augustus 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Silly43, 19 nov 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    jeetje kiki wat een heerlijk weer bij jullie, ik kom eraan ;) ben ik mss wel niet op tijd terug voor mn check up morgen hihi

    Maro, ik krijg morgen ctg en bloeddrukmeting. K had een te hoge bloeddruk woensdag bij de verlos. Dat ctg krijg ik idd in heerlen. Eerste keer dat ik daar in een bed lag,,,,ik ben geboren in de vroedvrouwenschool in heerlen.

    Valt trouwens mee met de pagina's, dacht echt veel meer te moeten bij lezen maar t valt mee!

    Demi have fun bij de griek en daarna haha wie weet. Ik ga gewoon voor de pizza denk ik. Heb nog geen zin om te bevallen haha ik wil eerst mn ctg morgen 8)

    nt van mn schoonmoeder weer 8 paar sokjes gekregen :rolleyes: uhm ja dankje zeg ik dan maar. (zal verder niet zeggen dat ik een hele mand met malliots en sokjes heb genoeg voor de komende eeuw,,,,,uiteraard van haar gekregen! )
     
  2. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    3.967
    0
    0
    Centraal
    Nee, voor mij vanavond ook geen Grieks (eigenlijk nooit, ben er niet zo weg van...) Maar wel lekker uit eten vanavond :)

    En Missgroovy, 't is lief bedoeld ;)
     
  3. Niet meer actief

    hihi missgroovy, ik had laatst ook weer sokjes gehad, maar gelukkig wat maatjes groter, die had ik nog niet.

    Ik ga de comp uitzetten en beneden nog even verder breien. Hubbie komt zo thuis, dus misschien nog even shoppen.

    Ik merk het wel als er weer wat geboren is :D

    Doegie
     
  4. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    hahah Raccon jij denkt gewoon dat er bliksem bevallingen aan komen zeker :p


    Ja Kiki i know,,,,,lief bedoeld,,,,zucht . Ze wet trouwens niet dat ik in het zh geweest ben en morgen weer dan krijgt ze een hartverzakking enz enz en dan niet om mij maar de kleine uiteraard hahah tis een beetje een stresskipje.

    Ze zei trouwens over de sokjes dat ik toch de helft zou kwijtraken,,,,,maar hier een slimmerik 8) heb twee waszakjes voor de bh die hang ik aan de commode daar komen de sokjes in die gaan in de was en de droger en voilla geen kwijt geraakte sokjes. Tenminste niet in de grote getalen zoals ze mij verteld hihi,,,,,,toch denk ik dat ze (meerdere mensen bedoe k dan) me eigenwijs enz vinden op sommige gebieden,,,beetje moeilijk af en toe haha
     
  5. Mist

    Mist Fanatiek lid

    18 dec 2006
    1.201
    1
    0
    Brabant
    Euh in welk land woonde jij Kiki, vast niet in nederland, want dat lijkt niets op het weer hier..

    Euh verder ben ik toch een van de felle tegenstanders van het kindje alleen thuislaten, maar niet zo dat iemand zelf niet mag weten wat te doen hoor, iedereen zijn eigen ding he ;) Mag ik nu hier nog wel komen kletsen of wordt ik nu verbannen :oops:
     
  6. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Jezus hebben jullie niks anders te doen dan de schade van gisteren in te halen. :evil: :evil: :) :)

    Denk maar niet dat ik op iedereen ga reageren.Heb wel alles gelezen hoor.

    Daantje hoop voor je dat hij zo blijft slapen maar Kenji sliep de eerste dagen ook zo lekker.

    Ga nog even bij de mama's antwoord geven want ze wilde iets van de oppermama weten ;) :)
     
  7. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    VT= vaginaal toucheren

    Ste; je voor zeg: dat het toch een jochie blijkt. Krijgt ie morgen wel een jurkje aan hahaha ;) Kijk, qua kleuren van de kamer kan het prima, maar niet qua kleding. Heb toch echt "meisjes"kleuren en kleding in de kast liggen en dan krijgen we ook nog ruzie over de naam. Want een jongensnaam zijn we niet met elkaar eens....

    Whaaaaaaaaaaah Kieks dat ziet er heerlijk uit! Zou alleen niet weten hoe ik in zo;n hangmat moet komen, denk middels een takelwagen? :rolleyes:

    Nog geen nieuws van Danielle? Zou ze dan toch misschien moeten blijven? Nog 16 uur............
     
  8. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Mist ik moet zeggen dat ik Kenji ook even alleen laat als hij wel slaapt om snel een blokje met de hond te lopen.
    Als hij wakker zou zijn dan gaat hij mee.Maar als ik zeker weet dat hij toch niet zou wakker worden dan ga ik wel even snel.
    Zou het niet doen als ik weet dat hij zo zou wakker worden.
    Maar dat is mijn idee. ;)
     
  9. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.195
    225
    63
    Gelderland
    Mist: ik deel je mening hoor! ;) Maar dat moet eenieder voor zich weten, daarom zou ik er geen topic over starten want voor je het weet krijg je van alles naar je hoofd geworpen wat er geeneens mee te maken heeft. En wij augustus-mama's weten daar wel raad mee hahaha ;)

    Hm moet nog ff mijn boodschappenlijstje aanpassen: er moet nog filet americain bij! Want na mijn bevalling wil ik toch echt een broodje met een Bailey's erbij (wat een combinatie hè). :)
     
  10. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Chigirl, dus een 60 plusser. Ja dat verklaart het dan.. Als jij je er niet prettig bij voelt zou ik het niet laten doen. Mijn VK zegt altijd: "het is jouw zwangerschap en jouw bevalling en als je iets niet wilt of iets niet prettig vindt moet je dat zeggen, wij zijn er enkel ter begeleiding, maar jij bent de baas".
     
