Dagelijks lekkende luiers, word er gek van!!

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Marieken, 22 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    ik word er nu echt helemaal geflipt van, de luier van mijn zoontje lekt bijna altijd!!!
    vooral in de ochtend is hij altijd helemaal doorweekt terwijl de luier vaak maar voor de helft vol zit.
    we hebben ook al heel wat verschillende merken geprobeerd en verschillende maten maar het blijft het zelfde.
    ook de ontlasting lekt regelmatig, bruine randjes in zn romper of gewoon dwars door zn broek heen.
    ik moet altijd en overal reserver kleding bij me hebben en ook vaak snachts als hij er wakker van word verkleden.
    ik was me een ongeluk met al die kleding en hij word er natuurlijk ook niet vrolijk van.

    wie oh wie heeft de oplossing?!!!
    welke luier is nou het beste is er een ander trucje?
    (jongetje, 2,5 jaar en zn 12 kilo, normaal heb ik maat 4+))

    xxx
     
  2. kimke77

    kimke77 Bekend lid

    24 feb 2009
    526
    0
    0
    mss is de maat luier wat te groot. Mijn zoontje is vergelijkbaar qua gewicht en heeft nog luier 4 en kan nog paar 'kilo' mee in de groei. Lekt zelden door. Om het even welk merk, al zit Huggies vaak wat te ruim. En zit zijn piemeltje altijd keurig omlaag?
     
  3. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Hier bleek de truc: grotere rompers! Door de romper wordt de luier wat te strak gedrukt waardoor de urine en ontlasting niet voldoende ruimte hadden om goed in de luier te komen.
     
  4. Mariya

    Mariya Actief lid

    3 jan 2009
    445
    0
    0
    Oh ik zit met hetzelfde probleem. Echt een ramp! Heb zoveel verschillende luiers uitgeprobeerd. Zooooveeel verschillende maten, maar niets werkt.

    Hij is nu ook 2,5 en kan niet wachten tot de zindelijkheid is gelukt, alleen lijkt hij er nog weinig van te begrijpen. Het is zo zielig dat nat zijn elke keer!!
     
  5. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    Hey :)

    Ik zal ten eerste kleinere luiers nemen in 4 kunnen ze tot 18 kilo in :) zelf gebruikt ik KV luiers dat is de enige luier waar hij droog mee blijft ;)

    ook heeft hij grotere rompers aan maatje 92 nu..
     
  6. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    kijk daar kan ik wel wat mee,
    oke kleinere maat en weer eens de kruitvat proberen. en niet te klein ondergoed.(dat te kleine ondergoed kan ook wel kloppen hier, rompertjes zitten wel eens redelijk strak. alleen snachts niet dan want dan draagt die geen ondergoed)

    gaan we doen!
     
  7. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    grotere maat pakken. 2,5 jaar oud betekent dat het minder vaak gebeurd maar grotere hoeveelheden plas en poep. ik zou 5+ pakken!
     
  8. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    gebeurd met T.pfff.
     
  9. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    Hey ze zijn nu in de aanbieding bij het KV neem anders 1 pak 4 en een pak 5 kun je ze beide proberen ;)
     
  10. manoontje

    manoontje Bekend lid

    13 jan 2011
    839
    10
    18
    Noord-holland
    Ik zou juist ook zeggen grotere luiers en rompers. Ons zoontje is net zo oud en groot als die van jou. Ons zoontje lekte vooral 's nachts door en met een grotere luier gaat dit nu prima. (pampers) Maar we zijn sinds kort de KV luiers aan het uitproberen (stukken goedkoper!) en daarvan hebben we nu maatje 5 en die gaat prima!
    Ik had de KV luiers 2 jaar geleden geprobeerd maar vond ze toen niks, maar ze zijn wel stukken verbeterd en ik vind ze nu prima.
    En inderdaad goed op de rompers letten. WIj hebben ook grotere gekocht en nu lekt hij eigenlijk nooit meer door.
    Succes!
     
