hoi chantje! ik heb 200mg gehad (ik dacht ook dan 150 het maximum was maar blijkbaar zijn er toch meer gynen die het doen, opluchting) en met positief resultaat. 50mg, 100mg en 150mg deden helemaal niks bij me maar 200mg sloeg wel aan en ik heb vorige cyclus een eisprong gehad op dag 21. Dit maal zonder controles dus het is allemaal afwachten of het weer zn werk heeft gedaan want daarvoor heb je me clomid helaas geen garanties zit nu op dag 30 en heb dus nog 10 dagen te gaan als ik dan niet zwanger ben en niet ongi heeft het helaas niks gedaan en moet ik gaan spuiten... succes met alles en hoop dat het bij jou goed aanslaat! Denise
Hoi Denise, Ik zie dat jij ook uit Amersfoort komt, waarschijnlijk hebben we dezelfde arts.... Fijn dat jij een eisprong hebt gehad dankzij 200mg! Het "gekke" is dat ik in februari een eisprong heb gehad met 150mg. daar zwanger van ben geworden (helaas miskraam) en dat 150mg nu niets meer doet. Hopelijk reageert mijn lichaam dan wel goed op 200mg. Hopelijk heb jij goed nieuws over 10 dagen!
1e kuur van 100 mg achter de rug de afgelopen dagen flink lopen klussen met mijn mannetje en nu wachten tot 12 augustus pfff wachten....alweer Kennen jullie dit gevoel?
Hoi Flow, Ja dat gevoel ken ik helaas maar al te goed hoop ook dat het voor ons allemaal niet meer zo lang hoeft te duren. Zal voor je duimen! chantje: succes met 200 mg clomid hoop voor je dat het zijn werk meer dan goed zal doen. liefs vruchtje
Vruchtje: dankjewel! Ik hoop het ook! Ik moet positief blijven maar ben zoooo bang dat het ook niets doet....
Dat kan ik me goed voorstellen dat je zo denkt. Ik denk ook vaak negatief maar denk maar zo het komt echt wel goed meid! Als het niet aanslaat in ergste geval zijn er toch ook nog mogelijkheden om te spuiten. Maar nu nog niet aan denken hoor!
@es oohh dat is k*t niet naast je mannetje liggen en het nog koud hebben ook. k geloof dat we goed onze best hebben gedaan. vanavond weer @hupse welkom en succes met de clomid! @vruchtje, laten we het beste er maar van hopen he? mijn nod is 13 of 15 augustus even afwachten. @chantje welkom hier succes met de 200mg @flow jij ook welkom hier, heb ook de eerste keer 100 achter de rug, we wachten af. idd al weer @all, had gewoon vanaf maandag avond half 8 tot vandaag gewoon geen internet mn modem was er ineens mee gestopt. had gewoon afkickverschijnselen haha. is ook het een en ander minder hier, mn ouders gaan waarschijnlijk uit elkaar. echt zo raar ben je getrouwd en gebeurd dit. me moeder zit hier tot a.s. maandag.
@patje: wat erg voor je ouders, en natuurlijk ook voor jullie... Lijkt me inderdaad heel raar, jullie zijn net getrouwd, gaan zij misschien uit elkaar..... sterkte ermee!
vanmorgen ongipijnen maar ik kan het ook hebben gedroomd... @CHANTJE: dat had ik nog helemaal niet gezien. Zit bij de fertiliteitspoli in het meander dr caris heb ik meestal..
hoii meiden, even een snel berichtje van mij, voor wie het weten wil. heb maandag mijn galblaas operatie gehad de operatie is errug tegengevallen, werd eerst al helemaal in paniek wakker en heb echt helse pijnen gehad, dus boven al paracetamol en een morfine spuit, maar daar werd ik zo ziek van dat ik mijn ogen niet eens open kon houden omdat alles draaide. om kwart over 4 was ik weer op de kamer, maar was zooo ziek, john is wel geweest gelukkig, maar had vaak mijn ogen dicht, savonds nog een keer morfine gehad voor de pijn en paramol, werd daar weer erg beroerd van dus weer een spuit gehad voor de misselijkheid de hele nacht was het meer doezelen als slapen. het doet nu nog erg veel zeer, maar wel iedere dag beter en het valt me dus erg tegen had het toch wel anders verwacht, maar goed. john en casper hebben bed beneden gezet en daar ben ik zeer blij mee heb ipv 3 sneetjes, 2 kleintjes, 1 grotere en 1 van een cm of 5, dus ze hadden beter een gewone operatie kunnen doen vrees ik. xxx
@patje... jah dat lijkt me inderdaad raar! Succes in ieder geval! @sam... ow jakkie... dat klinkt niet goed! Ik hoop voor je, als je straks lekker uitgeziekt ben, dat het wel beter aanvoelt als voor de operatie! Dikke KuZz
IK kwam effe kijken hoe het met jullie gaat. @Sam,wat erg dat het zo tegenviel,maar operaties zijn leuk. Beterschap. En alle klussers ,SUCCES. Ally
@sam: Van harte beterschap! balen dat het zo is tegengevallen.... hoop dat je er snel weer bovenop bent! xxx