@Jel; gefeliciteerd met je zwangerschap. Duim voor een plakbeeb. @Melief; balen meid, dat het niet wil lukken. Hoop echt dat je dit jaar roze mag zien. @BB; wat goed dat je het heft in eigen hand hebt genomen en op zoek bent gegaan naar andere mogelijkheden. Je zou inderdaad zeggen dat het geen pech meer kan zijn als het vruchtje steeds rond dezelde tijd wordt afgestoten. Ik wens je heel veel succes en hoop dat jij dit jaar een zwangerschap mag gaan uitdragen. Over mezelf. Ik kan jullie melden dat ik inmiddels weer 7+4 weken zwanger ben. Heb gisteren een echo gehad en we hebben een hartje zien kloppen. Ben nog niet helemaal overtuigd dat het goed is maar denk dat dat wel herkenbaar is. Groetjes, Shivra
Bedankt! @ Betty Barclay, wat klote zeg dat je nog weer twee miskramen hebt gekregen. Hopelijk mag het gauw echt gaan gebeuren. @ Shivra, jij ook van harte met je zwangerschap. Je bent anderhalve week verder als mij dus. Ik heb ook een kloppend hartje gezien dinsdagmiddag, maar dat was wel na een hoop bloedverlies. Ben zo bang dat dat hartje alsnog gestopt is. Ik word gek van die gedachte! Af en toe heb ik het gevoel dat ik me helemaal niet zwanger voel. Maar het is ook moeilijk om vertrouwen te hebben, mijn vertrouwen is na de laatste twee keer al behoorlijk beschaamd natuurlijk. Ik wens je een goede zwangerschap toe, dat we beiden in november gezonde kindjes mogen krijgen.
hoi meiden, Ik was ook in Mei uitgerekend!! ik ben de maand erop weer zwanger geraakt!! terwijl wij ook een bezoekje aan de gyn hadden gebracht en hadden besloten er mee te stoppen!! en het gaat nu allemaal gelukkig goed. Mijn man en ik zijn er van overtuigd dat het nu goed gaat, omdat er nog hormoon in mijn lijf zat... bij onze dochter heb ik namelijk zw.hormoon gespoten!! ik wil iedereen veel suc6 / sterkte wensen die bezig zijn met zwanger worden en /of verwerken.. ik weet met 5 miskramen precies wat jullie door maken. Liefs Holiday
Och ben best een beetje jaloers op jullie meiden, maar ik gun het jullie allemaal van harte hoor! Wij zijn nog geen steek verder, in dec nog een vroege miskraam gehad. Inmiddels zijn we in een ander ziekenhuis aanbeland en als het goed is beginnen we in april met hormonen spuiten. Maar nu de uitgerekende datum langzaamaan in beeld komt heb ik het best moeilijk, ook met belangrijke data zoals 20 weken, mja er is niks aan te doen!
Shivra en Jel. Gefeliciteerd met jullie zwangerschap! Melief en BB. Ik hoop dat jullie binnenkort ook een plakbeeb mogen krijgen. Zoals jullie in m'n handtekening kunnen zien ben ik ook weer zwanger. Morgen 13wkn. Denk nog wel soms aan de uitgerekende datum van mei (19e) en deze keer zal ik rond die periode m'n 20wkn echo hebben. Dat zal een dubbel en erg spannend gevoel wezen. Hoop voor de andere ook een mooie voldragen zwangerschap!
Hey meiden,wat leuk voor jullie,shiva,jel,rammetje en holiday dat jullie weer zwanger zijn! Probeer ervan te genieten he,tussen alle kwaals door! Hier nog niks.na miskraam in oktober heeft tot januari geduurd,voor menstruatie weer op gang kwam.toen wilden we er weer voor gaan,blijkt mijn contract niet verlengd te worden..kunnen we t weer vooruit schuiven...bah! Ik heb zo t gevoel dat ik geleefd wordt,en niet meer weet of doe wat ik zelf nou wil op dit moment..
Holiday en Rammetje, jullie ook gefeliciteerd met de zwangerschap. @ de andere dames, ik hoop zo dat jullie heel snel ook een positieve test in handen mogen hebben. Ik vind het zo verdrietig voor jullie dat het nog niet weer zover is. Sterkte!
Wat fijn dat er een aantal dames opnieuw zwanger zijn. Gefeliciteerd meiden Hier een aantal dagen overtijd, als ik het morgen niet ben ga ik er maar een testje wagen
Heb altijd een regelmatige cyclus. Vanavond getest maar spierwit ook nog geen ongesteldheid te bekennen.
Zomer, wat rot meid Irrittant he als je cyclus dan ineens zo anders is, afslopen keer was die van mij ineens 45 dagen
Vannacht wakker geworden van de pijn, het ''bloeden'' was begonnen. Terug naar bed gegaan en daar kreeg ik weer zoveel pijn dat ik er van moest overgeven. Het leek wel alsof ik een miskraam had kwamen ook stolsels mee.