mooie buik miss frodo! lachen zeg, dat afrijden! ik was 25 toen ik rijlessen ging nemen, en ik heb naast mijn rijbewijs er ook een echtgenoot aan overgehouden 8) Mijn huidige man was mijn rij-instructeur! lekker cliche he! haha ik heb nog niet echt bandenpijn gehad geloof ik. weet niet precies hoe dat moet voelen. heb af en toe wel steken gehad aan de zijkant van mijn buik, meer richting lies, maar net erboven. is dat bandenpijn? weet echt niet hoe dat moet voelen nml..... Marieke, ik ga het ook niet voor mij houden hoor. als we weten wat het is, mag de hele wereld het weten! zulke dingen kan ik echt niet verzwijgen 8)
Klein Wonder hier ook behoorlijk last van bandenpijn op zijn tijd, inderdaad erg vervelend. Wij gaan proberen geheim te houden wat het wordt, maar als mijn mamas erachter gaat komen doordat ze een kledingstukje ziet liggen is dat ok. Zij heeft al beloofd dat ze het ook geheim gaat houden. Heb geen idee hoelang we het gaan volhouden maar heeft wel wat vind ik zo'n geheimpje samen. Vandaag weer werken, zucht..
tegen mij is in het ziekenhuis gezegd vanaf 24 weken... ik lees even niet alles terug hoor... heb wat dingetjes gelezen over willen weten wat het wordt... ohhhhhh hier nog zo'n nieuwsgierige! Kan niet wachten tot 20 augustus, dan ga ik het van de daken schreeuwen Hier gaat het weer effe wat minder goed. Het nieuws van Caruli brengt weer zoveel herinneringen op van hoe het bij ons allemaal ging. Maja dat heeft weer een paar dagen nodig. Ook heb ik het idee dat het zwanger zijn lichamelijk op gaat breken. Ik ben op 2 en een halve maand na, al een jaar zwanger! en ik moet nog zolang! Natuurlijk ben ik er blij mee, maa pffff! Morgen een jaar geleden had ik mijn eerste positieve test in mijn handen.. missfrodo, mooie buik hoor!
Ik ben ook erg nieuwsgierig wat het is, maar we proberen het ook voor onszelf geheim te houden! Miss Frodo werkse weer! Meliske, goed je weer te zien, dat zal inderdaad wel aan je lichaam te mekren zijn, sta je nu ook nog extra onder controle? Ik voel me eigenlijk super! Heb op wat buikpijntjes en moeheid helemaal geen klachten meer! Werd vanochtend gebeld door een collega/ vriend dat bij zijn vriendin vannacht de weeen zijn begonnen, spannend hoor! Ze zei vanohtend weet waar je aan begint, tja dat is nu te laat
goedemorgen allemaal! Wat een mooie buik missfrodo! ik moet wachten tot 6 sept voor de 20 wkn echo, het kan me niet snel genoeg gaan! op de een of andere manier heb ik het idee dat het een jongetje is. hoe ik erbij kom weet ik niet, zal het vast verkeerd hebben. Het is allebei welkom bij ons. deze week ga ik orienteren op kinderdagverblijven. het is alleen zo jammer dat ze geen indicatie van wachtlijsten kunnen geven! er is een wachtlijst van 80 kinderen werd er gezegt, lekker duidelijk <niet!> ik wil er gewoon zeker van zijn dat als ik in april weer moet werken er een plekje voor ons kindje is!
Net kreeg mijn baas een telefoontje dat bij zijn dochter de weeën zijn begonnen, spannend hoor! Wij willen het eigenlijk wel voor ons houden of we een jongetje of meisje krijgen... Maar of dat gaat lukken... Ik ben normaal gesproken ook een heel erg open boek, dus dat wordt nog moeilijk hahaha. Ga het wel vertellen tegen een goede vriendin, want we weten het van hen ook. En ik denk dat ik het hier ook wel ga vertellen hoor! @Geraldine: Ging jij nou morgen al trouwen of volgende week?
ey goedemorgen. hoe is het met jullie? ik heb vanavond pretecho ben zo nerveus dat ik de pot weer kon knuffelen vanmrgen bah bah maar ben zzoooooooooooooo nieuwsgierig veel liefs en tot vanavond Annika
wij willen ook wel weten wat het is, maar vertellen aan familie doen we niet.... heb ik bij mijn andere kindjes wel gedaan en bij mijn laatste wist ook iedereen de naam al....dus dat is ook niet leuk..... nu houden we het geheim....alleen mijn zusje weet de naam voor een jongen of meisje.... ik wil het hier wel vertellen maar ik straks leest iemand het ook...weet namelijk dat mijn schoonzusje hier ook leest, ja niet op deze pagine misschien maar ze is wel op de site lid.... ik zal eens zien of ze hier nog te vinden is tegen de tijd dat ik het weet en anders kan ik het wel vertellen.
