2011 zwanger willen worden clubje, DEEL 2!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door mie, 27 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lovelybabe

    lovelybabe Bekend lid

    14 mrt 2011
    682
    0
    0
    Gelderland
    Hey ladies,

    Ik heb een semi vrije dag vandaag dus lig nog in bed :D

    @faf: ik kan het me voorstellen dat je de puf niet hebt hoor! Helemaal niet erg! Gewoon lekker je gang gaan. Leuk dat jebezig bent met de geboortekaartjes.

    @norii: jeetje, lijkt me niet helemaal de bedoeling. Inderdaad bespreekbaar maken. Misschien vindt hij het eng om alleen te zijn met de kleine? En anders even goed duidelijk malen dat jullie samen een kindje hebben en niet alleen jij.

    @faf: het kdv houd je bezig hè? Hoop dat ze met je meewerken!

    @babbel: zielig voor de kleine!!! Hoop dat het snel over is!

    Hier gaat alles zijn gangetje. Ben me een beetje aan het voorbereiden op onze vakantie. Heb er super zin in. Heb vorige week mijn vaccinaties gehaald dus ben good to go!
    Vandaag dus vrij, maar vanmiddag tot nog even werken.

    Fijne dag dames!
     
  2. beauty01

    beauty01 Actief lid

    4 feb 2011
    201
    0
    0
    NULL
    NULL
    goedemorgen ladies...
    zo 1ste zware nacht gehad..(ze slaapt normaal van 23.00-05.00)pff zware nacht gehad E is hartstikke verkouden zeg denk van mijn ml en 2 andere zoontjes gratis gekregen :( neusje verstopt hoesten alles zit vast het is zielig om te zien..vanmiddag na ha toe even na laten kijken omdat ze zo jong is...verder doet ze het super goed...en ik voel of ik nooit bevalllen ben...onderkantje was vorige week al weer de oude..en lichamelijk voel ik me ook super gelukkig...hoe gaat het met de andere ladies?
    nou even stozuigen en dweilen tot vanavond
    groetjes beauty
     
  3. fafje

    fafje Niet meer actief

    hoi !

    babbel, beterschap meis..ach waterpokken, tja dan heb je ze maar gehad heh...mijn zoontje komt wat dat betreft heel wieng met kindjes in contact, is ook nog maar op 1 hand te tellen verkouden geweest....dus ik dnek dat hij ook pas later waterpokken krijgt...de kindjes die hij ziet namelijk hebben het al gehad!

    inge, leukd at je voor rapley gaat, ik zie hier nog altijd de voordelen, mocht je er vragen over hebben hoe ik bepaalde dingen aanbood or whatever stel ze dan gerust!

    beauty, ah wat zielig idd als ze zo jong zijn is het ook zo moeilijk er iets aan te doen heh...wel super dat jij je al zo snel de oude voelt!
     
  4. sumshine

    sumshine Fanatiek lid

    5 jan 2011
    3.063
    0
    0
    aaah beauty wat zielig! sterkte en beterschap met kleine Emma, jeetje wat sneu zo jong en dan al verkouden! succes meis! en super fijn dat je je zo goed voelt! whoehoe! Hoest nu met je suiker dan?

    lb: lekker bijna vakantie!! Dan word die liefdes baby vast gemaakt ;)

    bb: vervelend waterpokken! maar fijn dat alles zo lekker gaat! dat mocht ook wel toch! Je hebt je portie wel gehad, lijkt me!

    GV: WAAR BEN JE MEIS??? Je word gemist! Hopelijk is alles oke, knuf!
     
  5. Seit

    Seit Fanatiek lid

    12 feb 2011
    1.996
    0
    0
    Geldrop
    @Inge: wat goed dat je het op deze manier kunt oplossen. Laat ML het maar regelen met die dames op het kdv :p

    @Babbel: aaah de waterpokken.. sneu voor m! Enne jij beterschap hè!

    @Beauty: wat heerlijk dat je zo snel al weer de oude bent! Fijn hoor :)

    @GV: waar bent u mevrouwtje?? Gaat alles nog wel goed? :(

    @Hier: goed kunnen praten, mannen blijven rare wezens af en toe.. hij weet dondersgoed dat WIJ de ouders zijn en niet alleen ik! Komt goed.. ooit..
    Verder lekker rustig aan, laatste 2 weekjes verlof zijn ingegaan! 12 maart weer beginnen met werken. Heel dubbel hoor! Zin in en toch ook weer niet.. maarja t moet...
     