  11. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Hier komt de zon :whistle: :whistle:

    Is hij bij jouw ook nog steeds KIki?/?


    Enne vals spelende mama's jullie horen alleen nog maar hier te komen hoor.Heb het wel gezien. [-( [-( :) :) Gewoon op je beurt wachten ;)
     
  12. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    :) wie bedoel je
     
  13. Ohw Kuki schei uit :confused: ! ! !

    Alsof het nog niet jaloersmakend genoeg is dat jij voor het weekend je minimensje in je armen hebt....
    Maar nu ook nog beginnen over filet americain dan moet ik je toch echt naar je hok sturen hoor! FOEI !

    Alcohol taal ik niet naar, maar ooooooooh dat broodje met filet americain.... :( Of een biefstukje, of ....
    jummie ik moet maar eens gaan bedenken wat ik straks allemaal ga eten :idea: 8)

    Vanmiddag trouwens weer flink getukt. Van 14.00 tot 16.00 en dan 's nachts ook gewoon slapen...
    ik zallut wel nodig hebben he :rolleyes:

    Hier is het trouwens een prachtige stralende zomerdag. Kiki en ik zitten aan dezelfde kant van het land, de kant waar het altijd shit is terwijl jullie zonnebaden. Ik vind het dus ook gerechtigheid 8)

    Groetjes Kirsten

    ps voor Kiki, ik kijk net op de lijst waar jij vandaan komt en laat ik nou gestudeerd hebben met iemand uit dat gehucht. Heel klein toch? Of toch iets groeter dan de naam doet vermoeden :p ?
     
  14. Mist

    Mist Fanatiek lid

    18 dec 2006
    1.201
    1
    0
    Brabant
    Ach we hoeven het ook niet allemaal met elkaar overal over eens te zijn toch?

    Mijn ouders hebben mij altijd verteld dat zij het vroeger ook nog wel deden even iets bij het huis weglopen terwijl wij binnen lagen, alleen toen was bij hun in de buurt mensn die even naar de brievenbus liepen, echt net de straat uit, 5minuten weg en huis afgefikt met kinderen en al, ik zou het mezelf echt nooit kunnen vergeven, was misschien ook niet goed gegaan als die mensen thuis waren geweest, maar ja dat hoef je je dan in ieder geval nooit af te vragen, maar zoals ik al zei vind het niet nodig om daar hele discussiesover te hebben, iedereen een eigen mening en ik heb ook wel vriendinnen die het in deze het niet met me eens zijn, maar nog steeds even goede vriendjes hoor ;)
     
  15. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    ik ben van plan ook gewoon Bink ff te laten plassen en dan weer terug. Als ie nodig moet is dat binnen 2 min gepiept. Als ik een grote ronde doe gaat ze mee.

    Boodschappen doen ofzo zou ik haar niet alleen laten, ben ik voor mn gevoel dan te lang voor weg.

    Ieder zn ding hè. Heb trouwens geen babyfoon, vind ik echt verschrikkelijk

    Hier komt ook de zon,,,,jaaaaaa fijn dat de dag bijna om is haha
     
  16. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Nee, Kiki woont op nr 5.. einde van de straat :)

    Maarreh.. in H'veen ook zon, zon, zon :D
     
  17. sonjaw

    sonjaw Fanatiek lid

    26 okt 2006
    3.346
    0
    0
    zuid holland
    Zeker even goede vrienden en iedereen moet het ook voor zich weten hoor.Moet ook zeggen dat ik me er niet lekker bij voel maar om nouw dat kind uit z'n bed te halen dan in de wagen enz.Voor die 3 min dat vind ik ook niet nodig. ;)
     
  18. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Weten jullie nog van het uitje.. was best wel bijzonder he.. *droom*
     
  19. Naar aanleiding van die topic toendertijd heb ik hier nog een flinke discussie gehad met hubbie.

    Wij hebben hier namelijk een strook gras langs ons rijtje en zoals vandaag heeft Buddy dus diarree. Dan loop ik een paar keer even naar dat strookje gras. Is echt 10 stappen heen en 10 stappen terug

    Ik vind dat ik dat straks gerust wel kan doen als smurf ligt te slapen, ik loop tenslotte ook naar beneden, of de tuin in. Nouwwww daar was hubbie het niet mee eens :rolleyes:

    Weet eigenlijk niet meer wat onze slotconclusie was... hahaha. Ik vind nog steeds dat de noodbehoefte op het grasstrookje best kan, maar weet niet meer of ik um had overtuigd. Maar ff checken als hij straks thuis is ;)

    Echt de hond uitlaten voor een half uur dat zou ik dan weer niet willen. Dan gaat ze maar mooi mee. Maar aankleden enzo voor 10 stappen naar de hoek van de straat .... neuh

    Groetjes Kirsten
     
  20. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    nee was dr niet bij ;)
     

Deel Deze Pagina