Januari 2011 mama's deel 2!!!

Discussion in 'De mama's' started by Tese, Sep 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Spannend Eyes, zowel de echo als het uitkeringsgebeuren. Het is toch vreemd dat kranten lopen geld kost ipv opbrengt.. Hopelijk komen jullie er uit zo!

    Lauwie met dat gewicht moet je toch echt naar een gweve doek of mei tai kijken. Er is maar één plek in Nederland waar een winkel is waar je ze allemaal uit kan proberen, maar als je echt interesse hebt kun je vast mensen in je buurt vinden via het dragen en voeden forum.
    Overigens daalt een tweedehandsdoek amper in waarde dus je verkoopt hem waarschijnlijk snel weer door als het niets is.

    Leeuw wat gaat ze opeens snel!

    De prikken heb ik hier uitgesteld tot de zomer.
     
  2. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @eyes: wauw je bent alweer 17 weken! de tijd gaat hard :)

    rest even een zwaai en knuffel
     
  3. Juudje81

    Juudje81 Fanatiek lid

    May 14, 2010
    1,216
    0
    36
    NULL
    NULL
    alleen even zwaai. Lees af en toe wel mee, maar te moe om te reageren.

    Dikke knuffel voor Ook
     
  4. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Nou dan zwaai ik gezellig terug hoor! :D
     
  5. EyesOnly

    EyesOnly Actief lid

    Mar 25, 2009
    423
    0
    0
    thuiszorg medewerkster
    Ergens in het noorden v/h land
    @juju dat hoop ik ook. Wil er eigenlijk niet meer over piekeren. Solliciteren gaat ook al niet zo hard gewoon door het feit dat er haast geen banen vrij komen. Ja en via uitzendburo moet hij gewoon 5 euro per uur inleveren, dus das ook niet echt een optie.

    @naomi ja he de weken vliegen voorbij. Morgen eerst maar eens kijken wat het word (als het tenminste lukt met mijn bmi)

    @juudje *zwaai*
     
  6. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Heel spannend eyes.. en anders zie je het een paar weken later bij de SEO toch? Heb je zelf een voorgevoel trouwens?
     
  7. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    Nov 21, 2009
    3,619
    0
    36
    .
    Nederland
    @Juudje *zwaai terug*

    @Naomi *zwaai en knuffel terug*

    @Moosey Wat fijn dat je je zo goed voelt!

    @Lauwie Kan je niet helpen, Jenz moet zijn laatste pneumokokken nog krijgen en die moet ook alweer verzet worden dankzij het cb. :x En de BMR laat ik zeer wrs niet zetten nu, evt pas als Jenz ouder is.

    @Eyes Spannend, hoop dat ze het geslacht kunnen zien morgen. Veel plezier alvast. Ennuh was niet persoonlijk bedoeld aan de afhakers, was gewoon even sentimenteel terug aan het lezen. Ieder moet het voor zich weten of ze komen of niet. ;)

    @Leeuw Wat goed zeg dat ze ineens stond, met recht een trotse mama.

    Vandaag moesten we weer met Jenz naar de kinderarts. Eerst 2 buisjes bloed laten aftappen voor zijn allergietest en daarna een afspraak met de ka zelf. Zijn algemene bloed was in ieder geval goed en van zijn allergietest krijgt ik over 1 week de uitslag. Verder is de kogel eindelijk door de kerk: Jenz wordt binnenkort voor ongeveer 1 week opgenomen en dan gaan ze stapsgewijs koemelk toedienen en observeren hoe hij erop reageert. Tuurlijk is het niet leuk, maar wij zijn eigenlijk alleen maar blij dat er eindelijk iets gebeurd. Jenz wil namelijk wel eten en duikt bijna bovenop ons bord. Het is gewoon zielig, want we kunnen hem echt niets aanbieden. Van bijvoorbeeld komkommer krijgt hij al uitslag in zijn gezicht. Volgens de ka heeft hij geen darmziekte, maar is het echt een voedingsallergie. En nu wordt het uitzoeken waarvoor allemaal.
    Wanneer hij opgenomen gaat worden, weet ik nog niet. Woensdag belt de ka en dan zouden we verder horen. Jenz moet ook eerst weer helemaal beter zijn namelijk voordat hij überhaupt opgenomen kan worden. We mogen gewoon 24 uur per dag bij hem blijven en dat gaan we uiteraard ook doen.
     
