Rizzie, wat goed! proficiat zeg! een dochtertje, wat leuk! Max, super nieuws voor jou! Daan, jouw verhaal loopt echt wel gelijk met dat van mij voor het moment, het lijkt alsof we met dezelfde twijfels en frustraties zitten. Hier weinig tijd om te reageren. Onze dochter ligt sinds gisteren in het ziekenhuis. Ze heeft hele hoge koorts en de oorzaak is onbekend. Weer dus een onzekerheid voor ons
Oww Petra... Wat vervelend om te horen over je dochtertje! Hoop dat het niks geks is, en dat ze snel weer opknapt!!! Hou je taai!!! xxx
Petra, heel veel beterschap voor je dochtertje! En voor jou veel sterke, want dat is niet niks voor mama natuurlijk. Zo'n hummeltje in het ziekenhuis... Trek je het een beetje? Hoop dat de koorts vandaag verdwenen is, één soort spanning is wel genoeg zeg. Liefs
petra: beterschap en sterkte met je dochter!! Max: bunchy en ik hebben beide de vlokkentest gehad, maar ik kreeg de eerste uitslag zo vroeg omdat ik met mijn translocatie kans heb op trisomie 13 en de sneltest geeft uitslag op trisomie 13, 18 en 21. waarschijnlijk is dat met de translocatie van buchy anders. donderdag krijgen we nog de uitslag van eventuele andere chromosoomafwijkingen (deze staan dan los van de transwlocatie) en over 14 dagen krijgen we de laatste uitslag en dat is of de eicel wel 2 chromosoom nr 13 van mij had en 1 van mijn man en dacht, drie is niet goed ik gooi er 1 uit. wanneer de eicel dan de chromosoom 13 van mijn man eruit heeft gegooid kan dit ook problemen geven, maar ze kunnen dan niet van te voren zeggen hoe erg dit zal zijn. Daan: vreselijk al die tegenstrijdige gevoelens. het is lastig maar trek je niks aan van de buitenwereld, die mensen zullen toch nooit snappen hoe lastig dit allemaal is en hebben vaak makkelijk praten. rustig aan!
Hier weer een klein beetje bloedverlies, lijkt me toch geen goed teken... Pffff, ik word gek van deze spanning.
@max, he meid wat een spanning!! ik hoop zo voor je dat het niet doorzet... @petra, hoe is het nou met je dochtertje? schrikken zeg. Sterkte! @ allen, hier weer een goede echo, kindje had weer een groeispurtje gemaakt. Ik verwacht begin volgende week de uitslag van de vlokkentest, of heel misschien vrijdag as al..
goh max, wat een onzekerheid voor jou maar weer. Bunchy, wat goed! zo blij voor je, een goede echo is toch telkens weer een mijlpaal he hier zijn we vandaag weer thuis met onze kleine meid; gelukkig was het 'maar' een virale infectie, maar ze heeft er toch erg van afgezien
Petra, wat een opluchting! Heel fijn dat je kleine meid weer lekker thuis is. Lekker veel knuffelen zeker...? Bunchy, heel fijn nieuws zeg. Op naar een goede uitslag! Hier nog steeds spannend, geen bloedverlies meer sinds gisteren...
Max.. DAt ik net zwanger was, bloede ik ook af en toe.. Dan weer een dag wel, dan weer een dag niet. Dan weer een halve dag.. Ik werd GEK!!! Maar bleek er bij te horen... Dus hou een beetje hoop.. IK denk dat als je nu een MK zou krijgen, dat je echt behoorlijk zou bloeden... Naja.. Ik hoop iig voor je dat het blijft zitten!!!! Petra, fijn dat je dochtertje weer thuis is!!! Brunch, wat fijn dat je echo goed is! En nu op naar een goede uitslag!!!!! Hier druk aan het ipakken.. zondag op vakantie.. En daarna nog maar 2 maandjes en dan pgd... Ben zooooo benieuwd!!! Pfffff!!!
bunchy: super dat de echo goed was!! ik hoop dat je snel een goede uitslag mag krijgen! petra: wat fijn dat je dochtertje weer thuis is, nu aansterken en bijkomen van alles! coco: eerst lekker ontspannen op vakantie en dan is het bijna zover!!
