteed Seks voor de bevalling: een vriendin van mij is kraamhulp en die zegt dat de verloskundige soms echt wel 'een kwakje' op het hoofdje van het kind aantreft hoor Nouja niet letterlijk natuurlijk, maar voordat vliezen zijn gebroken (die dat zo netjes wegspoelen volgens Cerberus) wordt er natuurlijk wel gecheckt op ontsluiting e.d.... Nou ik ga snel mijn kleding aantrekken en zoonlief naar het kdv brengen. Vandaag aan de slag samen met vriend met allerlei klusjes die ik graag af wil hebben voor uk er is.
Ook goedemorgen! Moet toch 's nachts ook maar de laptop aanzetten zie ik.. Om 2 uur wakker en om half 6 terug naar bed gegaan om vervolgens in een hele diepe slaap te vallen. Helaas ging om half 7 de wekker maar man en dochtertje zijn nu weg naar oma. Heb heerlijk de hele dag voor me alleen! Heb ook nog een lange to-do lijst dus zal me niet vervelen.. @ beesie heeft je actie effect gehad? Spannend! Voorweeen had ik trouwens bij mijn dochtertje al 2 weken lang elke nacht dus was al helemaal gesloopt van tevoren. Nu hetzelfde alleen ook een erg pijnlijk bekken. Maandag maar voor leggen bij de vk.. Kom straks nog wel ff spieken! Xxx
Zwaai, zwaai... Goede nacht gehad, nu douchen en Joosje naar school brengen. Vervelend voor de meiden die slecht geslapen hebben. En Beesie, ben benieuwd?! Doeg! Leske
hier nog iemand die gelijk komt spieken, voordat ze de kindjes naar school brengt..... Niet allleen voor Beessie, maar voor alle "rommelende" dames..... @hier net weer bizar "vrienden met de pot" geweest, bleeh....... het is dus weer terug.... en JA ik loop dus op schema.... heb dit bij 2,3 ook gehad.... tot het einde)
Voor de liefhebbers: bij Lief! hebben ze nu de hele basiscollectie met 50% korting (=7,50 voor shirtje met lange mouwen) Ik had gisteravond tot een uur of 11 in ieder geval nog die pijn, maar ben gewoon in slaap gevallen, en nu is het weer weg. Wel merk ik nu al, dat ik een minder goede dag heb dan gisteren. Ik ben dan ook heel blij dat ik gisteren gehandeld heb naar mijn nesteldrang. Ik heb zelfs het laatje van de wasmachine meegedraaid in de afwasmachine, haha! Verder heb ik vanochtend nog het eerste setje dekentjes en lakentjes voor het wiegje verzameld, en in plastic verpakt in het wiegje gelegd. Dan is dat in ieder geval klaar om opgemaakt te worden! Straks even boodschappen doen, en een cadeautje voor mijn moeder kopen. Morgen moet ik nog naar de stad voor een cadeautje voor mijn vader (die moet natuurlijk weer een boek hebben waar via internet haast niet aan te komen is....). Zaterdag vieren mijn ouders en mijn broertje hun 3 verjaardagen, dus als ik dat nog haal, hebben we het ook meteen gehad, haha!
*Mogguh roept* Pfft, wat een rotnacht gehad zeg! Heb ieder uur wel voorbij zien komen op mijn wekkertje. Geen idee waarom, maar slapen ho maar... Hoop niet dat dit de nieuwe trend wordt tot aan de bevalling... Kwam ook even spieken of er in dit topic al nieuwe wereldburgers gemeld zouden worden, maar nog niets te zien!
@Pompeloesje: ik had een paar weken geleden nooit verwacht, jou hier rond deze termijn nog zo aan te treffen, haha! Wat fijn dat je mannetje nog zo lang is blijven zitten! @Shadow: misschien overheen gelezen, maar hoe is het gegaan met de operatie van je broer? @Ego: vanavond over een week begonnen de weeën bij mijn zoontje.... Spannend!
Zo ik heb onwijs pijn aan mn rechter rib, kan amper rechtop zitten geen gezicht hoe ik hier op kantoor onderuit 'hang' haha.
@Anna, is goed gegaan! Paar plaatjes rijker in zijn enkel haha. Heeft een ruggeprik gehad, en moest wel heel de dag blijven maar is helemaal goed gekomen! Nu wordt ie alleen maar helemaal gek van het niets kunnen en thuis zitten!
Net ff alles bijgelezen.... @ Slechte slapers en nachtbrakers; balen meiden, hopelijk kunnen jullie vandaag je rust een beetje terug pakken! @ Beesie; spannend vandaag,m we horen het! @ ego; dames thx voor de knuffel, gaat al weer iets beter vandaag, vandaag maar proberen een hoop te doen en te rommelen!
Oorspronkelijk geplaatst door 0Zebra0 donderdag eerst om 8.30 ctg, dan om 9.30 de groeiecho en om 10.00 gesprek met de gyn Oorspronkelijk geplaatst door Foxy74 @CTG. Ik moet donderdag om 14:00 de echo, aansluitend ctg en gyn dus zal wel laat worden voordat ik hier weer kom Zebra en foxy..... heel veel succes vandaag!!! ik denk aan jullie.... En la femme ook voor je groeiecho...!!!!
@kotsen Ben gelijk even naar de huisarts geweest om HB te prikken... ik weet namelijk dat ik bij andere zwangerschappen (heb ik DAT voordeel) bloedarmoede had, op het moment dat het overgeven weer begon.... En inderdaad ik heb bloedarmoede..... Dus andere dames die (weer) beginnen te knuffel met wcpot laat even je hb checken!!!! (denk ga naar huisarts, kom er toch zowat langs en hoeft vk niet te piepen dat ze pas nog gecheckt heeft..... krijg nu toch (ondanks floradix) pillen)
Beesie meldplicht NU!!!! hahhaa Hier zoonlief naar het kdv gebracht. Dus heb ook lekker de hele dag voor mezelf. Wat zal ik eens gaan doen.... Ben op de site van noppies ook al los gegaan