Superb: Lief dat je het vraagt. Ik merk niks aan d'r gelukkig zit nu alleen een snee aan de buitenkant en aan de binnenkant van de lip maar ze heeft er geloof ik geen last van. Ik had het ook wel meteen gekoeld dus het is ook niet dik geworden, gelukkig maar! Op bed leggen: Wij hebben hier niet echt een op bed leg ritueel. Als ze hebben gegeten gaan ze of douchen of meteen pyjama aantrekken, dan tandenpoetsen en naar bed. Van dingen als voorlezen worden ze onrustig. Dus ze krijgen in bed een kus, ze geven elkaar een kus en gaan dan slapen. Dus wij zijn binnen 10 minuten weer beneden... Tandenpoetsen: Eigenlijk vinden ze het allebei wel best, op een enkele keer na. Ze willen het liefst zelf poetsen. Dus wij zeggen , eerst papa en mama en dan zelf. Nou dat gaat meestal prima. En als ze echt niet willen, gaan we doen alsof we zelf gaan tandenpoetsen en dan willen ze ineens wel
Even snel een dikke felicitatiegroet voor de jarige kindjes: Van harte gefeliciteerd voor de jarige Esmay!! En hiep hiep hoera voor Daan & Jesse!! Fijne verjaardag!!
Daan en Jesse gefeliciteerd met jullie verjaardag!! Hopelijk hebben jullie een leuke dag gehad en zijn jullie goed verwend!!
Hallo allemaal!! Zo daar zijn we weer eens hihi.. En nog steeds niet ongesteld. Ik krijg er wat van! Ook nog geen test gedaan na afgelopen dinsdag. Geloof er niet in dat ik zwanger ben. Dus hop ongi kom zodat we weer opnieuw kunnen beginnen!! Vanaaf maar eens sexen haha misschien komt het dan op gang. Ik kan toch niet meer zwanger zijn?? Na dinsdag een negatieve test.. Zit nu op dag 39 geloof ik. En m'n 2de ronde was ook 40 dagen dus ja. Hmmm. Naar bed; hier meestal 20 à 30 minuten. Tussen 7 en 8 uur naar bed. Pyjama aan, wassen, tandjes poetsen, verhaaltje lezen, slokje water, papa ondertussen gek doen, kroelen met mama en naar bed. Ze slaapt eigenlijk gelijk. ( klop dit ook heel snel af hahaha) Ze wil wel af en toe wel eens dat ik naast dr kom zitten, vind dat zelf ook wel gezellig dus doe ik dan even kort. Tanden poetsen; hier ook meestal drama. Eerst zelf poetsen en dan mama. Tijdje ging het goed, deed ze aaaa en cheese haha. Nu wat minder. Maar ja helaas het moet. Gwen; wat een schatjes van kinderen heb je toch. Leuke foto's! Ben je maandag gelijk heel de week alleen of komt Jorgen 's avonds thuis? Wel even pittig denk ik voor je! Ano; hoe gaat het bij jullie? Was het uit eten nog lekker.. Enne wanneer show je weer een foto van je buik? Jedalin; leuk feestje gehad? Wilde nog een kaartje sturen, helemala Vergeten hihi.. Sorry! Marye; och wat een wilde kindjes heb je toch. En au! Zou ook huilend papa op bellen. Meestal valt t bij de kindjes zelf mee hihi. Leuk filmpje op fb hahaha. Nog stress dromen over de bruiloft? Ehm even terug lezen..
Superb; wat heeft Morris? Nog last van dunne luiers? Hou je het vol zo alleen met de kids... Lekker hoor dat je man zoveel weekendjes weg gaat haha. Wanneer ga je zelf? Kussie; hoe gaat het bij jullie?? Slaapt Stan wat beter.. Hier; komen net thuis van een feestje. Dochter Van vrienden, werd 1 jaar. En kwamen heel veel mensen. Zaaltje afgehuurd, eten erbij etc. Was wel erg leuk. Taleah ligt gebroken in bed en wij gebroken op de bank haha! Morgen lekker gezin dagje met z'n drieën. Eerst Efteling (alweer, maar is zo leuk), dutje doen en in de avond lekker gourmetten. Jammie. Nu al zin in! Taleah alles goed! Had alleen gister diarree, poehee stroomde er zo uit. Vandaag niks aan de hand. Wel wat minder eetlust. Zijn flink aan t wassen, haha nog maar 1 romper die schoon is. En dan baal je wel dat je geen droger hebt.
