Hier nog een tester die weer mee mag doen. Heb nog niemand gehoort die niet mag testen? Heb zo het idee dat iedereen dus zich heeft aangemeld ook mee mag doen
Ik mag ook testen, terwijl ik nieuw ben bij Insiders en me pas na de sluitingsdatum heb aangemeld als tester.....
Elmo, de testperiode is geloof ik 6 weken en je moet hem voor 14 mei 2012 terugsturen. Wordt ie te laat opgestuurd, dan moet je hem betalen, omdat ze er van uit gaan dat je hem dan wil hebben.
Ik heb vandaag ook een mailtje gehad dat ik mee mag doen! Ben erg benieuwd! Kan ik ook mooi vergelijken, we hebben namelijk zelf al een nespresso in huis.
Ik mag hem ook testen, ben erg blij want ik was net aan het orienteren voor een koffie apparaat. Ik ga dan vooral voor de cappuccino en latte's. Ben benieuwd!
Ook hier nog iemand die geen mail heeft ontvangen.. Lees op de site van Insiders dat veel mensen heb al in huis hebben indd! Ik hoop op een mailtje vandaag dat ik hem mag ophalen!
ik ook nog geen mail hoop dat hij deze week komt heb namelijk weekje vrij kan ik lekker proeven hahaha