O dat wist ik niet eens, dat van 2 dagen later testen. Dan doe ik dat wel, als ik me niet kan inhouden Balen joh, Sanyi , ik hoop dat de volgende ronde wel goed is!
@ Sanyi, balen dat je ongi bent geworden. Op naar de nieuwe ronde! Nieuwe ronde is nieuwe kansen!! @Chai wat goed van je dat je nog niet hebt getest. Ik had het niet gekund! Ik hoop morgen dat je een positieve test in handen krijgt. Duim voor je! @Eef24 balen van je omo-witte test. Ik herken de witheid... Ik test ook altijd met kv2v5. Ik hoor alleen maar goede verhalen over die testen. Ook wel dat ze vroeg testen hoor... Mede daarom geloof ik niet meer dat ik zwanger ben. Zal wel gewoon beginnen met de medicatie morgen of donderdag Ben desondanks wel een beetje zenuwachtig voor morgen en zal nog wel meer toenemen (morgenmiddag)... wordt een lange dag denk ik hihi Voel wel vanalles in mijn buik wat ik pas laaste dagen/week last van heb?????
@Eef24 balen van je omo-witte test. Ik herken de witheid... Ik test ook altijd met kv2v5. Ik hoor alleen maar goede verhalen over die testen. Ook wel dat ze vroeg testen hoor... Mede daarom geloof ik niet meer dat ik zwanger ben. Zal wel gewoon beginnen met de medicatie morgen of donderdag Ben desondanks wel een beetje zenuwachtig voor morgen en zal nog wel meer toenemen (morgenmiddag)... wordt een lange dag denk ik hihi Voel wel vanalles in mijn buik wat ik pas laaste dagen/week last van heb?????[/QUOTE] PRECIES!! ik geloof er daarom ook niet meer in... máár aan de andere kant zijn we geen van beiden ongesteld geworden dus tsja.. er is nog hoop.. het voelt zo dubbel he? aan de ene kant maar negatief denken omdat je geen teleurstelling wilt.. aan de andere kant goede hoop blijven houden pfff Ga je morgen evengoed testen?
QUOTE] PRECIES!! ik geloof er daarom ook niet meer in... máár aan de andere kant zijn we geen van beiden ongesteld geworden dus tsja.. er is nog hoop.. het voelt zo dubbel he? aan de ene kant maar negatief denken omdat je geen teleurstelling wilt.. aan de andere kant goede hoop blijven houden pfff Ga je morgen evengoed testen?[/QUOTE] Nee maar ben al 106 dgn inmiddels al niet ongi meer geweest dus daar kan ik eigenlijk ook niet meer vanuit gaan.... Ik ga morgen niet meer testen. Heb nu ook geen test meer en winkels zijn nu gelukkig dicht haha. Wacht nu af tot morgen 14uur als ik bellen mag... Vind het giga spannend. Weet eigenlijk niet waarom want weet bijna 100% zeker dat het niet raak is, maar twijfel toch ook voor 100% Die HOOP wordt er gek van!!
Nee maar ben al 106 dgn inmiddels al niet ongi meer geweest dus daar kan ik eigenlijk ook niet meer vanuit gaan.... Ik ga morgen niet meer testen. Heb nu ook geen test meer en winkels zijn nu gelukkig dicht haha. Wacht nu af tot morgen 14uur als ik bellen mag... Vind het giga spannend. Weet eigenlijk niet waarom want weet bijna 100% zeker dat het niet raak is, maar twijfel toch ook voor 100% Die HOOP wordt er gek van!![/QUOTE] Nja je hebt toch allemaal symptomen?! Gewoon afwachten en zet wel ff het resultaat neer he morgen!
[/QUOTE] Nja je hebt toch allemaal symptomen?! Gewoon afwachten en zet wel ff het resultaat neer he morgen![/QUOTE] Ja dat is waar, maar daarentegen is mijn zw test van maandag wel negatief!!! Mijn klachten van mijn lies nemen wel echt toe! Zoals nu ook zit ik rustig op de bank. Net eten op (was laat thuis van werk ivm vergadering) en voel echt mijn lies en onderbuik. Dat zorgt wel weer voor oplaaiing van mijn hoop!! Zou nu wel naar bed willen en dan morgen 14uur weer wakker worden
Hey dames, Ik heb net getest en negatiever kon bijna niet. Maar raar vind ik het wel.. Misschien heb ik toch mijn ei later gehad dan ik dacht. We zullen zien. Als ik niet zwanger ben hoop ik wel snel aan een nieuwe ronde te kunnen beginnen hoor. Zwangerwens, Hoe gaat het? Heb jeje uitslag en wat was die? Ik hoop nogsteeds op een beeb voor jullie. Eef24, Nog last van de symptomen? Heb jij ookniet zoiets van ' laat die nieuwe ronde nou maar beginnen!' ?
