Maart 2012 Mama's Deel 4!!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Frenzy, 6 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    Wat een leuk kamertje cupido!! Heel mooi opgelost.

    Sasjuh wat fijn dat E.lin het zo goed doet. En dat de bv ook goed op gang is. Ik vond het eerlijk gezegd heerlijk dat de kraamverzorgster weg was. Mijn eigen huis weer terug en doen en laten wat ik wil haha. Mistte haar alleen in het poetsen :)

    Hier vanmiddag mijn verjaardag kleins gevierd. Was erg gezellig. Maar ben nu echt kapot. Zo even opruimen met manlief en dan lekker mijn bedje in. Morgen weer een groeiecho. Ben echt zeer benieuwd hoe zwaar ons meisje nu is.
     
  2. Elegance

    Elegance VIP lid

    13 nov 2008
    5.478
    2
    38
    @rens wat fijn dat het zo goed gaat! Wat zijn die kleintjes toch kanjers!

    @frenzy, jij ook je baan kwijt.. Erg he.. Denk je met een paar goede studies en vervolgstudies dat je goed gebakken zit.. Helaas.. Hopelijk vindt jij ook snel nieuw en leuk werk!

    @shadow, pfff vervelend dat het je ook zo blijft achtervolgen.. Maar als ik zo lees hoe je erop ingaat klinkt dat zo anders als een tijdje terug! Je mag trots op jezelf zijn dat je nu staat waar je staat!

    Mooi kamertje! Super oplossing ook voor een smal kamertje! Leuk leuk! Nu nog vullen met zo'n klein hummeltje en is hij echt af! ;)

    Meiden met grote schoonmaak, heerlijk he, hebben wij vorige week gedaan.. Alsof je door de nesteldrang ineens veel makkelijker alles weggooit..

    Beesie, balen meid dat het maar niet wil doorzetten..

    Nog iemand iets van mupkuh gehoord?

    Missiemaartje oef wat pijnlijk een borstontsteking, heb je er medicatie voor gekregen? Beterschap!

    Hier nog steeds alles rustig.. Veel te rustig! Zelfs de ongi krampen van gisteren zijn als sneeuw voor de zon weer verdwenen..

    Zijn hier ook meiden waarvan de man een idik uur van huis werkt en die geen vk hebben maar naar het zh moeten? Dat maakt me wel een beetje nerveus. Dat ik afhankelijk ben van ouders als er snel gehandeld moet worden.. En vooral met een dreumes in huis..

    Lautjuh hoe is het met je zoontje? Gezellige verjaardag gehad?
     
  3. Me312

    Me312 Actief lid

    2 feb 2012
    272
    9
    18
    Genieten van de kids
    Velsen
    Hoi meiden ik stap vanaf nu ong weer in ;)
    Kun je vanaf je mobiel een foto plaatsen hier of moet je eerst een album aanmaken ergens??
    A.iden doet het hartstikke goed! Het is een lief tevreden mannetje :D
    Vandaag gewogen 3680 (GEB gew. 3850) dus dat valt reuze mee! Helemaal goed :D BV is goed op gang heb weer melk in overvloed hihi

    @ cupido heel leuk kamertje!! Echt heel handig z'n man hihi

    Man @ work: ik vond het bij de eerste ook vreselijk dacht ik haha had Savonds even een jank momentje omdat ik het ineens allemaal alleen moest doen... Maar het viel me écht reuze mee! Vond het eigenlijk heerlijk gewoon weer op de bank zitten en niet "verplicht" praten ;)
    Nu heb ik natuurlijk nog een paar dagen kraamzorg en daarna is manlief lekker nog een week vrij!
    Maar ik zie der zeker niet tegenop dit x :D

    @ laurtjuh nog gefeliciteerd ;)
     
  4. Gentle

    Gentle VIP lid

    10 okt 2007
    6.979
    1
    36
    Overijssel
    Ha meiden! Pffff, veel te druk geweest vandaag en uiteraard hondsmoe na zo'n nacht... Nu misselijk, hoofdpijn en zooo moe... Maar ja, als ik nu ga slapen, ben ik vannacht misschien weer zoveel wakker. Dus ik ga zo maar ff paracetamol nemen en op de wc zitten, misschien dat ik me dan iets beter voel en dan hou ik het nog wel een paar uurtjes vol, hopelijk.

