Ik denk meteen aan een vogeltje. Vind hem idd ook niet stoer genoeg. Wel mooi kort! Maar het gaat er om wat jullie er van vinden!!!
Mees staat ook op mijn lijstje! Als mijn kleine meid ooit nog een broertje mag krijgen staat die naam vrij hoog op de lijst!
Bedankt voor jullie reacties. De meningen verschillen nogal, voor ons staat hij desondanks toch gewoon vast!!! We zijn er erg blij mee, vooral in combinatie met de naam van onze andere kindjes!
Vind ik ook!!! Sam en Mees zijn prima broertjes... TS: ik vind Mees vanzelfsprekend een super naam! Ons derde mannetje hebben we zo genoemd. (zijn oudste broer heet dus Sam)
Totaal niet mijn ding maar das niet van belang jullie moeten hem mooi vinden!! En hier in België is Mees een meisjes naam
Ik vind het niks! Ken ook een aantal jongentjes met die naam en 2 ervan is het ook nog anders geschreven Mace!