Wie is dat? Mijn zwager zit op de ambulance. Alleen als hij lichamelijk ziek is (moet je even denken aan bijv. rugklachten/het niet goed kunnen tillen van de brancard, maar verder wel gezond en dus wel ander werk kunnen verrichten) werkt hij tijdelijk op de meldkamer. Maar nooit op de spoedeisende hulp. Of andersom.
Hahahah zie gelijk dat briljante hoofd van House voor me Dat dacht ik dus ook als zij niks zeggen weet niemand er iets van...niemand heeft wat gezien toch?
Ik neem aan dat Aysen wel vermoedt dat Lukas hier achter zal zitten, evt in combi met Lorena... Dus de waarheid zal nog wel boven tafel komen
Pffff als ik Rikki was had ik allang mijn spullen gepakt. Wat een irritant mens is dat zeg die Bianca.
Ik vind dat Rikki echt onwijs veel geduld kan opbrengen voor Bianca. Het lijkt wel van niet, maar als ik haar was... was ik allang al weggeweest. En aysen.. pff die zal er gerust wel achterkomen dat Lucas en Lorena erachter zitten. Door Lucas denk ik, Lorena is veel te slim
hahaah. idd.. hoop het ook.. vind mike wel bij paar passen. beter dan bing.. die moet nu gewoon kappen met dat stomme gedoe van hem laat hem lekker met aysen wat kriijgen passen precies bij elkaar.
Hoop dat Rikki nu EINDELIJK weg gaat bij de Bouwhuisjes. Wat een bemoeial zeg die Bianca. En dan ook nog met Sjoerd bespreken wat ze allemaal niet goed doet. Ik zou me echt niet op mijn gemak voelen en lekker weg gaan met m'n baby. Ben wel benieuwd hoor hoe het met Sjors afloopt, of ze echt verlamd blijft of niet. Ze zal vast uiteindelijk wel weer kunnen lopen, net als Nina. (Die is toch ook verlamd geweest?)
Ben dus niet de enige die er momenteel weinig aan vind. En dat verlammingsverhaal hebben we toch al eens gehad met Charlie.
Ja Sjors is nummer 4 in meerdijk die verlamd raakt Eerst Charlie daarna Nina en Lorena en nu Sjors ! Ze zullen wel geen betere ideeën hebben
Wat ik ook raar is, is dat er wel heel veel ongelukken gebeurd. Eers dat virus, daarna Danny die van de trap afvalt en nu Sjors weer. Ik heb de spoilers gezien, en ik wordt helemaal naar van die Aysen. Ik heb dat nog nooit zo erg met een personage gehad.