Maart 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door zico, 22 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    @wendy, dikke kus.. wat ongelovelijk klote!

    @tatum, jeetje nog weer een week in de spanning.

    @dieudonne, balen zo'n irritante arts.. grrrr

    Ik heb gister heerlijk gegeten bij mijn zus ('s avonds gaat eten er wel in)
    ik ben smorgens en smiddags gewoon niet lekker en heb dan ook nergens puf voor. heb niet zo'n last van mijn borsten meer, het enige is dus die maag... ben dus ook bang dat het niet goed gaat.
    al de verhalen helpen hier natuurlijk niet bij.

    ik ga dus nog even niet genieten van het weer, want voel me echt niet lekker. vanmiddag knap ik wel weer op ;)

    fijne zaterdag!
     
  2. maranka

    maranka VIP lid

    27 mrt 2007
    10.842
    0
    36
    Wendy meid wat verschrikkelijk nieuws! Heel veel sterkte voor jou en je mannetje!


    Tatum, voor jou blijft het nog even spannend. Maar komt wel goed hoop ik.

    Pooh, te gek die mooie echo!



    Ik ben vanmorgen misselijk en niet vooruit te branden. Moet nog 4 dagen werken en ben dan 9 dagen vrij. Heb er zo'n zin in dat ik helemaal geen zin meer heb om te gaan werken. terwijl ik mijn werk normaal gesproken altijd heel leuk vind.

    Nou ja, eerst maar even proberen wat te eten en dan rond half 3 richting mijn werk. Bleh!
     
  3. tatum

    tatum Actief lid

    30 jun 2007
    131
    0
    0
    den haag
    crsitel, wat fijn dat het goed is! Ik moest wel lachen om die ouwe jaren 80 apparatuur waar jij het mee moet doen ha ha :) !

    Ik ga vandaag naar strand met man en hond en komen wat vrienden. Heerlijk, lekker hangen, lekker eten, mmmm....

    Natas, laat je niet gek maken door alle verhalen he. Bedenk dat maar een klein deel een miskraam krijgt. Maar juist die verhalen blijven bij je hangen en voeden je angst, maar het gros krijgt een gezonde baby!

    Pooh wat heerlijk dat je je zo goed voelt. Energie kick zeker? misschien is het wel klaar met jouw misselijkheid? Je bent wel stukje verder.

    Jongens, ik heb nu echt lolo ferrari's. Echt ongelooflijk, wat een boobs!

    Daaaaag!
    Tatum
     
  4. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    :) haha ja maandag ff urine heen brengen en dan horen we het wel. Wordt dan dubbel in potjes pissen want MvM komt ook ;) hihih wat hebben wij zwangere vrouwen het toch druk :p

    Ach nou ja die echo...als ik nu een krijg moet er gewoon wat te zien zijn dus dan ben je ook rustig zeg maar kan het ook niet te vroeg zijn in ieder geval. Zo denk ik dan maar weer...hihi ja spannend samen een echo. Hopen op goed nieuws. Zou voor mij een mooi verjaardagscadeau zijn!
     
  5. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    nee doen wij niet, heb nu een kans van 1 op 1350 ofzo..en garanties krijg je er verder niet mee... dus ik zou me alleen maar zeer gaan stressen tijdens de zwangerschap...dus nee wij doen het niet.
     
  6. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    ja ach ja inerdaad was wel ff jammer had was er vanuit gegaan. Maar nu inerdaad dag voor mn verjaardag dus is een mooi cadeau. Als het goed is etc. Hihi kan ik de 25e direct foto showen ;)
     
  7. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    :) :thumup: super pooh! Wat goed nieuws...
    Nu genieten..hihi ik moet helaas dus nog 3 weken wachten..najaa t zal wel goed gaan! :D
     
  8. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    @pooh, mooi nieuws! :D
     
  9. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    @WendyD2003:
    :cry: aahhh nee meid wat een vreselijk bericht...
    Ik duim voor je en ik hoop toch stiekem dat het toch goed mag gaan.....
    Liefs en knuffel,
    Mili
     
  10. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    @ Tatum:

    He nee he! Bah nog langer onzekerheid meid. Wat balen.....ik duim voor je hoor!
     