Veel plezier Annika! Ben benieuwd! En Anita, anders laat je het Marieke gewoon in de lijst opnemen, dan kunnen wij het in de lijst zien! En ik denk niet dat iemand anders snel in de lijst gaat kijken...
@cinnemie: join the club en geniet van je zwangerschap! Grappig om te lezen dat velen van ons dezelfde dingen bezig houden... zoals rare dromen en wanneer voelen we voor het eerst de beeb! Ik denk dat ik afgelopen zondag de beeb voor het eerst heb gevoeld maar zeker weten doe je pas als je het gevoel steeds vaker herkent. Ook dromen doe ik iedere nacht en de meest gekke dingen Vanochtend bij de VK geweest en alles gaat gelukkig goed! 't Hartje konk ook weer heerlijk... zwijmel, zwijmel... Nu op naar 31 aug. voor de 20 weken echo. Gelukkig maak ik me daar geen zorgen over. Ik hoop maar dat dat zo blijft!
he dames geweldig al die verhalen ik voelde een aantal weken terug al gekriebel in de buik, wist niet zeker of dit de beeb was, vorige week voelde ik eigenlijk niks, werd er erg onzeker van. maar afgelopen zondag voelde ik 3x een soort plofje in mijn buik heel apart, gister avond ook weer 1x (ik moet hierbij wel rustig liggen en alleen de aandacht voor mijn buik) ik hoop dat ik de baby vaker ga voelen! ook denk ik vaak is dit de baby wel of mijn darmen (is mijn eerste) volgende week woensdag naar de verloskundige en die week daarop voor de 20 weken echo groetjes
anneliesje, spannend hoor bij je collega/vriend! Fijn dat je je zo lekker voelt, lekker genieten dan he! Nee ik krijg geen extra controles, alleen als wij het zelf willen, maar we proberen zelf om zo "normaal" mogelijk te doen en alleen als we ons echt te druk maken. roxyrox, het is idd wel fijn om zekerheid te hebben qua kinderdagverblijf. linda, spanned joh voor je baas en haar dochter! Ik ken je niet, maar ik heb bij jou heel sterk het gevoel dat het een meisje wordt. Kan ook niet aangeven waarom... steeds als ik je naam zie denk ik aan een meisje annika, veel plezier bij de pretecho. anita, idd wel een goed idee wat linda zegt, van de lijst, daar kijken andere niet zo snel op waarschijnlijk. moonie, fijn dat alles goed was bij de VK! Hebben jullie ook al kraamzorg geregeld? Geloof dat ik er al vrij laat mee ben, heb het maandag pas aangevraagd. en vandaag kreeg ik een bevestiging.
Hé Meliske, Fijn dat je er weer bent Ik hoop dat het weer een beetje beter met je gaat. Grappig dat jij denkt dat het een meisje is. Iedereen die mij kent, zegt juist een jongen! Wij denken zelf ook heel erg dat het een jongentje is. Ben erg benieuwd, we zullen zien! Kraamzorg hebben wij ondertussen ook al geregeld ja. Als je het maar eenmaal aangevraagd hebt, is het wel snel geregeld hè? Groetjes!
ja idd dan gaat het wel snel. In de 7de maand bellen ze voor een intake gesprek. Vorige zwangerschap wel zooooo lullig. Wij kregen swoensdags te horen dat danischa was overleden, en vrijdags moesten we naar het ziekenhuis voor inleiden, maar die donderdag daartussen ging de bel... was da het kraampakket pfff da kwam hard aan joh! Hihi ben erg benieuwd of ik gelijk ga krijgen bij jou qua geslacht
ja kan ik ook doen, wil jullie namelijk wel vertellen wat het wordt haha ik zit ook bij een mailgroep en daar delen we ook alles...al een paar jaar dus zou wel leuk zijn.... zal mij benieuwen trouwens hoeveel jongens en meisjes er komen in januari....
ik heb het al geregeld maar ook vrij laat eigenlijk...maar ja wist ook laat dat ik zwanger was. heb de bevestiging in huis.... indd lullig van het kraampakket wat je in een ander berichtje zei trouwens...komt hard aan dan. Misschien kan ik het ergens terug lezen hoor maar waaraan is je dochtertje overleden? Ik las dat je morgen je eerste posi test had, dus ze is te vroeg geboren, maar ervoor overleden...las ik net weer. Als je het niet kwijt wil maakt ook niet uit hoor. liefs anita