  8. EyesOnly

    EyesOnly Actief lid

    Mar 25, 2009
    423
    0
    0
    thuiszorg medewerkster
    Ergens in het noorden v/h land
    @wen ik vatte het niet persoonlijk op hoor :-D verder ben ik blij voor jullie dat er eindelijk schot in de zaak komt wat betreft Jenz. Zo sneu voor het mannetje dat hij wel wil maar niets kan eten.

    @ik zelf denk een jongentje maar we zullen zien.

    Wat denk jij dat we krijgen ? Lekker even gokken met zijn allen
     
  9. Marise

    Marise Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    1,588
    1
    0
    Eyes: ik ben slecht in het gokken voor anderen....ga wel uit van het moedergevoel. Dus dan denk ik dat jij gelijk hebt ;)

    Wen: Kunnen kindjes over die allergien heengroeien? Of blijft hij heel zijn leven bijv. allergisch voor komkommer?
     
  10. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    Nov 21, 2009
    3,619
    0
    36
    .
    Nederland
    @Marise Over voedingsallergiëen groeien ze idd vaak heen, kan elk moment gebeuren maar kan helaas ook nog 5 jaar duren.

    Ow ja, ook wij gaan voor een 2e maar nu nog niet. We wachten sowieso nog eventjes 2 maanden. Zou namelijk niet willen dat onze 2e spruit tegelijk met Jenz jarig zal zijn bijvoorbeeld. ;)
     
  11. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    Nov 10, 2009
    4,523
    0
    0
    Lauwie, ik heb nog geen idee, R heeft de prikken afgelopen dinsdag gehad.

    Wen, niet leuk dat hij weer moet worden opgenomen maar zo kunnen ze wel eens goed gaan testen, ik hoop voor je dat er dan meer duidelijkheid is.
    Leuk dat jullie snel voor een 2e gaan

    Eyes, ik ben niet zo goed in gokken, zat er voor ons zelf ook naast haha.

    R heeft 2 kiezen! 1 is er ook al even door zo ver is hij. dat ik dat niet eerder gezien had.. (voelt zich heel stom)
     
  12. Marise

    Marise Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    1,588
    1
    0
    @wen: hopelijk mag jenz er dan maar snel over heen groeien. Leuk en spannend dat jullie binnenkort weer voor een 2e kindje gaan!
     
  13. Marise

    Marise Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    1,588
    1
    0
    Leeuw dan worden ze al weer groot he ;) hier nog geen kiezen (of ik heb ze ook gemist? )
     
  14. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    Nov 10, 2009
    4,523
    0
    0
    ja het gaat allemaal erg snel ineens.

    haha heb je het al gecontroleerd? je weet maar nooit

    Is het bij jullie ook zulk mooi weer? de zon schijnt en de lucht is strakblauw heerlijk:D
    volgende week komt dan eindelijk mijn fiets, zit er nu al 4 weken op te wachten. dan voor het eerst fietsen met R, heb er zin in
     
  15. Marise

    Marise Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    1,588
    1
    0
    Ja hier is het ook mooi weer. Vriend is met d. op de fiets naar schoonouders. Ik moet zo even boodschappen en de hond van mijn ouders uit laten. Dus dat ga ik zo maar eens doen.
     
  16. Marise

    Marise Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    1,588
    1
    0
    Ohja gisteren bij vk geweest voor controle. Alles opzich weer in orde. Ze vond mijn buik wel weer erg gegroeid. Ze kon het kindje ook al erg goed (en groot) voelen. Dit wil ze dus in de gaten blijven houden.
    Ze schatte me 2 weken verder dan dat ik was. Ze had mijn suiker geprikt en dat was prima. Bij d. heeft één van de vk ook eens gezegd dat hij groot was en was bij de geboorte gewoon 3500 gr. Maak me dus niet echt zorgen.

    hopelijk wordt het alleen geen buffel, want het moet er ook nog uit kunnen ;)
     
  17. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Fijn dat ze wat gaan doen en dat jullie bij hem mogen blijven. Lijkt me heel pretig als je straks weet wat je hem aan kunt bieden kwa eten, want a;s hij wel wil is het wel erg sneu dat het niet kan.