@Coco, veel plezier met het pakken en dan zondag dus heerlijk op vakantie!! @Rizzie, succes vandaag! hoop op een mooi gegroeid meisje!
Hallo allemaal, Hier even niet zoveel tijd om te reageren (moet af en toe ook nog eens wat doen op mijn werk), maar wilde toch wel even de stavaza laten weten. Gisteren 20-wekenecho gehad. Zag er allemaal keurig uit, behalve dan dat de lengte van de beentjes iets onder de curve lag. Nu zei ze er wel gelijk bij dat ze nu op alle slakken zout aan het leggen waren. Ik maak me er niet zo druk over, bij mijn zoontje was dat ook zo en ik heb zelf ook korte benen (zit een beetje in de familie). Het lukte jammer genoeg ook niet om een goede 'profielfoto' van het gezichtje te maken, Hummeltje lag steeds met haar armpje voor haar gezichtje. Het is nogal een draaikont en op de tijd van de echo had ze precies haar speeluurtje. De echo duurde daardoor wel erg lang. Maar goed, weer een mooie stap gemaakt! Over 3 weken mogen we weer, dan kijken ze nog even hoe het gaat met de groei. Het is toch koffiedik kijken voor wat betreft hoe de placenta zal functioneren (daar zit tenslotte in ieder geval wel een afwijking in).
elmo: fijn dat de echo er goed uit zag!! nu proberen te genieten. als voor de rest alles er goed uitzag dan zal het vast goedkomen. hier zag de echo goed uit, hartje klopte mooi, dus ik ben weer gerustgesteld betreft het effect van de vlokkentest op ons beebje
elmootje wat goed! alweer 20 weken, wat vliegt het toch he Rizzie, jij ook weer een goede echo, super nieuws! ik heb hier net een weekendje sunparks voor ons 3 tjes geboekt. Mijn man is jarig op 23 maart en die dag moeten we ook naar leuven voor de intake pgd. En daarna rijden we lekker door voor een relax weekendje weg!
Hoi meiden! Jeetje Max wat een spanning... Ik hoop nog steeds op een goede afloop voor jou!! Ben je nou al op vakantie? Elmootje wat fijn dat het allemaal zo goed gaat... Ben zo blij voor je! Rizzie en bunchy... Zit alles lekker warm daarbinnen? Petra... Frustrerend he?! Vind het zo erg dat ik me zoveel aantrek van de buitenwereld! Ik denk dat ik bij een eventuele volgende natuurlijke zwangerschap ik het aan zo mij mogelijk mensen ga vertellen. Vorige keren ben ik altijd ontzettend open geweest, maar om te voorkomen dat ik gekwetst word door zogenaamde goedbedoelde adviesen... Wij zitten nu te wachten in het ziekenhuis in groningen.... (wat is het hier trouwens groot!) manlief heeft net een potje met zaad geproduceerd hihi! Om kwart voor twaalf een afspraak met dokter van ravenzwaaij! Ben benieuwd. En dan om kwart voor drie bij prof Lands. In de tussentijd gaan we maar even naar de ikea, zag dat die hier dichtbij zit op de heenweg! De reistijd was trouwens goed te doen! Een uur en 20 min vanuit almere. Wel een beetje doorgereden Tot gauw weer meiden! Liefs Daan
o Daan, spannend zeg! leuk dat je tussendoor even buiten kan gaan. Ik ben in mijn studententijd ooit eens op studiebezoek geweest in Groningen, en idd, zo groot daar zeg! Ik zag toen dat ze patienten zelfs in golfkarretjes naar onderzoeken enzo reden.
@petra ja idd hahaha die rijden er nu nog steeds! Ik ga jullie vanavon even een verslag doen van onze ervaringen vandaag! Zit nu in de auto en me iphone tikt lang zo lekker niet als dat ik achter de laptop zit! Liefs Daan
Ik ben te moe om echt te reageren. Maar succes voor iedereen die dat nodig heeft Ik ben hier weer over 1,5 week, hopelijk met positief nieuws. Wij gaan lekker naar de sneeuw... Doeg!