juni 2012 mama's !! deel 3 !!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door peekaboo, 9 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    les: haha ja ook wel leuk hoor wetend dat er een juni mama van hier, om de hoek woont :p Tis echt lopend te doen van elkaar.

    Lin: heb je al op google gezocht voor wasbare compressen? Ik wist niet eens dat het bestond :p Succes bij tandarts straks! ik heb ook minimaal 3gaatjes maar ik kan niet naar tandarts als manlief er niet is. redt dat hele stuk fietsen niet met mn bekken
     
  2. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    24 okt 2011
    3.450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    Lin, succes bij de tandarts!

    Hier net het toilet gepoetst (manlief viert morgen zijn verjaardag dus het moest grondig). Ik heb er meteen spijt van, die arme rug :(
    Zo even mee gebak halen en vanmiddag naar de markt en nog veel meer poetsklusjes :(
     
  3. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Lionne: gefeliciteerd alvast met je hubby!
    Oee nu heb ik zin in taart!! :D

    Ego: 25weken wave!!!
     
  4. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    roozjuh ik doe mee 25 weken wave !!!!!!!!!!!1
     
  5. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    24 okt 2011
    3.450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    we hebben vlaai :D (man is Limburger) dus kom maar halen ;)
     
  6. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    jeeej peek! ben ik niet alleen die hier als een debiel staat te waven :p ;)

    oeee vlaai!!! stop nou :p krijg echt trek erin nu :D jummmm
    welke vlaai heb je? nee lama niet zegge. mn buikje gaat al rommelen hihi
     
  7. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    24 okt 2011
    3.450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    kersenrijstevlaai, appelkruimel en abrikozen ;)
     
  8. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    ooo lekkeerrr appelkruimel!!!! *KWIJL KWIJL*
    Hier is favoriet Zwitserseroom. o jeetje waarom zeg ik dat nou, krijg trek in taart!!!!
     
  9. Dippertje

    Dippertje Fanatiek lid

    4 okt 2011
    1.528
    59
    48
    Alvast gefeli!!
     
  10. Bijntje

    Bijntje Fanatiek lid

    29 nov 2011
    1.062
    1
    0
    Drenthe
    oh nu wil ik ook vlaai!!
     
  11. les

    les Fanatiek lid

    8 okt 2008
    1.077
    0
    0
    officemanager
    gelderland
    @peekaboo. hoe krijg je dat dan voor elkaar? glas in je voet!

    @lionne. bedankt...!!!! nu heb ik ook zin in taart! hahahahahah

    @roozjuh, ja is idd erg leuk als je iemand heb waar je samen mee zwanger kan zijn!
    een vriendin van mij is 1 week langer zwanger! dus ook erg gezellie. helaas woond ze niet bij me om de hoek, maar we zoeken elkaar regelmatig op! tis ook geen wereld reis. (3kwartier met de auto)
     
  12. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    les: kwas hier ook met 2 vriendinnen tegelijk zwanger, maar beide zijn dus 2weken geleden bevallen dus ben weer 'alleen'
    Toch fijn als je met vriendin kan kletsen over alles wat met zwangerschap te maken heeft, je krijgt van een zwangere ook veel meer begrip vind ik. Jullie snappen bijvoorbeeld mijn bekken probleem hier maar al te goed en mijn familie denkt meer dat ik me aanstel of dat t allemaal wel mee valt
     
  13. Mama-in-love

    Mama-in-love VIP lid

    11 mei 2010
    7.354
    158
    63
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Hoi meiden. Ik kom weer mee kletsen!
    Zijn net terug van vakantie dus het dagelijkse leven gaat weer beginnen. Vind het weer heerlijk!
    Weinig klachten gehad, eigelijk geen.
    Vriendlief had voor het eerst op de heenweg de baby gevoeld en ook zien bewegen. Nu reageert de baby echt heel leuk want elke keer als vriendlief zijn hand op mijn buik legt dan kruipt de kleine er tegenaan. Zowel hij als ik voelen dat erg goed.
    Ben benieuwd hoe het werken me weer af zal gaan straks!
     
  14. helma85

    helma85 Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Tandarts: net geweest om de 7 gaatjes te vullen. Kan er voor een jaar tegen aan:p
    Taart en honger!: lekker! Ja ik eet ook iets meer dan normaal. Alleen 's avonds heb k veel last van maagzuur en zkr wanneer ik op bed lig. Echt vies!
    Kapper: is gisteren geweest. Is behoorlijk uitgedunt! Normaal doet ze dat nooit, heb namelijk niet zo veel haar op mn hoofd.
    Waves: gefeliciteerd! Weer een week er bij.