  6. mie

    mie Fanatiek lid

    17 jan 2011
    1.680
    7
    38
    @ Nori: haha herken dat gedrag van je man hier ook af en toe hoor. Ik reageer er gewoon niet op en ga toch lekker uit. Ik vind dat je als vrouw zeker niet de hele zorg alleen moet dragen! Lekker genieten van jouw me-time hoor meid! Hier is het trouwens vooral zijn moeder die af en toe laat doorschijnen dat hij het toch al zoooooooo lastig heeft haha :D Jaja, daar wordt ie een sterke vent van haha.

    @ FAfj: jaaah de dertig weken zijn er bijna!!! Wat gaat dat echt snel als je dat bij iemand anders meevolgt. ZElf vond ik het altijd maar te traag gaan! Kan je voldoende rust nemen met je kleine M die thuis ook nog rondloopt? Post je nog eens een buikfoto? Vind ik altijd zo mooi hehe :)

    @ Beauty: wat fijn dat jij zo snel hersteld zeg! Geniet er van!

    @ LB: oooo vakantie!!!!! Wat een heerlijk vooruitzicht! Wanneer ga je precies?

    @ Babbelbol: heo gaat het met je kids? Erg zielig vind ik dat altijd die pokken voor de kids. Dat is nu eens iets waar ik niet naar uitkijk, die kinderziektjes. Nuja, je moet er door he. Veel beterschap toegestuurd!!!

    @ Inge: fijn dat je man nu naar het kdv gaat. Rapleymethode, ben ik ook van plan!!! Wel benieuwd hoe dat gaat gaan!!! Vorige week eens gepureerd gegeven op aanraden van schoonmoeder maar ik voelde me er toch niet goed bij... Ik geef lekker zes maand bv( heb ik in het begin genoeg moeite voor gedaan dus ik wil nog niet stoppen, hoewel ik dat fulltime kolven toch stilaan beu ben) en dan rapley introduceren!!! Moet jij eigenlijk nog kolven als je meid bij je is of drinkt ze altijd live bij je als ze kan?

    Hier gaat alles zijn gangetje, eerste dag kdv voor mn mannetje, daarvoor ging hij naar de oma's. Super meegevallen, hele toffe begeleidster ook, blije mama en blije baby dus :D
     
  7. sumshine

    sumshine Fanatiek lid

    5 jan 2011
    3.063
    0
    0
    @nori: fijn dat je alles hebt kunnen uitpraten!
    @ faf, je leuk show eens een buikfoto! spammen!!

    @mie: super dat kdv goed ging!!!!!!!!!!!!

    @hier: vakantie bevalt me prima! Zit ondertussen op t wachtbankie (16 dagen pfff heb een lange lf schijnt..)
     
  8. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Dag dames hoe gaat t hier???

    Faf: Lekker aan t aftellen :)

    Sum: zit je lekker in t zonnetje op je bankie ;) ooooooh wie weet de laatste keer :D

    GV: Meid waar zt je? X

    Norii: Mooi dat jullie hebben kunnen praten!!

    Mie:Fijn meis! Dat geeft rust he :D

    Inge: Hahahaha ben benieuwd!!

    Uitgaan: Moet er nog niet aan denken. Ik ben echt zo'n kloekje als mama. Ben t liefste thuis bij mn kindjes :) Daar geniet ik t meest van! En soms effe met ML, maar echt stappen... lang geleden!

    Waterpokjes van zoonlief gaan beter. Mn kaak langzaamaan ook eindelijk! Mn meissie doet t super! :D
     
  9. fafje

    fafje Niet meer actief

    mooi nieuws zo te horen! met alle kindjes gaat het goed heh!

    @uitgaan, wow daar heb ik echt geeeen zin in...zeker niet discotheek achtige dignen...uit eten ben ik altijd voor in :D Zodra ik bevallen ben ...ga ik wel ff weer naar de japanner hoor met man :D:D

    @buikfotos...ooohh ik vergeet het steeds...zal morgen es kijken!

    @goudvis, meiddddd wee missen je!

    @rest zwaaaaaaaaaaai dnek aan jullie!
     