@PenF; haha, moest lachen om de bikkel Florine. Eet ze zo bloedend door haha. Gelukkig is er verder geen tandje kapot! Hier ook zo'n valler, altijd wel iets. Rennen en hop.... daar ligt ze weer. *Zucht* @Gwen; ja, Joënna ook al dus zo'n dreiner. Fenna gaat ook nog steeds midden in de supermarkt op de grond krijsen. Ik laat haar ook gewoon liggen en dan zie je al die mensen kijken zo van: en nu? moet je haar niet oppakken? Nee, tis goed. @Kleintje; gefeliciteerd met je meisje!!! Hier is tanden poetsen afwisselend. De ene keer is het ruzie en lukt het voor geen meter en de andere keer weer wel. @Jedalin; gefeliciteerd met je twee knappe jongens!!! @Gwen; naar bed brengen: duurt zo'n 5 minuten. Ik lees een verhaaltje voor, zing een liedje en ben weg. Daarvoor al wel rustig de pyjama aan gedaan, tanden poetsen enzo. Dus in totaal alles bij elkaar 20 minuten denk ik?. @Zazz; in twee dagen kan een negatieve test positief zijn hoor, dat had ik ook. Dus zou er toch nog eentje wagen. Veel plezier morgen, ben jaloers!! Keileuk de Efteling, heb je een abonnenment? Is kei duur toch? Hier alweer volgende week de eisprong, dus wordt een weekje klussen haha. Ik haal je straks in mocht je weer ongesteld worden! Hopelijk hoeft het niet ! Fijne avond allen!
Doe maar zo boomie wuhaha... !! Nou toch vd week maar een testje wagen, mocht ik niet ongi worden. Tsja dan moet t wel zo zijn hè haha! Blijft spannend hier bij mij! De volgende ronde is al weer tegen kerst aan. Niet zo'n leuke maand eigenlijk om jarig te zijn. Maar ja niks aan te doen. Alles hebben we er voor over hihi.. Yep heb een abonnement. Loopt deze maand af. Nemen we over 2 mnd weer een nieuwe. Is wel ineens een klap geld. 160 euro pp en dan nog 50 euro parkeer kaart erbij. Maar ja wij gaan bijna 2 à 3x in de maand dus hebben we m er zo uit.
lieve daan en jesse, van harte gefeliciteerd met jullie verjaardag!!!hopelijk hebben jullie een hele leuke dag gehad1111 Lieve Esmay, van harte gefeliciteerd met je 2e verjaardag!!!ben je wel een beetje lief voor je mama?!die moet goed voor je broertje zorgen nu he slapen gaan:hier gelukkig ook geen problemen, na het eten meestal tussen 18.30 en 19.30, naar boven, om de dag douchen, dan aankleden en hop in bed en slapen, heel soms komt ze er nog wel eens uit om ergens mee te spelen, maar meestal slaapt ze binnen 5min...klopt af... penf jee meid das een flinke klap, logisch dat je schrikt, weet er inmiddels alles van helaas...alles nu een beetje klaar voor de bruiloft? zazz hmm irritant he als t zo lang duurd en je niks zeker weet, anders kidd toch nog maar een testje?das idd wel duur, maar zoals je zelf zegt, als je veel ga at heb je het er zo uit!! driftbuien:hier op t moment redelijk rustig, maar ze kan er ook wat van hoor!!!nou dan zoekt ze het ook maar fijn uit!!!
pff gistermiddag de schrik van me leven gehad.. Ik was met Neomi in de praxis, en ze zat in het grote vak van het booschappenkarretje, dus op een gegeven moment gaat ze staan. Dus ik zeg dat ze moet zitten... Ik sta dus bij de duwstang en zij staat aan de andere kant met d;r gezicht naar mij toe. dus ik wil naar d;r toe lopen om r neer te zetten, vald ze zo achterover dat karretje uit!! Mijn god ik schrok me kapot, ik zie d'r dus zo op d'r rug en hoofd vallen. Nou flink brullen natuurlijk, dus ik haar getroost, en met een minuut of wat was ze stil, dus ik snel t laatste gepakt en richting kasse. Spuugt ze ineens alles onder, echt super veel, het zat overal....nou doekje gevraagd, beetje schoongemaakt en afgerekend. Heb meteen de ha gebeld en kon meteen ff komen. Nou godzijdank zag alles er goed uit, en is het waarschijnlijk meer schrik geweest... Maar jeej wat een smak zeg, voor t zelfde geld was het heel anders afgelopen..voelde me zo dom, zat ook echt te janken bij die dokter... Maar gelukkig is het dus goed afgelopen....
