Dithje: Germ, arme Luca... beterschap! En hoe is het verder met jou? Einneh: gecondoleerd! Waterpokken zijn niet erg als je ze zelf ook hebt gehad. Het is wel weer schadelijk als de baby net geboren is (Thessa en Joshua hadden waterpokken toen Collin geboren werd en ze mochten pas na 3 dagen (toen de blaasjes helemaal droog waren) komen kijken. En 5e ziekte is in de eerste 3 maanden schadelijk. 6e ziekte is helemaal niet schadelijk in de zwangerschap. Bubsie: hoe is het kraamfeest geweest? Goldy: geniet van je verlof! En ik heb je pb gestuurd met aanpassingen voor het lijstje! Sam: nog even geduld en dan kun jij ook genieten van je verlof! MoederK: wat een schatje op de foto's! Echt fotogeniek!!! Pompeloesje: Fijn dat het zo goed gaat!!! Hier: ze zijn nog altijd druk bezig met het dak. De voorkant is nu al helemaal geïsoleerd en de achterkant zijn ze nu mee bezig. Morgen komen de velux-ramen erin en dan hopen ze eind van de week klaar te zijn met alles. Maar het zal even aan het weer liggen of het ook gaat lukken, want als het morgen bijv. regent dan kunnen ze de ramen er niet in gaan zetten en zal het allemaal wat langer gaan duren. Verder vanochtend naar de ha geweest. Joshua heeft een oogontsteking en ik heb een kou op de nek en een lichte griep... Dus dat schiet lekker op... (zeker aangezien manlief vanochtend om 4u al onderweg naar het werk was en vanavond pas rond 7u in het dorp is, waar hij dan nog 2 vergaderingen (één om 7 en één om 8u) op de basisschool heeft voordat hij naar huis komt.... pffffff
Zwangerschapslijst Goldy 17-04-12 2e kindje Sam 11-05-12 3e kindje Moederk 18-06-12 2e kindje Einneh 24-06-12 (mijn verjaardag ) 2e kindje LuckyBlue 10-07-12 2e kindje Carpediem 16-07-12 2e kindje Laetitia 30-08-12 4e kindje Dithje 17-09-12 2e kindje Bevallen: Pompeloesje 22-02-2012 - Jack 3955 gram en 53 cm afspraken: 01-03 Einneh - 4e controle VK 06-03 Goldy - controle VK 07-03 Dithje - afspraak VK 12-03 Sam - afspraak VK 19-03 Laetitia - afspraak VK 22-03 Goldy - liggingsecho 22-03 Carpediem - controle verloskundige 29-03 Dithje - geslachtsbepaling 23-04 Carpediem- pretecho 4d
Thx... Merk wel dat Joshua nu slechter ziet... Hij valt om de haverklap... Ach ja.. Het zou met 2 dagen al beter moeten gaan... Zal zo een foto op fb zetten (kan via tel niet uploaden naar zp)
Pompeloesje hoe gaat het nu met Jack? Super zeg van de beademing af Goldy heerlijk genieten van je verlof nu Het weekend was super, lekker gegeten, en gisteren naar een kuuroord, voor sauna en turks stoombad, en lekker bubbelbad. Kim deed het super bij mijn moeder, niet 1 x gehuild of iets. Trots op mijn meisje. xxx
Super CD dat het weekendje weg zo geslaagd was. Fijn ook dat Kim het zo goed gedaan heeft. Met mij gaat het goed. Vandaag aan het werk na een week thuis te zijn geweest door een flinke griep. Heb dus genoeg te doen
Vanochtend weer controle gehad.. alles was goed, en hij lag nu dwars haha. Ligt elke keer weer in een andere houding . Maar nog paar weekjes om goed te gaan liggen dus hopelijk heeft hij daar ook nog zin in. Vriendin van mij (36.5 wk) had vandaag liggingsecho en hun meisje ligt nog steeds in stuit.. ligt al zeker 4 weken zo.. dus morgen moet ze naar t ziekenhuis en gaan ze bekijken hoe nu verder.. ben benieuwd! @ cd, fijn dat jullie een geslaagd weekendje hebben gehad! @ dithje, succes met werken!
Vanochtend bij de vk geweest. Ben weer goedgekeurd en heb ook weer heerlijk het hartje van frummel gehoord VK vond het wel raar dat ik nog steeds af en toe bloedverlies heb en daarom mocht ik een echo laten maken. Er was meteen plek bij de gyn in het ziekenhuis dus kon meteen door. Gyn heeft baarmoedermond nagekeken op poliepen maar gelukkig niets kunnen vinden. Ook inwendige en uitwendige echo zagen er goed uit. Geen aantoonbare reden voor het bloedverlies dus. Het belangrijkste is dat frummel het goed doet!
Zwangerschapslijst Goldy 17-04-12 2e kindje Sam 11-05-12 3e kindje Moederk 18-06-12 2e kindje Einneh 24-06-12 (mijn verjaardag ) 2e kindje LuckyBlue 10-07-12 2e kindje Carpediem 16-07-12 2e kindje Laetitia 30-08-12 4e kindje Dithje 17-09-12 2e kindje Bevallen: Pompeloesje 22-02-2012 - Jack 3955 gram en 53 cm afspraken: 01-03 Einneh - 4e controle VK 06-03 Goldy - controle VK 12-03 Sam - afspraak VK 19-03 Laetitia - afspraak VK 22-03 Goldy - liggingsecho 22-03 Carpediem - controle verloskundige 29-03 Dithje - geslachtsbepaling 04-04 Dithje - vk 23-04 Carpediem- pretecho 4d
Goldy, spannend bij je vriendin dus! En jij ook een dwarsliggertje. Hopelijk gaat hij gauw goed liggen!!! Boefje, nu al !! Dithje, mooi dat alles goed is!! En een extra echo nooit een drama toch !! Lekker genieten!!!
@Dithje, fijn dat alles goed was bij vk!! Kleintje weer mogen bewonderen op de echo, altijd leuk!! @Goldy, jij ook goedgekeurd bij vk, fijn! Alleen jullie kleinste man mag nog wel ff een salto maken (de goede kant op dan ). Zou wel fijn zijn als hij besluit om op tijd goed te gaan liggen. @Laetitia, succes met de verbouwing! @MoederK, knappe meid hebben jullie! @CD, fijn dat jullie het leuk hebben gehad samen en Kim het zo goed heeft gedaan. @Angel, hoge bloeddruk bij jouw man, hopelijk snel de goede kant op! @hier, gisterenavond twee huilende mannetjes met koorts. Bram heeft vocht in oortje, was ik gisterenochtend mee naar ha geweest, neusdruppels gekregen dat moet de buis van Eustachius open maken en had ook groeipijn (slaan met de benen). Finn heeft tandjeskoorts, deze week ook voor het eerst groentehapje aan het laten proeven (maar vooralsnog heeft hij liever melk ). Bram vannacht tussen ons in geslapen. Verder alles zijn gangetje!
@ sam, ze krijgen een keizersnede, Draaien was niet mogelijk en stuitbevalling werd afgeraden dus blijft maar een optie over. Ze moet wel erg aan het idee wennen! @ j2j, beterschap met je mannetjes!
idd rustig ja! Hier gaat alles goed, vandaag naar de stad geweest.. laatste nodige dingetjes nog gekocht enzo. Met Jayden gaat ook alles goed.. wat een heerlijk kind! Ik geniet zo van hem elke dag.. En dadelijk nog zo`n prinsje erbij.. wat een geluk! Hoe gaat het met jullie, dithje?