Ohhhhhhhh ik zie bij de actieve gebruikers Liena online staan hoe is het met de kersverse mama van 3?
deli, denk niet dat er in de loop van de dag nog veel werk binnenkomt. We hebben ook een boel personeel in de ww zitten dus hier op kantoor is het gewoon echt al rustig vanaf januari. Heb dus alle archiefklussen etc al lang gedaan. Dus ook dat ligt er niet meer. Heb bij mijn baas aangegeven dat ik graag meer werk van anderen over wil nemen en dat doe ik nu dus ook al. Ik ben ook geen keukenprinses hoor. Maar vind het wel leuk om te koken. Alleen mijn haan is een hele moeilijke eter dus dan gaat de zin om te koken al weer snel over. Als ik feestjes heb of eters over de vloer heb maak ik er wel vaak een uitgebreid iets van. Nu heb ik het geluk dat mijn zwager een goeie chefkok is en ik af en toe wat van hem kan opsteken als hij in nederland is.
Denk dat ze geschrokken is van al die aandacht Ze is ineens niet meer actief in mijn lijstje. Maar ben wel erg benieuwd hoe het met jullie gaat! En ook met Mup, hoop dat het zo stil is vanuit daar omdat ze vollop aan het genieten is. Maar ben zo benieuwd naar de verhalen.
@ Dag, dat is wel irritant als je helemaal niets meer kunt verzinnen op je werk en er al wat bij heb gekregen! 4 jaar geleden had je je de hele dag kunnen vermaken hier in dit topic maar ook hier is het rustig! Van de net bevallen mama's snap ik het goed, je bent zo druk die eerste periode. Maar wat je zegt, ik ben ook benieuwd naar hoe het gaat en de verhalen! Hopelijk gaat alles goed! Wat luxe zeg een kok in de fam. dan kun je zeker wat opsteken Ik probeer er ook altijd wat van te maken hoor met bezoek, vind ik ook echt leuk en helemaal als het in de smaak valt. Lastig als je moeilijke eters hebt! Hier ook wel hoor, ik lust geen vlees, mijn man ook niet veel, Wesley lust bijna niks en Thyrza eet alles. Vanavond eten we mexicaanse tortillas dat vinden we allebei lekker en voor Wesley heb ik nog wat knakworstjes over van gister, kan hij die nog opmaken want hij zal vast niet met ons mee eten :S
tortillas gaan er hier juist bij Stan wel heel goed in. Moet zeggen dat hij heel veel dingen eet maar bami, rijst en vlees gaan er niet zo goed in. Laura lust ook bijna alles! Die vind pate op brood alleen vies. Een paar jaar geleden kon je het hier inderdaad niet bijhouden zoveel er gekletst werd. Maar dat kan je ook niet vol blijven houden. De dagelijkse dingen moeten ook nog gebeuren. Ik heb op de dagen dat ik niet werk ook bijna geen tijd om te komen kletsen. Nu het rustig is op mijn werk kan het hier wel. Ik ga zo maar een Stan ophalen bij mijn schoonvader. Dan eten we allemaal samen een boterhammetje bij mijn ouders en dan ga ik werken en blijven de kindjes bij mijn ouders.
@ Dag ja inderdaad, de dagen vliegen voorbij en er is zoveel te doen met werk, huishouden en kinderen! Je komt gewoon niet altijd toe aan zp. Ik ben de hele week druk geweest om alles bij te houden dus vandaag een rustig dagje. Moet straks alleen nog een was ophangen, dat doe ik als Thyrza vanmiddag weer naar bed gaat. Verder koken en dat was het wel. Nou ja, alleen nog even de wc's schoonmaken.
