Ben benieuwd wat de trend op dit moment is, krijg je een jongen, meisje of weet je het nog niet.. In het ziekenhuis zeiden ze der er op dit moment iets meer jongens geboren werden.. Ok.. Hier een meid!
In de tijd dat mijn zoon werd geboren waren er heel veel meiden geboren!! Nu zeg jij veel jongens en hoop ik dat ik een meid krijg!! Hahaha. Ik weet het nog niet!!
bij mijn jongste zoon was k samen zwanger met 5 vriendinnen 2 collegas en 1 oud collega.. ik ben de enige die een jongen heeft gekregen, 8 meisjes + 1 jongen.. hij heeft later flink de keuze
Op het moment dat ik vorig jaar oktober beviel van ons zoontje, werden er volgens mij meer jongetjes geboren. De blauwe muisjes waren uitverkocht!
Bij mij in de omgeving worden alleen maar meiden geboren. Wij waren ervan overtuigd dat wij een jongen op de wereld gingen zetten, maar nee hoor. Wordt heel duidelijk een meid! Ach ja, kan ik mooi kleertjes lenen Nee, we zijn er heel blij mee
hier een jongen en kan niet blijer zijn met hopelijk een GEZONDE baby want daar draait het om en niet het geslacht lijkt me...
Ik vind het wel opvallend dat bijna alle bevallen beroemdheden (de laatste tijd) een meisje hebben gekregen.
Ook wij verwachten een meisje! Met onze zwangerschapscursus Samen Bevallen is het ongeveer 50/50. Samen met nog een stel verwachten wij een meisje, en de andere drie stellen een jongen!