ik moet vandaag ongi worden en voel ook helemaal niks als vandaag niks gebeurt ga ik morgenochtend samen met me man testen
ja laat t zeker weten,reden dat ik vandaag niet test is dat ik altijd pas in de avond ongi word haha alleen normaal voel ik dat wel aankomen idd erg spannend maar heb veel te doen vandaag gelukkig dan hoef ik er niet de hele tijd bij stil te staan haha
Afleiding doet wonderen he. Klinkt wel goed dat je symptomen anders zijn dan normaal wanneer je ongesteld moet worden. Nou ik hoop op een posi test voor je morgen!
hier ook 3 dagen overtijd, alleen na 1,5 jaar geloof ik er niet meer zo in heb nu ongikrampen dus zal morgen wel weer ongi worden. ik hoop dat jullie wel zwanger zijn
He meiden, Nou heb de bloeduitslagen hoor, niet zwanger! De bloeduitslagen lijken toch op een PCO beeld wat op inwendige echo niet echt zo leek. En mijn progesteron was te laag 1.1. Dus moet morgen nogmaals progesteron laten prikken. En is dat nog steeds te laag starten met provera 10 dagen. Als de kuur afgelopen is zal er na zo'n 2-3 dagen mijn menstruatie optreden. Op de 2-3 dag van mijn menstrutatie krijg ik weer een inwendige echo afhankelijk daarvan moet ik starten met clomid! Goh ben best wel even verdrietig, ook omdat ik niet zwanger ben, wat ik eigenlijk wel wist maar toch bleef hopen. Maar meer om het feit van de PCO. Tis net of je te horen hebt of je erge ziekte hebt of niet zwanger kan raken ofzo.... DIT IS ABSOLUUT NIET ZO..... en is er in de verste verte te mee te vergelijken hoor!!!!!! maar zo voelt het even.. even gek gevoel wat even moet bezinken!! Maar goed er werd direct gezegd dat het goed te behandelen is en het wel goed komt!! Dus dat is wel een geruststelling (moet nog even doordringen)
Jeetje je moet vast gigantisch geschrokken zijn.. Ik snap dat je het moet laten bezinken. In ieder geval word er nu wel wat aan gedaan he, dat scheelt. Sterkte ermee en een dikke knuffel!
Hey meiden, Nou ook bij mij is het niet gelukt. Vandaag roze verlies dus menstruatie zal wel komen. Volgende keer beter. @ zwangerwens, echt vervelend hoor, hoop dat het binnenkort echt gaat lukken bij jullie *engeltje* @ Chai, Ben je inmiddels wel ongi geworden of nog niet? want dan is het wel spannend hoor
@eef24, Ahhh zoveel slecht nieuws zeg! Noujah, inderdaad je kan nu wel aan een nieuwe ronde beginnen in ieder geval dat scheelt he. Ik ben nogsteeds niet ongesteld. Dus alles kan nog.. Ik vind het wel een beetje irri hoor. Ben iemand die graag weet waar ze aantoe is. Nou was ik altijd rond de 33ste dag ongi. Zal je zien als je ervoor gaat dat je lichaam inneens raar gaat doen! @Sem frummel, Ohjeej, een lotgenootje! Wanneer ga jij weer testen? Ik wacht nog even 5 dagen ivbm de klusdagen die we hebben gehad.
ik denk dat ik niet eerder als maandag ga testen heb vandaag wel ff nieuwe gekocht maar ik laat ff een paar dagen op zijn beloop ben ook ziek geweest deze cyclus dus is mss daarvan alhoewel ik dat niet snap want ben 2 e cyclus ook ziek geweest en toen ook gewoon op tijd,
Ja, raar.. Ik ben toenvallig ook ziek geweest, meestal maakt dat wat betrefd mijn cyclus niks uit. Ik snap er hier ook niks van want ik ben niet aan de pil geweest ofzo. Wat grappig dat je ook maandag gaat testen als je dan nogniet ongesteld bent. Ik ben wel benieuwd hoor! Hopelijk hebben we beiden maandag goed nieuws.