    Eyes: ENENENENENEN????? ;)
    Ik stem voor een meid. (gewoon, om dwars te zijn :D)

    Leeuw: Ahh kiezen! Eerst moeten ze 8 tanden hebben toch? Hier nog 6 dus de kiezen zullen nog wel even op zich laten wachten gok ik.

    Marise fijn dat alles goed was bij de verloskundige. En een reus.. dat zal wel meevallen. Extra controle is natuurlijk nooit verkeerd!
     
  18. naomi123

    naomi123 VIP lid

    Mar 22, 2009
    8,840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @wen: leuk dat jullie binnenkort ook voor een 2e willen gaan!!!!

    even mn verhaal over vanmorgen bij de gyn...

    groeiecho zag er prima uit, ze wordt geschat op 2615 gram nu dus gewoon een mooi klein kindje. buikje was netjes gegroeid.

    vruchtwater was ook weer prima in orde.

    doppleronderzoek (doorbloeding navelstreng) helaas niet geweldig. meestal voel je dan minder leven maar dat was niet het geval. toch aan het CTG gemoeten voor de zekerheid, ze was wel erg rustig dus op mn linkerzij moeten liggen, wel meer activiteit maar nog niet veel variatie dus rechterzij ook nog even. toen registreerde dat ding wel alles goed en alles was in orde.

    maandag weer een doppleronderzoek en controle bloeddruk want die was weer iets omhoog. zit nu op 130/80 terwijl ik normaal op 120/55 zit. dit moet ik goed in de gaten houden icm sterretjes zien, band gevoel, vocht vasthouden enz.

    dus kwa groei en vruchtwater is alles prima nu. blijf dus nog wel onder controle bij de gyn. verwacht niet dat ik nu nog terug mag...
    ze hebben gezegd bij verandering van leven voelen of de eerder genoemde symptomen acuut bellen.
    toch niet helemaal de uitslag die we wilde dus...
    al ben ik heeeel blij dat ze in ieder geval niet TE klein is, maar gewoon klein ;)
     
  19. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    Apr 22, 2010
    1,488
    1
    38
    Brabant
    @Leeuw: Wauw, dat is heel goed dat ze nu al gaat staan. Dan loopt ze gelijk met Diede hihi!

    @Lauwie: Hier gaan we pas over 2 weken naar het cb. Hoop dat de prikken meevallen!

    @Eyes: Wauw, alweer 17 weken! Ben zo benieuwd wat het wordt. Ik zeg ook een meisje :D

    @Wen: Ik had op Facebook nog niet gereageerd op je berichtje dat jullie 24 uur per dag bij hem gaan zijn, maar dat is wel heel fijn!
    Ik wist trouwens niet dat jullie toch een tweede willen! Ik begreep laatst juist uit een berichtje van jou dat jullie het zo goed vonden. Wel leuk hoor!!

    @Marise: Het zal inderdaad toch wel meevallen?! Raar dat ze bij mij nooit iets hebben gezegd. Was uiteindelijk toch 11 pond. En zelfs dat valt wel mee om eruit te persen ;)

    Hier gaat alles goed. Vannacht wel gedroomd dat ik een miskraam kreeg.... De eerste weken blijven toch spannend! Al heb ik er wel een goed gevoel over.
    Maar ik durf nog niet echt te juichen. Eerst de echo afwachten.
    19 maart hebben we de intake bij de vk en dan maken we ook een afspraak voor de eerste echo. Hopelijk kan dat ook in die week!!
     
  20. Moosey

    Moosey Fanatiek lid

    Apr 22, 2010
    1,488
    1
    38
    Brabant
    @Juju: Hihi, jouw onderschrift.
    Krijg je veel commentaar of wil je iedereen voor zijn ;)?!
    Ik vind je helemaal niet zo raar hoor. Misschien een beetje prettig gestoord :D
     

Share This Page