Pmpeloesje Gefeliciteerd! Jij bent er heel snel bij met je foto!! Ah en jou man op deze foto.. aandoenlijk plaatje! Met je dochter verder alles oke hoop ik!
Als je weeën nog niet goed op gang gekomen zijn mag dat niet. Maar als je gewoon flink in de weeën zit dan mag het wel gewoon!
Zo gaaf kleine Jack, mooie naam hoor pompeloesje!! Doe je wel rustig aan.. zie dat de kleine man met een keizersnede is gekomen... veel sterkte!
Mooie fotos weer @pompelmoesje dat is snel haha Ik wacht op de 1e foto die zijn door mijn zus gemaakt en die is niet zo vlot....
Wow Pompeloesje, idd heeeeeeel vers van de pers Kei gefeliciteerd met kleine JAck! Hopelijk mag hij gauw uit de couveuse meid, en knap jij ook snel op! Geniet ervan xxx
thx,ik voel me kiplekker na de keizersnede...zal wel adrenaline zijn door zijn slechte start. Heb net al even mogen knuffelen...Heerlijk
Viel eigenlijk heel erg mee... 3210 gram! Oh vreselijk zo snel, nu probeert meneer al te kruipen, zo gaaf!!
@ Pompeloesje: Wow, inderdaad snel!! Hopelijk gaat het goed met jullie, geniet er van, supernaam trouwens!!!
Haha, leuk dat t-shirt!! Mooie foto's weer meiden, wat is het toch fantastisch he? Ik begin een lichtelijke verslaving te ontwikkelen voor dit topic!!