    Mupkuh, hoe is het nu? Al wat begonnen?

    Pioentje, spannend de draaipoging, maar je zorgen zijn vast voor niks. Ik hoop voor je dat het gaat lukken!

    Missiemaartje, ajajaj, balen zeg! Voorzichtig nu hoor, even goed op jezelf letten!

    Shadow, pfff, rare "vriendin" die je daarmee lastig valt!

    Cupido, wat een lief kamertje! Wij hebben ook een kastje met zo'n puntdakje, alleen dan zonder raampje in het deurtje. Heel lief!

    Elegance, hier werkt mijn man een klein half uurtje van huis, maar ik ben idd ook van hem afhankelijk en moet naar het ZH. Beetje spannend is het wel, maar gelukkig woont mijn moeder (oppas voor Julia) wel in de buurt, dus ik kan mijn man en haar tegelijk bellen en dan kan ik met mijn man meteen doorrijden, mocht het nodig zijn. Dan is mijn moeder er eerder voor Julia. Bij echt spoed kan zij me eventueel brengen en mijn man direct naar het ZH komen. Enneh, bij echt een noodsituatie gewoon een ambulance bellen, daar zijn ze ook voor!!

    Pffff, nou, ik voel me behoorlijk beroerd. Net helemaal trillen, koud, slap gevoel, kon nauwelijks praten, misselijk. Leek wel helemaal uitgeput van de slechte nacht, drukke dag, geen middagdutje/rust. Volgens mij was de soep ook niet zo goed gevallen ofzo, nu gaat het gelukkig wel iets beter. Maar vroeg naar bed straks, nog lekker even warm douchen en wat leuks kijken op tv, en dan rond 9 uur mijn bed in. Hopen op een goede nacht!
     
  5. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    @elegance: hij is weer beter gelukkig. Hij had vanmorgen weer praatjes voor 10. Dus waarschijnlijk is er iets qua eten verkeerd gevallen.

    Is er al nieuws over mupkuh? Heeft ze een buddy?
     
  6. beesie

    beesie Fanatiek lid

    10 jun 2010
    1.660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Lautjuh: leuk dat je een fijne dag heb gehad! zo lekker op tijd je bedje in...

    Elegance: mijn vent werkt wel een uur bij ons vandaan maar ik sta wel (nog wel) onder controle bij de verloskundige. Dus als ik t idee heb dat t doorzet bel ik eerst de vk, die laat ik wel kijken of t echt menens is, en als er ec ht wat gaande is, bel ik manlief op en die is hier dan binnen een uur...
     
  7. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    19 okt 2011
    3.709
    0
    36
    NULL
    NULL
    Geen nieuws van mupke....

    Rens
    Erg pijnlijk borstontsteking.... spreek uit ervaring...
    Ben hier trouwens (ja eigenwijs:p) zonder antibiotica vanaf gekomen....

    Door harde knobbel onder douche te masseren naar tepel... *auw*
    Voor het voeden warme doeken, na het voeden koelen....

    en dus het kinnetje van dochter, richting het harde stuk te leggen... (dat wordt dan het meest leeggedronken...)
    was alleen onmogelijk positie, dus op geven moment dochter op voedingskussen op bank gelegd en hup zo mn borst erin gehangen.....
    *gil van pijn*.... maar daarna ging het wel steeds beter....


    (weet alleen niet, wat mogelijk is bij jullie)
     
  8. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    19 okt 2011
    3.709
    0
    36
    NULL
    NULL
    @hier
    vanmiddag weer plat gelegen.... en veel geslapen, maar nog niet fit....
    bleehhhh *katergevoel*....
    een ouderwetse zondag-gevoel dus.... (die van 10 jaar geleden)
     
  9. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    6 jun 2011
    2.986
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ cerberus; ik denk dat je mij bedoelde (over de borstontsteking) in plaats van Rens :)

    Ik ben maar heel even bij onze Niek geweets vandaag, 15 minuutjes. Omdat ze toch bij de huisartsenpost waren en ik me voor de rest erg beroerd voel.