@ Jedalin, Nog van harte meis, met de verjaardag van Daan en Jesse!!!! @ Kleintje, en jij natuurlijk ook met de verjaardag van jullie Esmay! Hebben jullie een fijne verjaardag gehad allemaal!!!?? @ Ano, godsie meid, wat een klap! En wat een schrik!? Maar dat ze kotste, duidt dat juist nie op een hersenschudding dan? Wat zei de arts daar van? Heb je ook wekadvies gekregen? Maar ik begrijp dat Neomi gewoon goed bij was? @ Marye, oww dat bloed zo vreselijk heh!! Stan heeft het ook es gehad met 3 tandjes! Ik snap hoor dat je Don huilend belde, toen belde ik huilend mijn moeder! @ Peuter-puberteit... Ik vind het heel naar dat Stan dat nu heeft...Ik ben er echt zooo klaar mee.. Het kost me zoveel energie.... Maar het geeft me wel steun (hoe vervelend ik het ook vind voor jullie) dat jullie het ook herkennen... Ik hoop werkelijk dat dit niet gaat duren tot ze 4 jaar zijn? Ik ga het hier alweer bij laten..Sorry dat k nie zo actief ben, ben moe moe en nog es moe.... Liefs
Wij brengen ze samen naar bed, arno en ik. We zijn dan een half uurtje bezig ongeveer. Ze gaan dan overigens niet in bad. Als dat wel is, zijn we een uurtje bezig ongeveer.
@P&F tjeezus, dat is wel echt heeeel sneu voor Florine zo hard gevallen!! Maar waren dr tandjes van binnenuit door naar buiten dan???? Want dan moet je toch ff naar de dokter niet? Of was het zo dat ze zeg maar op haar lip beet en dus binnen en buiten daarom erdoor? Pff wel echt heel zielig arm meisje. @ Tandenpoetsen: vinden ze hier helemaal geweldig leuk. We hebben leuke tandenborstels (met auto's erop) en we zingen altijd een liedje. Ze vinden het helemaal leuk. Geen idee waarom haha. @ Kleintje: Proficiat nog met Esmay! hihi, kun je ons toch niet missen?? Ik herinner me een berichtje dat je niet meer mee wilde schrijven hier...? @ zazz: oehh hmmm das toc hwel best spannend dan, nog niet ongi. Al is het wel lastig, met een onregelmatige cyclus. Naja je kan een testje wagen? hahaha lief dat je een kaartje wilde sturen. De gedachte alleen al vind ik al erg leuk!! Dus maakt niet uit dat je het vergeten bent hoor! Jeetje, 1 jaar en dan zaaltje afhuren? Pff, dat is voor zo'n kleintje wel een heftige dag lijkt me.. @ ano: pfff jeetje, dat klinkt echt als horror, zo'n klap. Zeker als ze er achteraan spuugt, dan denk je toch aan een hersenschudding. Hoefde je haar verder niet te wekken snachts? Sjeezus.... krijg een knoop in mn maag, ik zie het helemaal voor me @ hier: Leuke verjaardag gehad! Druk, huiskamer zat helemaal vol haha. (25 man was er volgens mij) Kindjes vonden het op wel leuk allemaal, al zochten ze wel continu de veiligheid op bij ons en opa's en oma. Ze zijn lekker verwend. Even denken.. Speelhuisje wat we zelf gegeven hebben, rugzakjes, knutselspullen, tekenborden, auto's, zaklamp-achtige-dingen, telramen, boekjes, puzzels, badjasjes, spelletje, cadeaukaarten en nog wat geld. Vandaag komt de broer van arno met zn vriendin en kindje nog langs en een vriendin van me. Die konden gisteren niet. En dan terug naar het gewone leven haha. Ook wel fijn. Vindt het wel echt een maf idee, ze zijn gewoon al 2 jaar! Jeetje. Vanmorgen waren ze zo lief. We lagen met zn allen bij ons in bed, en Daan begon arno en mij omstebeurt een kus te geven. En hij ging maar door hahaha. Jesse kwam natuurlijk ook mee doen dus wij werden helemaal onder gezoend. Zo lief, zomaar spontaan haha. Verder; heerlijk weer zeg!! Helaas dan weer dat er bezoek komt anders hadden we lekker kunnen gaan fietsen. Maja, dat komt nog wel. Ze kunnen trouwens nog maar even voorop op de fiets niet waar?? Tot 15 kilo of wat is dat?? Ohja, gisteren ook nog de bruidspakjes voor de kindjes uitgezocht! We hadden een afspraak met webwinkel die ook echt bij mensen thuis komt met pakjes. Ideaal! Ze was in de Efteling en gaf aan daarna wel naar ons te kunnen komen. 7 euro reiskosten; prima! Dus hier vanalles gepast (oh wat hadden D&J er weinig zin in. Die hadden al een super drukke dag gehad en naja dan ook nog omkleden enzo...mgoed andere dag ging niet omdat ze ver weg woont) en ze waren zo mooi!!! Echt zo lief hihi We hebben beige kostuumpjes met krijtstreepje.
