Het leuke schoonmoeder-topic

Discussie in 'De lounge' gestart door Katja77, 29 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kwekijzer

    Kwekijzer Niet meer actief

    als je maar beseft dat het ook aan jou ligt:D:p;)
     
  2. Tjilpje

    Tjilpje Fanatiek lid

    3 mrt 2010
    1.950
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb een lieve schoonmoeder, ze is ook de enigste waar ik mijn kinderen met een gerust hart achter laat. Dat ik echt weet dat het goed is.;)
     
  3. Momof3

    Momof3 Fanatiek lid

    5 dec 2011
    3.421
    1
    0
    Full time huismama
    Thuis
    Mijn schoonmoeder is super! Lief,helpt met schilderwerk in en rond het huis. Past op de dieren,op mijn dochter. Maakt het bruidsmeisjesjurkje van mijn meissie etc et.
    Band met mijn ma is niet fijn en mijn vriend heeft geluk met zo'n mama!
     
  4. Bianca16

    Bianca16 Fanatiek lid

    29 mei 2006
    1.618
    0
    0
    Dit zou ik zo getypt kunnen hebben, helaas is mijn moeder 2 maanden terug overleden. met mijn eigen moeder had ik een goede, oppervlakkige, band, maar met mijn schoonmoeder deel ik bijna alles. we voelen elkaar zo goed aan, dat we vaak op hetzelfde moment elkaar sms-en of hetzelfde zeggen. heel bijzonder. ook ik heb hiervoor een schoonmoeder from hell gehad, dus weet helaas ook de keerzijde.
     
  5. This is me

    This is me Fanatiek lid

    15 okt 2010
    3.149
    0
    0
    Hier ook een super lieve sm.
    Zo heeft ze mij in huis genomen toen het bij mij thuis niet meer ging.
    En laatst is ze extra een ochtend komen oppassen omdat ik ziek was,zodat ik even lekker kon uitrusten.
    En toen ik net bevallen was,maar mijn zoontje onwijs veel huilde,kwam ze regelmatig langs om te kijken of ik het nog trekte.
    En zo zijn er nog meer dingen.
     
  6. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    mijn schoonmoeder is lief als ze slaapt! ( verder een heks dus)
     
  7. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    18 sep 2008
    5.406
    138
    63
    Vrouw
    Ik heb een geweldige schoonmoeder en vader!!

    As zondag komen ze om ons te helpen, door hun zelf aangeboden. Even ons huis weer in tip top shape brengen en ik moet maar lekker op de bank me laten verwennen. Heb wel gelijk wat tegengaan gegeven dat ook hun mogen knuffelen met hun kleindochter!

    Altijd staan ze voor ons klaar en ook nu weer!
     
  8. Yara89

    Yara89 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    4.760
    2
    38
    NULL
    NULL
    Ook hier ontzettend lieve ouders en schoonouders! Ik kan bij mij schoonmoeder bijna net zoveel kwijt als bij mijn eigen moeder, en daar ben ik ontzettend blij mee!
     
  9. Chai

    Chai Niet meer actief

    Ik heb hele lieve schoonouders.
    Ik zou ze echt niet kunnen missen!
    Ze laten me altijd op mijn gemak voelen en geven nooit
    irritant commentaar.
    Mijn schoonmoeder heeft me zelfs 'de perfecte moeder'genoemd, ik vond dat zoooo LIEF! :D
     
  10. 0611inge

    0611inge Actief lid

    9 feb 2011
    188
    0
    0
    Ik heb het ook heerlijk getroffen met mijn schoonmoeder. Tis een geweldig mens en die ook altijd voor ons klaar staat, ook voor gewoon gezelligheid. gisteravond bijvoorbeeld heel de avond bij haar geweest, eerst lekker samen eten en toen voetbal kijken (waar mijn vriend dus naar toe was). Ook als er wat is, weten we dat we daar terecht kunnen.
    Daarnaast heb ik nog een paar ex-schoonouders waar ik zelfs nog contact mee heb, zijn ook geweldige mensen waarvan ik heel blij ben dat ik nog contact mee heb, terwijl er eigenlijk niets is wat ons nog bind zoals bv kinderen.
    Dus tjaa ik heb het getroffen :)
     

Deel Deze Pagina