    Hier: last van mn rug en buik. Baby groeit hard heb ik het idee. Nu gelukkig 5 dagen vrij! Een poos geleden. Allemaal leuke en gezellige dingen doen.
    Ook was k blij met het rooster voor de maand mei. Hoef die maand maar 1 dag te werken, vind k wel grappig:p. Maar ook realistisch, het komt echt dichtbij! Nog 3 maanden en dan kan de kleine er al zijn!
     
  15. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    Zo Helma, 7 gaatjes.. zoo! idd kun je er weer tegenaan!
    Ja, idd nog maar 3 maandjes. Heerlijk! Kan haast niet wachten. Was bij onze jongen wel anders. Toen vond ik het vooral heel erg eng..

    @Kapper; ik kleur gewoon mijn uitgroei bij hoor... Bij de kapster.

    @Joekie; welkom terug! Waar waren jullie geweest?

    Hier pijn in mijn zij, rechterkant. Schijnbaar de banden... Buik groeit hier ook aardig.
     
  16. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Joekie welkom terug! Was het lekker weer daar? :p

    Helma: maagzuur o vreselijk he! heb gister nieuw pakje Rennies gekocht en straks nog even melk halen. Drink elke avond in bed nog even bekertje melk, werkt gelukkig wel.

    honger: phoe ja ik ook hoor. kzit nu aan een bordje met Smulpannetje van gister nog :p was ook best lekker en hadden toch nog over jummm
     
  17. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    oja net tehoren gekregen dat opa van mn man weer in ziekenhuis ligt. dus daar gaan we zo maar heen. zouden toch al die kant op gaan om D bij opa 'af te leveren' voor weekendje logeren. Gaat slecht met opa en oma van mn man. Liggen beide steeds ziek op bed of in ziekenhuis, onderzoek na onderzoek. Nu heeft hij weer een heftige blaasontsteking en nog wat, maar mn schoonmoeder is geen prater dus je moet altijd raden wat er aan de hand is. heel irritant
     
  18. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    Goede middag dames,

    Zo het werken zit er weer op. En ik heb heel veel bodschappen gedaan voor het werk. Morgen moet ik weer werken dus dan geef ik ze daar af ahahahh. We kunnen er wel even mee vooruit :D

    @taart, yummie dat lust ik ook wel !!! een appel kruimelvlaai en progress in mijn lievelingsgebak. jammmie jamme ahahah.

    @planning. Ik moet om 13:30 in de stad staan en dan ga ik lekker shoppen met een vriendin. Erg gezellig dus !!

    @ ja en eigenlijk moet ik verder alleen nog de was ophangen en de was die droog is nog opvouwen ;)

    Kuss
     
  19. boefjesmama

    boefjesmama Niet meer actief

    Zonet ook haarverf gehaald. Permanente mouse van Garnier schijnt niet zo te stinken. Ga nu maar weer eens voor rood. Maar zit nog veel bruin in mijn haar dus echt rood zal het wel niet worden.
    Dan maar de helft van het potje gebruiken en over een week of 2 de andere helft nogmaals. Heb toch super kort haar.

    Net bij de zeeman nog weer een leuk simpel shirt gescoord met riempje voor 8 euro. Sjaaltje voor 3 euro erbij en weer een leuke outfit. HIHI

    2 Mappen met geboortekaartjes gehaald. Ik ben er uit nu kijken welke manlief leuk vind dan volgende week proefdruk bestellen.
     
  20. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @Boefjesmama: Zijn dat die met de 3kwartmouwen en het bruinige riempje? Heb ik ook in het blauw.. Moet zeggen dat ie heel snel lelijk wordt, maar hij zit wel lekker.
    @Roozjuh: Wat balen joh, sterkte ermee..
    Heb geen eens vertelt dat mijn schoonvader weer uit het ziekenhuis was. Hij heeft een MRI gehad en die was goed, EEG was niet goed. Hij zit nu aan de epiliptica en geen aanvallen meer gehad.

    Ik ga nu even bij mijn schoonzusje de tondeuse ophalen, Danny's haar is veel te lang, met van die rare flappen aan de zijkant,geen pan!
     

Deel Deze Pagina