@ Superb: Met mij gaat het goed. Wel moet ik mezelf in de gaten houden dat ik nog wel rustig aan doe. Anders voel ik meteen mijn schaambeen opspelen. @ PenF: Wat een bikkel is Florine toch!! Hoe gaat het met je schoenen? Zijn ze al ingelopen? Heb je een goede oplossing gevonden voor het verschil? @ Zazz: En, al ongi? Ja, ik ben vanaf morgen weer de hele week alleen thuis. Is denk ik ook wel even pittig. Ik zie er lichtelijk wel een beetje tegenop Hoe was de efteling vandaag? @ Boomie: Yep, inderdaad ook een flinke dreiner. Mijn ouders zeiden het gisteren ook al, dat ze op het ogenblik flink aan het uitproberen is. Dat is ook zo. Soms worden we niet goed van haar gedrag. Vandaag maar weer eens de gang gebruikt. Ik hoop zo voor je dat je niet ongi gaat worden komende maand. @ Ano: Niet te hard zeggen dat het op het ogenblik rustig is qua driftbuien. Dat is de goden verzoeken Lekker aan het genieten van je verlof? Jeetje, je mag al bijna bevallen, man wat gaat dat hard.............. Heb je er al een beetje "zin" in? Jeetje meid dat was even behoorlijk schrikken gisteren. Hoe gaat het vandaag met Neomi? @ Kussie: Gaat door tot ze 18 zijn @ Jedalin: Zo te lezen hebben jullie een heerlijke verjaardag gehad gisteren, en zijn ze flink verwent. Echt super schattig vanochtend bij jullie in bed. Ik geloof ook dat ze tot 15 kilo in het voorzitje kunnen. Leuke foto's!! ERg mooi, zeker met je nieuwe camera
Vandaag wel het dagje gehad. Jaëlian had geen zin om in zijn eigen bedje te slapen, en wilden alleen maar bij mij zijn, en Joënna niet te genieten. Om alles moest er gehuild worden. Soms ging ze gewoon op de grond liggen, en dan over de zeik heen gaan Aan het eiden van de dag was ik het zo spuug zat, dat ik ook geen zin meer had om het te negeren. Bij haar arm gepakt, en de gang op gezet: Zo ga daar maar zitten te chagerijnen. Hebben jullie ook zo genoten van het weer? Echt Heerlijk. Vanmiddag een tijdje de achterdeur open gehad, zodat Joënna lekker buiten kon spelen. Tijdens het koken kwam ik erachter dat ik vergeten was melk te halen (aten andijvie stampot), dus even schoonzus gebeld of ik wat melk kon komen halen: Geen probleem. Draagdoek omgeknoopt, en Jaëlian erin gestopt, Joënna in de bolderkar en op naar mijn schoonzus. Jorgen liep mee met Freggel. Tis maar 3 pleintjes verder, maar vond het ver genoeg om zo met een bolderkar te lopen. Heerlijk even eruit om een frisse neus te halen!! Las trouwens dat ze voor volgend weekend 20 graden verwachten.
Joënna heeft weer een prachtige theatershow opgevoerd met naar bed gaan. Weer giga over de zeik. Vervolgens ligt ze 10 minunten te krijssen op bed, en gaat dan slapen. Jaëlian is sinds een paar dagen "verkouden". Hij hoest, en soms hoor je ook piepende ademhaling. Hij rochelt dan een beetje. Zou dit kwaad kunnen bij zo'n klein manneke?
Even snel ego; al vanaf 5 uur in de weer. Taleah werd wakker en kotste ineens alles onder in bed. Daarna bij ons in bed en weer alles eruit. Toen nog alles onder de plas, toen nog poep. Was al de halve nacht wakker door manlief die benauwd was. Heeft hooikoort, astma. Dus ja lekkere tijd in t jaar is wee aangebroken. En als klap op de vuurpijl ook nog eens ongesteld geworden. Nou ja op zich wel fijn kunnen we weer snel verder. Nu met ovu testen! Zat te denken, 2 weken geleden dacht ik zo mooi dat het de innesteling was maar was dus gewoon m'n ei. Zo en nu zo naar t werk.. Half 8. Breng Taleah gewoon, zien wel hoe ze het doet. Haha! Ze is verder gewoon vrolijk!