Hey meiden, Het mag van mij ook op een vrijdag/ in mei of iets anders hoor! Laat maar horen wat jullie willen. Ik pas me aan! Kus
Hey meiden Leukk meeting in de buurt Voor mijn is vrijdag en donderdag niks Maar de rest wel al is April erg druk Dan kan ik qua de zondag alleen de 15 Jubeleum meeting Ligt aan de dag maar zonder lijkt me erg leuk. Qua herfst vakantie denk er wel aandat het voor Onsallemaal de eerste vakantie is van onze Moppies
Goedemorgen, Juud, Ard heeft zich laten steriliseren. Wat wil je weten? Meeting op vrijdag kan ik ook, alleen 4 mei niet vanwege vakantie.
ik heb weer een drukke dag vandaag; een symposium over alcohol en drugsgebruik bij licht verstandelijk gehandicapten jongeren. Lijkt me wel interessant. daarna een vergadering over hoe om te gaan met vriendschap en sexualiteit ed van clienten fijne dag
Bakugan is helemaal hip : 575281 Bakugan Super Assault Serie 3 En lego Ninjago, maar dat is geloof ik wel wat duurder. Ff gekeken, maar dan zit je al gauw op 10,-. Er zijn wel poppetjes van 5,-, maar daar kun je niks mee zonder zo'n spinner. Thomas was ook helemaal gelukkig met een tennissetje (2 rackets en een bal).
Mooie foto's Lique. Delilah, wat een gedoe met verjaardagen he. Hier zijn ze beide bijna tegelijk jarig met een nichtje, maar gelukkig kom ik er altijd wel uit met mijn schoonzussen. Ik moet zometeen naar de tandarts met de mannen. Jasper heeft er helemaal zin in, raar kind haha!
Goedemorgen! @ Petra, veel plezier vandaag. Klinkt best pittig! @ Carmen, ja als je zo jong bent is het ook wel moeilijk om zo'n stap te nemen he, het is zo definitief gelijk en wat je zegt; je weet niet hoe het loopt in de toekomst! Maar altijd met condoom lijkt me ook een gedoe zeg :S @ Lauwie, hoe is het gegaan? @ Marleen, hahahaha dat is wel grappig! Maar gelukkig is hij niet bang! @ Binna, leuk wat van je te lezen! Ik ben op m'n werk en ik hoor al niet zulke positieve geluiden uit het kantoor naast me komen... Ben benieuwd wat deze dag gaat brengen De kinderen gaan vandaag op de foto bij het kdv. Ben benieuwd
Gezellig dan op kantoor... Volgende week dinsdag komt de schoolfotograaf bij Thomas. Broertjes en zusje die al op school zitten of voor de herfstvakantie op school komen mogen samen op de foto, dus ze mogen nu samen, erg leuk!
@delilah ik lees eigenlijk altijd mee maar schrijf nog zelfs wat Nog al druk twee meiden en de webshop Maar gaat prima hier. Meiden groeien als kool Gisteren Sky haar verjaardag's kaart gemaakt Die gaat ook al naar de 1 jaar
Zo de tandarts weer achter de rug. Jasper vond het helemaal leuk haha! Hij heeft een mooi gebitje zei de tandarts. Thomas vond er geen bal aan en die was blij dat hij zijn stuiterbal binnen had en ging snel terug naar de wachtkamer om met lego te spelen haha. Bij mij was er blijkbaar een stukje kies afgebroken...Niks van gemerkt, maar ja... We kunnen er weer even tegen. Nu ga ik maar eens even soppen in huis...jeej...NOT!
Jort heeft de halve nacht gekrijst. Wat zou die arme jongen toch hebben? Ik dacht ook aan de 5e ziekte, pp, omdat hij vlekken heeft en de 6e ziekte al gehad. Maar de beschrijving herken ik niet. Het lijkt meer op de 6e, maar die krijg je toch niet 2x?? Zijn koorts is over (anders had ik vannacht de hap gebeld), hij kwijlt enorm, heeft dus vlekken ook op armen en benen en voelt zich volgens mij heel ellendig. Hij wil alleen maar bij mij zijn, maar vervolgens wurmt hij zich krijsend in allerlei bochten. Op zijn groep was al een kindje weer opgehaald met vlekjes die blaasjes geworden waren. Misschien dat dat nog volgt? Sorry voor de ego de laatste tijd. Het is gewoon ff te druk hier. Hij slaapt nu dus ik ga snel douchen. Ot hebben we met haar koortslip laten kiezen of ze naar het kdv wilde omdat we toch thuis zijn en die wilde naar het kdv. Fijne dag allemaal!
Goedemorgen Wat een geklets al zeg @delilah en wat is er gebeurd op kantoor @lauwie beterschap!!! Balen van Jort! @mar fijn een gebroken kies! En wat kost dat geintje je? @meeten, als we geld hebben komen we en anders niet
Lauwie kan het niet zijn dat Jort de waterpokken heeft/krijgt? Lieke heeft het nu ook en dat begon ook met kleine vlekjes... Marleen fijn dat de tandarts weer klaar is, ben je daar voorlopig weer vanaf!
Delilah hoe is het nu op je werk? Marleen laat je iets aan die kies doen? Wij moeten eind mei weer naar de tandarts. Met een cadeautje in zicht laten ze het meestal wel goed toe. Lauwie wat vreemd, misschien inderdaad waterpokken. Hier hebben ze geen van 3 iets van een kinderziekte gehad, hopelijk krijgen ze niet alles in een keer (en dan nog tegelijk). Binna lekker dat je webshop goed gaat. En het gaat allemaal erg hard met die kleintjes. Jorja past nu ook 'n broek maat 92 (net als Yosyp).
Mijn kies is gelijk gerepareerd. En wat dat geintje gaat kosten wil ik niet weten Juud. Ik zie het vanzelf wel.... en onze tandarts kennende ligt de rekening vandaag nog bij de zorgverzekeraar haha. Ik ga de tandarts verzekering volgend jaar opschroeven denk ik. Thomas gaat straks wisselen en dan wil ik het wel graag allemaal vergoed hebben. Ik ben nu geloof ik voor 75% verzekerd.
JA LIesje hier, wat een geklets,... Euuh Jort geen kies die maar niet door wil breken?? Daar kunnen ze goed ziek van zijn. Marleen: Wat nu met je kies? Sjorsje: bij jou nog niks gehad, oei jij kunt je lol wrs nog wel op. Bij mij hebben ze beiden 5de en 6de ziekte gehad en beiden waterpokken, Suus 2x. Delilah: Al op plantenjacht? Intratuin vandaag opnieuw proberen? Schoolfoto's zijn altijd leuk, kan ook nooit wachten dat ze klaar zijn,.. Binna: Halloooo Meeten: Ik zie niks concreets dus kan ook niet zeggen of ik kom. Lijkt me wel leuk. Ik ben weer aan de poets en heb met spoed een smoes nodig. Din mailt dat ze morgen naar de echoscopistenschool in Eindhoven gaat voor een echo of ik mee gaan. Maar dat is eigen belang, dat heeft ze in een opwelling besproken en nu heeft ze geen zin om alleen te gaan. En ik heb geen zin om mee te gaan. Wie heeft de beste smoes???