    Maar ik kolf gewoon nu wat vaker en heb dus antibiotica.
    Die lijkt al wel aan te slaan.
    Misschien straks lekker een warm bad of zo.
    Vanochtend wel wat koude doeken gebruiken.
    Maar verder niet of zo.

    @ mannen die gaan werken; hier neemt vriendlief 2 weken vakantie op wanneer Niek thuis komt. Da's wel fijn!
     
  10. beesie

    beesie Fanatiek lid

    10 jun 2010
    1.660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Missiemaartje: dat is wel fijn zeg, dat manlief straks 2 weken vakantie heeft als Niek thuiskomt! Lekker in alle rust met zn drietjes bijkomen van alles en elkaar goed leren kennen...!
     
  11. cerberus

    cerberus Fanatiek lid

    19 okt 2011
    3.709
    0
    36
    NULL
    NULL
    uhhhh missiemaartje dus....:)
    oja.. tijdens het kolven de pijnlijke plek, mee richting tepel wrijven....

    (dat werd me trouwens tijdens de begin-periode van bv, sowieso geadviseerd.... meewrijven tijdens voeden)
     
  12. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    10 okt 2007
    6.442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    Hey meiden,

    Heb net snel even bijgelezen. Maar reageer even heel algemeen.

    Iig fijn dat de beepjes het goed doen.

    Verder is het hier niet heel veel verder gevorderd. Behalve dat ik met vlage buikpijn heb, wat dan gepaard gaat met slijmverlies.

    Ga zo lekker optijd naar bedje in de hoop dat ik wakker word met heel veel pijn :p
     
  13. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leske, de naam oh my oh my, nee nog steeds niet.... :$

    beesie, leuk is dat he als iets zelfgemaakt is. Je bent er dan toch net een stuk trotser op ofzo. Helaas ben ik niet zo crea. had ook wel wat willen maken net als Anna en Frenzy. rommelende darmen hmm tja ze zeggen dat het een aanleiding kan zijn voor je baarmoeder. Die neemt het gerommel over... Is het ook pijnlijk?

    Elegance, mijn man werkt ook een uur van huis vandaan. Voorheen reed hij ook nog eens mee. Sinds vorige week rijdt hij zelf. Ik heb wel een vk die ik kan bellen, maar ik wil bevallen in het ziekenhuis. Dat is 20 minuten rijden. Ik heb een beladvies gekregen om direct bij de 1e wee te bellen omdat ik bij de 1e binnen 5 uur volledige ontsluiting had... Ik ga nog positief uit van een bevalling in het weekend (of is dat gewoon naïef ;))

    Lautjuh, goed verwend vandaag?? Spulletjes voor jezelf gehad of ook voor de baby?

    Me, wat heerlijk dat alles zo goed gaat. Fijn dat de bv goed loopt.

    Gentle beterschap! Hopelijk kan je vannacht lekker doorslapen.

    Missie, auw auw borstontsteking. Hopelijk slaat de ab snel aan.

    Mupkuh, duim duim duim

    Cerberus, haha ouderwets kater gevoel. Ik herleef even goede oude tijden. Hopelijk vind je ergens nog een doos energie...
     
  14. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    10 okt 2007
    6.442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    Balen hé als je mannetje verder weg werkt.

    Mijn vriend zit morgen ruim 2 uur rijden van ons vandaan. Dus hoop gewoon dat het begint voordat hij moet gaan werken of daarna ;)
     
  15. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    @cupido: ik ben wel goed verwend. Heb alleen maar spulletjes voor mezelf gekregen :D

    Mupkuh ik hoop ook voor je dat het doorzet!
     