  11. Beccaatje

    Beccaatje Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    2.958
    0
    0
    middag.
    Weinig te vertellen, nog minder te beleven. Hoop dat de autoriteiten niet achter mijn illegale gyn-status komen. Krijg ik nog meer blauwe brieven :D.
    Net de echo maar eens een mooi plaatsje gegeven. Blijft bijzonder he. Ons plaatje heeft knopjes wat armen en benen zullen moeten worden en een grote bol met zwarte gaten wat later een leuk hoofd zal worden. En een vliesje, die staat er ook op, daardoor lijkt ons kind een staartje te hebben :D

    Ben wel benieuwd, ik zal bij de volgende controle (half september pas!) eens aangeven of ik extra gecontroleerd moet worden voor zwangerschapsdiabetes. Volgens de literatuur maak ik daar een vergrote kans op. Spannend, niet dan?
     
  12. Beccaatje

    Beccaatje Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    2.958
    0
    0
    kun je nagaan zeg, hoe hard zo'n ding groeit! Mijne was met 8+6 (gister dus, ha ha!) 2,2 cm.
    m
     
  13. Mili

    Mili VIP lid

    23 feb 2007
    6.199
    0
    0
    hihi ja leuk zo die echo zoals t ook beschrijft.
    Ja wel spannend met die diabetes...hoop voor je dat dat mee mag vallen!
    Knuf,
    Mili
     
  14. Zonnestraaltjes

    Zonnestraaltjes Fanatiek lid

    5 mrt 2007
    1.490
    0
    0
    Dames wat een lekker geklets allemaal!

    Pooh goed nieuws joh!
    Tatum balen zeg dat je nu nog langer in spanning blijft zitten!

    Hier gaat het allemaal wel. Ben weer redelijk hersteld van de operatie. Verder heb ik wel dagelijks te maken met een half uur ongeveer enorme steken onderin mijn buik. Dit is echt niet uit te houden maargoed! Druk aan het klussen om ons huisje op tijd af te krijgen! Ik ga weer ff verder!
     
  15. Beccaatje

    Beccaatje Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    2.958
    0
    0
  16. Pooh69

    Pooh69 VIP lid

    31 mrt 2007
    6.935
    0
    0
    @ Maranka en natasja ik kreeg dat weeige en misselijke gevoel rond dezelfde tijd als jullie en nu precies na 2 weken is het weg. Ik was heeel moe en tot 5 uur savonds misselijk en niet lekker en geen puf. Ik heb die twee weken ook bijna niks gedaan en was zoooooooo blij als het avond was. Dus er is hoop dat het na 2 weken zomaar weer weg is! Ik voelde me zelfs wel eens wat depri (je snapt het ni) door de misselijkheid en futloosheid ;) Nu voor de derde dag weer helemaal vrolijk en fit! :D
    Ik duim voor jullie dat het snel weg is!

    @ Mpje wat fijn dat je goed aan het herstellen bent! Maar hoop dat je steken in je buik sneller minder worden, zodat het goed te verdragen is! ;)

    @ Beccaatje wat maf he dat groeien, maar ik vind het nog maffer als ik de zin van je lees! Want ik heb vannacht gedroomd dat hij in een nacht naar 2 cm groeide :rolleyes: Toevallig!

    @ Mili hele dikke knuffel! Enne jou echo wordt een super verjaardagskado! ;)

    Toennet naar de AHsupermarkt gegaan om lekkere fruitslades, tzatziki, broodjes enz te halen voor morgen aan het strand! Ik heb er helemaal zin in.

    Nu snel nog wat schoonmaken en vanavond een verjaardag in Antwerpen.

    Fijne dag! ;)
    Fijnde dag allemaal!
     
  17. Beccaatje

    Beccaatje Fanatiek lid

    29 mrt 2007
    2.958
    0
    0
    ik ga maar eens zalm kopen
    *smikkel*
     
  18. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    @pooh! nou ik hoop dat het overgaat, want ik word er idd ook depri van hihihihi nog een weekje en dan gaan we op vakantie, hoop dan wel een beetje mens te zijn en te genieten op het strand enzo.
     
  19. MamavanJordy

    MamavanJordy Fanatiek lid

    14 aug 2006
    4.408
    0
    36
    Kraamverzorgende
    Helmond
    Hoi meiden,

    Even heel kort want ik moet zo weer weg.

    Ik hoorde dat iemand zalm ging kopen. Mag je dit hebben dan? Dacht namelijk dat het niet mocht i.v.m. risico op iets.
     
  20. MamavanJordy

    MamavanJordy Fanatiek lid

    14 aug 2006
    4.408
    0
    36
    Kraamverzorgende
    Helmond
    Bij bakker bart hebben ze namelijk altijd van die lekkere harde bollen met sla, zalm en een of andere dressing. Jammie.
     

Deel Deze Pagina