  11. MvS

    MvS VIP lid

    19 okt 2008
    5.563
    1
    36
    Ook bij ons is lekken altijd een teken geweest dat we voor een maatje groter moesten, qua luier en evt qua romper. We zorgen er nu sowieso altijd voor dat zijn rompers een beetje ruim zitten, ook omdat dat prettiger is. Bij luiers stappen we altijd over naar een maat groter terwijl hij qua kilo's nog heel lang in de kleinere maat zou kunnen. Sil draagt nu al heel erg lang, zeker een half jaar denk ik, maat 5 luiers (KV), dus vanaf dat hij een kilo of 12 woog. Gaat hartstikke goed en lekt zo goed als nooit, alleen nog bij extreme hoeveelheden of heel dunne ontlasting.
    Overigens is het ook wel echt merk-afhankelijk, want we hadden nu laatst een keer Huggies, ook maat 5, maar die voelen gewoon al klam aan als er een klein plasje in zit. Heel vies :(
     
  12. silvermist

    silvermist Niet meer actief

    uitwasbare luierbroekjes van de hema over de luier heen doen, werkt hier perfect :)
     
  13. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    Hier heeft een maat groter geholpen. Van aldi maat 5 zijn we naar kruidvat maat6 gegaan.
     
  14. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Wij hadden precies hetzelfde probleem. Mijn zoontje is 95 cm en 13 kilo en hebben maat 5 kruidvat luiers en dat is echt de enige waarin hij niet lekt.
    Van 11-25kg is maat 5

    Ik zou eerder de luiers groter kopen zodat er meer in kan en dus minder snel doorlekt. Hier zou hij best in maat 4 passen met 13 kilo maar dan lekt hij wel door en met maat 5 niet

    Pampers vind ik 3x niks, maar kruidvat is echt top! Best getest ook
     
  15. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    super lief dat iedereen reageerd,

    we hebben nu de huggies en bijna elke luier lekt gewoon door!

    dus vrijdag gelijk een pak kruitvat kopen :)

    oh wacht eens, mijn ouders hebben kruitvat nummer 5 en bij hun lekt die ook bijna nooit. wat toevallig zeg dat ik dat nu ineens bedenk. wat zou dat heerlijk zijn zeg, geen lekkende luiers meer :)
     
  16. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    huggies verklaart veel: vond het piepluiers en mijn dochter bleef er ook niet droog in (en kreeg er uitslag van). Bij mijn gigaplasser probeer ik ze echt niet uit!
     
  17. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    hihi

    moet wel zeggen dat we de huggies pas een paar weken hebben en daar voor een groot gebruiker van de etos geweest, maar helaas bleef hij daar ook niet droog in..

    maar van af nu ben ik over, ik ga kruitvat kopen. al vind ik die wel veel minder zacht aanvoelen dan de etos maarja, als die dan wel droog blijft en hij er misschien zelfs langer op kan slapen...
     
  18. Het werd al eerder genoemd, maar ik zou de luier 1 maatje groter nemen, de 5+. Hier op een gegeven moment ook lekkende luiers, maatje groter en nergens geen last meer van. Hier gebruik ik trouwens al tijden de KV luiers, ik vind ze perfect!
     
  19. frommel

    frommel Fanatiek lid

    26 apr 2010
    1.042
    0
    0
    Ben het eens met de grotere luier. Onze dochter zit in maat 5, is net 11 kilo en 80 cm. Veel kleiner dus, maar ze lekte steeds door 4+ heen dus toen hebben we 5 genomen en dat gaat prima! Ze zit eigenlijk nooit in de luiers tot het maximale gewicht, vaak wel al vanaf het minimale gewicht.
     
  20. frommel

    frommel Fanatiek lid

    26 apr 2010
    1.042
    0
    0
    En snachts zat ze trouwens al vanaf 10 kilo in maat 5, anders bleef ze helemaal niet droog, omdat ze op haar buik slaapt en alle urine voorin de luier blijft ophopen ;)
     

Deel Deze Pagina