Dag en Deli... t is idd erg rustig de laatste tijd. En ook hier een nieuwsgierig kippetje naar de bevallingsverhalen van Mup en Liena. Mup... hoe gaat t met de kleine Devin??? Vind Vanisha t nog steeds heel erg leuk? Liena... hoe gaat t huishouden draaiende houden met 3 kindjes? Hoe gaat t met je mama? Heeft ze het nieuw wondertje al kunnen bewonderen? Hoe gaat t met de behandeling van je moeder? Heeft t al effect of gaat zoiets niet snel? All... we nemen de dag zoals t komt. We gaan de onderzoeken gewoon doen en gaan vol goede moed naar de uitslag luisteren volgende week. De dagen zullen wel voorbij gaan en chris heeft aan mij gemerkt dat ik heel snel uit mijn dak vlieg nu dus hij zei: we gaan jouw volgende week maar ontzien. Is niet mijn bedoeling hoor... ik kan er echt niks aan doen maar ik denk dat dit tzelfde is met zwanger worden... onbewust ben je er toch mee bezig! Nou... citotoets van zoon is binnen en ook die geeft havo/vwo advies!!! Dus dat zijn 3 dezelfde adviezen. Gaaf hoor!!! Ga nog ff bij chris zitten want die gaat zo werken!
Nou meiden, ben de dag gelukkig nog doorgekomen. Kids liggen eindelijk in bed en ik ga nu lekker genieten van een kopje cappuccino en mijn bankstel!
@ Miran, jij ook een fijne avond! @ Dag, fijn dat je de dag nog bent doorgekomen! Nu lekker relaxen meis! Geniet van je cappu-bank
Ooow Divano heeft de 6e kinderziekte... t is zielig, hij zit helemaal onder de rode vlekjes. Zijn gezichtje/buikje/rugje en zijn balzakje. Zijn armpjes en beentjes vallen wel mee maar wat is dat een sneu gezicht om te zien. Zal kijken of ik morgen foto kan maken... dit is natuurlijk zijn 1e echte ziekte. Daar bovenop is ie strontverkouden... de belletjes komen uit zijn neusje (sorry voor de details) maar dat vind ik geen ramp. Die vlekjes vind ik wel echt zielig. De kids liggen nu net op bed en divano sinds 22.00 uur dus mama ligt met lappie in bed en chris is aan t werk. Hij heeft afleiding. Dus ik ga nu nog ff spelletje doen en dan ook lekker slapen. Kom morgen nog ff terug
@ Miran, wat sneu. Hoe is het nu met 'm? Thyrza had laatst ook koorts en toen ineens rode vlekjes op haar romp. Die waren de volgende dag alweer weg, hopelijk heeft je mannetje er weinig last van! @ all, fijne zaterdag meiden!
Deli... ik ben dus vannacht van 01.00 uur tot 03.45 uur wakker geweest met hem. Niks als huilen/onrustig slapen. Ik heb alles geprobeerd ZELFS bij mij in bed en dat deed ie niet. Op een gegeven moment was ik zelf helemaal op en zette ik de laptop aan (had net van te voren nog maar een zetpilletje gezet) en toen kwamen de geluidjes: oooh, wauw en aaah. Ikke even gemailt met chris en die moest wel lachen. Kind is klaarwakker... ga lekker beneden zitten met hem... die slaapt voorlopig toch niet meer. En ja hoor, ikke met hem naar beneden en op de bank gaan zitten/liggen. Ik babytv opgezet en hem wat drinken gegeven. Toen werd ie wat moe en heb ik de tv uitgezet en een beetje met hem lopen wiegen. Om kwart voor 4 ben ik naar boven gelopen en heb hem dus zo in bedje kunnen leggen. EINDELIJK EINDELIJK kon ik ook gaan slapen. Vanmorgen om 07.12 kwam chris in ons bed gekropen en dus weer wakker maar dat maakt niet uit want moest er om half 8 uit omdat gyani 09.00 uur moet voetballen. Dan begint de wedstrijd en hij moet minimaal halfuur eerder aanwezig zijn. Divano ligt nog te slapen maar heeft al een aantal keren gehuild weliswaar in zijn slaap dus. Ik weet niet of hij nu zo'n last heeft van die vlekjes. Of van de verkoudheid. Stond vannacht radeloos en dan wordt ik geirriteerd omdat ik niet kan slapen. Dat is niet helemaal de bedoeling dus hopelijk aankomende nacht een betere nacht. Jij bent anders ook vroeg wakker voor een zaterdag?!!! Hoe is het met je hubby? zijn jullie weer ziek aan t worden?