  10. Seit

    Seit Fanatiek lid

    12 feb 2011
    1.996
    0
    0
    Geldrop
  11. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Nou dames. Het is goed misgegaan... Ben zo boos van binnen. ML had met smoeder duidelijke afspraken gemaakt omtrent de herdershond... Maar daar heeft ze zich dus niet aan gehouden. En vandaag ging het dus mis. Sta nog wat na te trillen...
    Vanmorgen is zoonlief alvast naar smoeder gegaan. Dochterlief had ik nog even thuis gehouden ivm de verhoging. Die was na t slaapje gezakt en dus bracht ik haar om 12:10 naar smoeder. Daar aangekomen tref ik een huilende smoeder aan de telefoon en zoonlief met een bebloede doek met ijspakking huilend op de stoel. Szusje was m aan t verzorgen.
    Ze waren gaan wandelen en Smoeder had in haar hoofd gehaald, en had (doet ze blijkbaar TOCH iedere week tegen alle afspraken in) de hond losgelaten van de riem. De kinderen gingen met eikeltjes en stokjes gooien en dat rotbeest werd dus steeds wilder en wilder. Toen gooide zoonlief een eikeltje in de lucht en daar stuifde de hond op af. Ze botste, en of de hond heeft gehapt of dat ie met de tand heeft gebotst weet ik niet, maar zoonlief heeft een diep gaatje in zn voorhoofd van de tand. En een blauw wenbrauwtje van de andere tanden...
    Bloedde natuurlijk als een gek.
    Staat mn smoeder helemaal overstuur te doen en"te roepen "ik mag zeker nooit meer oppassen" en "oooh ik vind het zo erg dat dit MIJ is overkomen":$:x WIE IS DIT OVERKOMEN??? Mijn zoon dacht ik toch!!!!!
    Ik heb heel kalm en rustig gereageerd omwille van Moos en heb de HA gebeld en we mochten meteen komen. Daar is t schoongemaakt en een nat gaasje er op om de vuiligheid er uit te krijgen. Maar ML is aan de telefoon ECHT boos geworden! WOW dat is eCHT voor t eerst dat hij zo durft te praten tegen mn souders. Ben best trots op hem!
    Ik heb gezegd: "Ja, je weet hoe ik denk over peuter en herdershonden en nu weten we waarom." Meer heb ik niet gezegd en ik heb t aan ML overgelaten.
    Dus vanaf nu laat mn szus de hond uit en is her geen enkel contact meer tussen hond en kindjes. Ik hoop echt dat ze zich er aan gaat houden! Besef nu pas dat t ook heel verkeerd had kunnen aflopen....
     
  12. karlijntjev

    karlijntjev Actief lid

    2 mei 2011
    366
    0
    16
    Boxtel Noord Brabant
    he meiden tis weer ff terug maar heb het echt druk gehad en had daardoor de puf niet om eerder te reageren.


    Oooh babbel wat ontzettend heftig en wat ontzettend knap dat jij je zo tegen je schoonmams gedragen hebt zeg. Ik had dat dus echt niet gekund. Hoe gaat het nou met je kleine mannetje?

    Nou norri heb gestemd hoor!! en fijn dat je hebt kunnen praten. En ben er helemaal mee eens dat mannen rare wezens zijn. Maar ik zou die van mij toch ook echt niet kunnen missen.

    mie wat fijn dat het allemaal goed is gegaan op het kdv!

    oh beauty wat zielig zo klein en al verkouden. Gaat het inmiddels beter?

    Dit was er blijven hangen van het lezen sorry voor de rest.
    Hier gaat alles zijn gangetje. Heb inmiddels een afleiding en tijdverdrijf gevonden om mijn zinnen te verzetten. Ik ga 1 avond in de week proberen om een kook studio te geven met Tupperware producten. Ben er toch 2 avonden ong zoet mee in de week. Misschien dat het zinnen verzetten een positieve uitdraai heeft op andere dingen!

    De rest van alle meiden ik denk ook aan jullie!
     
  13. Seit

    Seit Fanatiek lid

    12 feb 2011
    1.996
    0
    0
    Geldrop
    Jezus babbel wat een klote situatie!!! Ik ben geen fan van herdershonden, vind ze vaak zo agressief kijken.. :S hoe is het nu met je mannetje? Een beetje over de schrik heen? En bij jou? Hoe gaat het????

    @karlijn: veel plezier met met de kookworkshop! Leuk!!

    @hier: nog een weekje en dan moet ik alweer werken.. snik, snik... Wat een dubbel gevoel! Mis mijn collega's, maar Ties straks des te meer! Nja komt goed.. straks even de stad in om nog wat kleertje mt 56 voor m te kopen, die heeft hij niet zoveel.. fijne dag allemaal!!
     
  14. sumshine

    sumshine Fanatiek lid

    5 jan 2011
    3.063
    0
    0
    babbel, jeetje wat heftig! ik heb ook helemaal niks met herdershonden, ik heb zelf ook een hond (een kleine terrier) maar ik weet dat honden nooit maar dan ook nooit ALLEEN te vertruwen zijn met kleine kinderen, hoe goed opgevoed ook en tja als er dan ook nog eens gespeeld word...Iig heel goed van je dat je je man hebt aangespoord om sch mdr erop aan te spreken en zelf ook zo rustig bent gebleven! klasse! Hoe is het nu met hem? en met zijn oog? (wenkbrauw) Is het gehecht? moest hij niet een spuit hebben??