  16. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zijn er hier meer met pijnlijke voeten trouwens??
    Ik kan echt maar eventjes staan. Mijn hielen doen me toch een partij zeer! Denk echt dat ze aan het protesteren zijn vanwege het gewicht... **oeps**

    Zit voor de 2e keer vandaag met de voeten in het badje...
     
  17. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    19 jun 2011
    2.205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mupkuh, 2 uur... oef dat is wel een eind zeg. Dat zou me dan dus weer wel benauwen. Hopelijk komt het niet zo ver en begint het vannacht door te zetten.

    Lautjuh, ahh lekker alleen maar dingen voor jezelf wel zo fijn!

    @all: bedankt voor de leuke reacties op het kamertje :)
     
  18. Rens

    Rens Fanatiek lid

    27 mrt 2011
    1.079
    0
    36
    Limburg
    Hier even snel een update... (hoop dat jullie mijn ego berichtjes nu ff niet kwalijk nemen... heb de puf en tijd en energie niet om telkens op iedereen te reageren maar wil gewoon af en toe ff mijn ei kwijt)

    Ook vnv deed F.ynn het weer super. Heerlijk manneke is het. Hoe hij zijn flesjes drinkt, volgens mij als ik 20 cc meer zou geven dat hij het ook dronk. Zijn zuurstof is weer ietsje omhoog gezet, begon toch weer te schommelen vanmiddag. Naja, wat moet dat moet he. Nu is het afwachten... Heb nog even met een verpleegster gekletst en zij geeft ook aan dat het alleen wachten is op de zuurstof. Het gewicht moet 2300 gram zijn en hij zit nu op 2165 gram. Dus dat komt wel in orde de komende dagen. Maar die stomme zuurstof :( Het kan 2 dagen zijn, 5 dagen, 1 week, 2 weken? Ze kunnen er gewoon echt niks over zeggen. Hij zal wel vanuit de couveuse afdeling mee naar huis gaan. Hoeft daarna niet meer naar de doorgroeikamer of een andere kamer. Eigenlijk zouden we morgen gesprek hebben met de kinderarts, maar daar belde ze net voor op (schrok me dood, onbekend nummer, neem op --> ziekenhuis! jeetje... maar ze zei direct: niet schrikken, er is niks met F.ynn) dat het morgen niet door kan gaan maar dinsdag of donderdag wordt. Beetje lastig, manlief moet dan weer een dienst wisselen en had net voor morgen al vrij gevraagd, maja... Ook dát moet he!

    Ik ga even de was opvouwen en dan heerlijk met manlief de bank op. Even lekker avondje niks... Hopelijk komt er wat leuks op de TV :)

    Liefs
     
  19. Rens

    Rens Fanatiek lid

    27 mrt 2011
    1.079
    0
    36
    Limburg
    Mijn voeten deden op het laatst echt pijn van het vocht... Stonden helemaal strak en lopen was een hel! Weet niet of je veel vocht vasthoudt?
     
  20. Rens

    Rens Fanatiek lid

    27 mrt 2011
    1.079
    0
    36
    Limburg
    Missie... Hoop echt dat die Niek eens lekker goed zijn flesjes gaat drinken en mee naar huis mag. Het is jullie zo gegund. Ik vind de tijd die wij nu op en neer reizen al verschrikkelijk, laat staan jullie! Jullie zijn al weeeeeeeeken bezig en moeten waarschijnlijk ook een stuk langer rijden. Respect hoor!

    Maar hoe is het nu om een dag wat minder te gaan? Ik ga nu elke dag 2 x en heb af en toe nog het gevoel: ga ik wel genoeg? Hoevaak ga jij naar Niek? Raar he, dat je zo aan jezelf kan twijfelen...

    Ik vind je een supermam! Hoe je het doet en hoe sterk je overkomt... Ook dat mag wel eens gezegd worden he ;)

    En ja, het klinkt cliché... Maar als je niet in zo'n situatie hebt gezeten, weet je vaak ook niet hoe rot en pijnlijk het af en toe is maar vooral hoeveel impact het heeft op je leventje. Gelukkig maar dat niet iedereen erover mee kan praten...
     

Deel Deze Pagina