Goedemorgen miranda beterschap met je kleine man Hier ben ik al om 4.45 wakker zoey rond 6 uur. Dus we zitten alweer ff beneden Ik ben draw free aan het doen is echt een leuke app. ZOey is met dr poppen aan het spelen
Heey lieve kippies, Hier even snel een berichtje van ons. Bedankt voor alle felicitaties voor onze kleine man. Het is een heerlijk ventje en slaapt best lekker veel, dat hebben de anderen nooit gedaan. Toch gaat het hier nog niet zoals we zouden willen. Ik ben de hele kraamperiode al ziek en heb nu een fikse bijholte-ontsteking. Thomas en Kayra zijn beide ziek. Ze blijven beide erg hoesten en snotteren en Kayra heeft nu weer oorontsteking. Met de kleine man ging het eerst heel goed, alleen is die nu ook heeeeel verkouden en hoest als een grote. We moeten hem nu goed in de gaten houden anders moet hij ws naar het ziekenhuis. Hij krijgt het nl steeds benauwd. Ik hoop zo dat dat niet nodig is en hij een beetje blijft drinken. Keep my fingers crossed.......... Maar echt lekker gaat het dus nog niet. Vandaag is alweer de laatste dag kraamhulp en dan moeten we het zelf weer doen en dat zie ik nog niet echt zitten, maar gelukkig komt mijn schoonmoeder volgende week een paar dagen helpen dus dat is wel fijn!! Nou ik ga gauw weer naar mijn mannetje, hij begint alweer te hoesten. Dikke knuffel Liena @ Miranda, een hele dikke knuffel voor jou, ik zag dat het bij jou ook heel spannend is allemaal. Hoe gaat het met de andere kippies en kleine haantjes dan??? Ik kom snel weer even tokken meiden en dan zal ik het bevallingsverhaal ook hier neerzetten
liena: wat naar zeg ziek in je kraambed. En dan ook nog zieke kindjes Beterschap! Hoop dat jullie kleine mannetje niet ook nog ziek wordt zeg. Wat hadden jullie trouwens een super leuk kaartje! Echt leuk, Dankje. Kaartje van ons komt nog jullie kant op.. All: goedemorgen! Matthijs heeft nu 2 kiesjes door maar bult nummer 3 alweer gevoeld dus we blijven bezig zo. Vannacht ook paar keer wakker en jammeren. Tandendruppels gegeven en dan ging hij weer slapen.. Vanmorgen was het uiteindelijk 6.30 dus viel mee. Net even boodschappeng edaan en toen viel hij in de wagen in slaap. Nu maar even ophouden tot uurtje of 12.. Verder haan elke avond weg deze week behalve dinsdag en toen had ik vergadering. Niets aan zo. Ga even wat doen zo
Fijne zaterdag nog allemaal!! Liena, gaat nog niet echt lekker dan. Hoop dat de kleine man niet terug naar het ziekenhuis moet. Wordt tijd dat jullie lekker kunnen gaan genieten. Miran, beterschap met divano.
Mag ik even klagen? Nou, ik doe het toch.... Wat een K dag! Ben boos op m'n man, die heeft het vandaag echt laten afweten wat mij betreft. Zat achter de laptop of lag te pitten op de bank terwijl ik uren druk was met die stomme hapjes voor de verjaardag van z'n moeder. Op de verjaardag was Thyrza mopperig en hij ging "even" weg, maar hij vond dat ze maar in de wagen moest slapen... zat ik daar met hapjes waar ik nog mee bezig was, een huilend kind en een overdrukke Wesley. Ik alles daar de boel gelaten en in de hal gaan lopen met m'n kleine moppie in de wagen maar ze ging niet slapen en ik vond het zo zielig, toen gaf ze nog wat over dus ze is gewoon een beetje ziekjes, dus ik wilde naar huis. Mijn man heeft mij en Thyrza naar huis gebracht en hij is weer terug daarheen. Bah... Gezellig zo'n dagje! @ Miran, beterschap met je mannetje! HOpelijk vannacht een betere nacht! @ Liena, jeetje dat is ook wat allemaal zeg! Hopelijk komt er snel wat rust bij jullie! Gelukkig wel een tevreden mannetje dus?! Hoe gaat het met voeden? Wat vonden de kindjes van hun kleine broertje? @ Juffie, och arm mannetje! Hopelijk heeft hij snel een witte lach En niet leuk van die drukke tijden he?! @ All, fijne avond meiden!