    Karlijntje, hi meid je bent er weer, wat gezellig. Wat ga je nu precies doen met het koken en tuppeware? hoe moet ik dat voor me zien? En afleiding is natuurlijk altijd goed! Heb je de mk een beetje een plkej kunnen geven? of is het nog intens verdriet?

    Faf: BUIKFOTO! hihi...vast prachtig! Is het nog een beetje te trekken? Die laatste loodjes gaan in he? nog amar een kleine 3 maand dan ben je een mama van 2 kindjes! een echt gezin! (athans dat vind ik altijd)....

    nORI: IK HEB GESTEMD! en nog een weekje, ja dat is spannend! Je kan ook altijd nog wat vakantie opnemen toch? En wat heeft Ties nog een klein maatje, 56 voor 2 maand en een jongen...hihi, Mijn dochter had met 2 maanden 62 maar die was ook 51 cm bij de geboorte (lange meid...heeft ze van dr vader niet van mij! hahaha)
     
  15. Seit

    Seit Fanatiek lid

    12 feb 2011
    1.996
    0
    0
    Geldrop
    Ja Ties is echt nog een mini mini mensje :D *vind mama alleen maar leuk!!
     
  16. mie

    mie Fanatiek lid

    17 jan 2011
    1.680
    7
    38
    @ Babbel: o meid wat een naar verhaal zeg! Hoe gaat het nu met je kleine man? Heeft hij nu nog veel pijn? Niet teveel schrik opgelopen? STerk van je dat je je kon beheersen, denk dat ik haar ter plaatse de huid vol scheld (maar ben dan ook niet zo tuk op mn sm haha). Goed dat je man ook heel duidelijk heeft gezegd wat hij er van vond! Denk je van de kids nog snel terug te doen naar je sm of is het vertrouwen nu weg?

    @ Nori: jaaaa, ik heb gestemd :D Hier trouwens ook zo'n minimensje, nu met 4,5 maand nog steeds in maatje 62. Vind ik ook helemaal schattig! Lekker mama's kleine vriend he! Alleen vind ik het soms niet zo leuk om voor de zoveelste keer te horen hoe klein hij wel nog niet is, als dat zo gaat blijven door zijn prematuur zijn, wanneer haalt hij dat in, groeit hij wel genoeg op borstvoeding... Iig, niets van aantrekken! ZE zijn zo lekker schattig onze minimannetjes :D

    @ Karlijntje: klinkt leuk dat koken maar ben net als sum nieuwsgierig! Vertel, vertel vertel :)

    @ de rest: zwaaaaaai :D
     
  17. mie

    mie Fanatiek lid

    17 jan 2011
    1.680
    7
    38
    Vraagje: zijn er hier bv-mama's waarvan hun kleintje ook niet goed kon poepen? Nu ongeveer een week geleden bij mn kleine man... Moet ik me zorgen beginnen maken? Kan mn Ha en Ka niet bereiken, waren gisteren en vandaag allebei niet te bereiken .
     
  18. mie

    mie Fanatiek lid

    17 jan 2011
    1.680
    7
    38
    @ Sum: ik zie da tje vraagt aan karlijntje als zij de mk een plaatsje heeft kunnen geven. Maar hoe gaat het met jou? Is het bij jou een beetje verwerkt? Ik zie dat je sterretje ondertussen ook al een jaartje is. Hoe voel jij je meid?
     
  19. fafje

    fafje Niet meer actief

    Ik haal heel even snel in kom later uitgebreid reageren

    Mie, opzich is t heel normaal alleen mijn zoontje kreeg op den duur last van z'n darmen door d reflex medicijnen omdat ie er ondertussen over heen gegroeid was! (motilium) maar heeft 1 z zelfs 12 dgn niet gepoept en ook vaker een weekje volgens artsen heel normaal

    Maar 1 x heeft ie wel verstopping gehad kreeg toen een tube met iets mee en toen kwam t er zo uit en was hij verlost!
     
  20. sumshine

    sumshine Fanatiek lid

    5 jan 2011
    3.063
    0
    0
    @mie, ik heb het een plaatsje gegeven, ik heb het nog niet verwerkt denk dat het pas gebeurd als ik weer een keer zwanger ben met resultaat (dus een tweede kind) nu is het nog een "open stuk"ofzo...maar het is zo en ik doe er niks aan...
     

Deel Deze Pagina