Over t algemeen heb ik een lage blieddruk. Maar sinds deze week heb ik soms zo'n last van een enorm pompende hart. Iemand n tip hoe ik dit verhelpen kan ? Word er zo ligt van in mijn bol.
Ik heb ook een lage bloeddruk, altijd gehad. Wat zoute dropjes helpen erg goed. Ook een beetje zoute chips wil vaak helpen.
Vind t lastig in te schatten of dit nou lage of hoge bloeddruk is, aangezien mijn hart bonkt als een gek.
Kun je niet zo zeggen, bij twijfel laten controleren! Maar je lichaam moet nu heel veel bloed rondpompen, dus gaat je hart ook sneller en harder kloppen!
Weet niet of je hetzelfde hebt maar mijn bloeddruk is ook laag en ik had steeds een hoge hartslag. In rustg boven de 110. Nu schijnt mijn ijzer te laag te zijn waardoorjhe dus die hoge hartslag kan krijgen. Ik heb pilletjes meegekregen! Even laten checken dus!
Kan inderdaad ook komen omdat je hart nu meer bloedvolume rondpompt. En dat voel je soms ook dat het harder werkt. Hoeft niet continu. Ik merkte het vaak als ik rustig eve. Ging liggen enz
Klinkt als hartkloppingen. In de meeste gevallen niet heel erg. Kan te maken hebben met stress oid. Bij twijfel gewoon ff langs de huisarts!
Hey Lastig he ik heb me onder druk aan de lage kant waardoor ik raar in me bol word duizelig en kreeg te horen moest wat vaker eten op een dag. Maar als je zwanger bent mag je toch helemaal geen zoute drop of heb ik dat fout... en zou dat ook helpen bij mij...?. Ik hoop dat iemand me kan helpen met deze vraag . Groetjes Saskia
ik had ook een lage bloeddruk en ik naam dubbel zoute drop, het mag wel als je je flauw gaat voelen, maar voor de kleine is een lage bloeddruk beter dan een hoge bloeddruk vertelde mijn verloskundige, als je echt twijfelt kan je een 24 uurs bloeddrukmeter vragen dan weet je snel meer. groetjes wendy
Dat harde pompen van je hart heeft niets met bloeddruk te maken. Het is niet ongebruikelijk dat je dit voelt in je zwangerschap. Je hebt meer bloed in je lijf en je hart moet er dus harder voor werken om het allemaal rond te pompen. Wat bij mij een beetje hielp: veel (water) drinken, zorgen voor voldoende frisse (buiten)lucht, goed ademhalen en desnoods even gaan zitten als het heel erg werd. Zoute dropjes kunnen je helpen als je een heel lage bloeddruk hebt en je daar een beetje flauw van wordt. Vrouwen met een hoge bloeddruk moeten inderdaad van de drop afblijven, maar als je bloeddruk erg laag is kunnen ze geen kwaad voor je. Maar: ik zelf krijg juist hartkloppingen van salmiakdrop. 't Is dus even kijken hoe jouw lijf erop reageert, en welk soort drop je neemt. Zoethoutthee en soep zijn ook enigszins bloeddrukverhogend, dus zou je ook kunnen proberen als je echt licht in je hoofd wordt van de lage bloeddruk.