2012, stoppen met de pil!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door lyss, 15 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Krijg spontaan zin in paaseitjes:p
     
  2. Lotje02

    Lotje02 Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.646
    3
    0
    ...op.........;)
     
  3. Romper

    Romper Bekend lid

    3 feb 2012
    506
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Lotje: zeker fijn dat je nu echt ongesteld bent! Dan kunnen jullie hierna weer verder!

    @Hilse: ooooh, wat spannend!!! Laat je t ons weten??

    Ik heb zo'n zin in vette dingen! Zie ik net een man op t station staan met een puntzak friet, nou, had 'm wel zo uit zijn handen willen graaien! Komt ie prompt in de trein ook nog tegenover me zitten! Gelukkig was t al bijna op, dus heb ik er niet zo lang tegenaan hoeven kijken ;)
    Het liefst ging ik naar de Mac en nam ik lekker frietjes en een hamburger!
    Laat ik me maar even inhouden. Al ga ik binnenkort echt wel een keer hoor, hihi. Moet nog wel een beetje kunnen genieten. Snoepen doe ik al bijna niet, af en toe een beetje chips... Het meeste mis ik van wat ik echt moet laten staan: filet american, brie (ik eet dat maar gewoon helemaal niet), osseworst, cola....
     
  4. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Romper: Je moet af en toe ook lekker kunnen genieten van een vette hap :) Als je verder gezond leeft kan dat echt geen kwaad!

    @Hilse: Spannend!!!!!

    @Lotje: Lekker ongesteld zijn op de bank, beetje zielig doen, lekkere dingen eten.... Gelukkig einde aan onzekerheid! Nu snel naar de volgende rond. Je zei trouwens toch dat je in deze cyclus een tijd niet zo lekker was. Dat zou heel goed van invloed kunnen zijn op je cyclus... Dat verklaart dan waarom het zo lang duurde!

    Ik ga als ik niet ongesteld ben denk ik maandag testen. Maar heb niet echt het gevoel zwanger te zijn. :( Heb verder een druk weekend dus dan gaat het lekker snel voorbij!
     
  5. Romper

    Romper Bekend lid

    3 feb 2012
    506
    0
    16
    NULL
    NULL
    Maar dat zegt helemaal niets, Vogeltje. Ik voelde me ook totaal niet zwanger, ben alleen gaan testen, omdat mijn menstruatie wegbleef. Eigenlijk pas nadat ik had getest, begon ik een beetje steken in mijn buik en pijn in mijn onderrug te krijgen, alsof er een knop om was gedraaid. Afgelopen dagen voel ik me ook niet zwanger, heb alleen een enigzins opgezette buik en ben wat sneller moe. Maar ik sta ook de laatste tijd wat vroeger op, dus kan net zo goed daardoor moe zijn.
    Gewoon testen maandag, dan pas kun je zeggen of je zwanger bent of niet!

    Idd moet een vette hap zo af en toe wel kunnen. Wel grappig, want vandaag was een zwanger kennisje van ons op bezoek en zij is al behoorlijk ver. Kon ik stiekem tips en ideetjes opdoen, zonder dat ze t doorhad! ;)
     
  6. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Romper: Daar heb je idd gelijk in. Gek is dat heh, ik stel mij elke keer voor dat als ik zwanger ben dat je dan de hele tijd voelt :) Gelukkig maar dat het niet zo is want anders duren die 9 maanden wel erg lang :)

    Nog een dag en dan alweer weekend! Gaan jullie nog leuke dingen doen?
     
  7. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Nou dames, lekker weer is anders:( baaahh..
    Ik ga zo de deur uit richting beverwijk (babyzaak).. Het waait echt enorm hier!

    Zaterdag moet ik oppassen van 8 tot 14, daarna komt er iemand kijken bij een pony van mij, wordt misschien verkocht dan!
    Zondag moet ik weer werken, ergens anders; restaurant, werk ik sinds kort!:) van 14 tot 20..
    Hopen dat het weer dan mooier is!
     
  8. Lotje02

    Lotje02 Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.646
    3
    0
    @Vogeltjes: Spannend!! En je hoeft inderdaad niks te voelen om toch zwanger te zijn hoor. Nog 2 daagjes...ik duim voor je! Fijn dat je een druk weekend hebt, dan ga je niet zo zitten 'voelen' en nadenken. Maar ik stel me ook voor dat ik vanalles voel zodra ik zwanger ben!
    Ik ben net na de carnaval inderdaad niet lekker geweest, dus dat zou inderdaad kunnen. Als ik terugkijk heeft mijn temperatuur rond die tijd ook ontzettend gestuiterd. Ik hoop maar dat dat de reden van mijn lange cyclus is.

    @Romper: haha, heb je haar stiekem flink uitgehoord? Wel leuk inderdaad. Ik merk nu ook dat ik veel meer oprecht geinteresseerd ben in zwangeren en kersverse moeders.

    @Hilse: Heb je je kunnen beheersen om te testen? Volgens mij wordt je straks heel hebberig als je al die wagens en boxen ziet voor weinig geld...daarom ga ik nog maar niet naar dat soort dingen kijken. Ik ben om een of andere stomme reden bang dat het juist langer gaat duren als ik nu al iets voor de baby koop.
    Wanneer ga je testen? Ik zal voor je duimen dat het raak is!!

    Hier nog steeds ongesteld al wordt het wel minder. Gister was het behoorlijk veel...Ben helemaal klaar voor de volgende ronde!!
     
  9. Romper

    Romper Bekend lid

    3 feb 2012
    506
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hmmzz..had ik een heel lang bericht hier getypt, is t foetsie!
    Geen zin om helemaal opnieuw alles te typen ;)

    Hilse, je weet ons en jezelf wel in spanning te houden! Vanochtend snel hier gespiekt, omdat ik erg benieuwd was naar de uitslag van je test. Maar je hebt t nog uit weten te stellen?
    Veel plezier vandaag! Wij kopen pas babymeubels als we de echo hebben gehad en ik dus zo'n 12 wkn ben. Ik kijk er wel enorm naar uit!
    Zal best moeilijk zijn om afscheid te nemen van je pony of niet?

    @Vogeltje: ik dacht eerst ook dat je altijd wel wat zou voelen van een zwangerschap, maar dat blijkt dus niet t geval te zijn.

    @Lotje: veel suc6 de komende ronde!

    Fijn weekend allemaal! Terrasje pikken gaat t dit wknd helaas niets worden met dit weer ;) Wij gaan morgen op visite bij mn broer en schoonzus en zondag op verj.visite bij een tante van vriendjelief.
     
  10. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Hilse: Nog getest?

    @Romper: Hoop familievisites! Vind je het dan moeilijk om niks te zeggen?

    @Emm: Al iets van een aanstaande ongi te bekennen? Al bijna april!!!

    @Lotje: Fijn dat je ongi al weer bijna over is!

    Gister van een collega een film gekregen. The back-up plan. Net gekeken en een erg leuke film. Heel toevallig gaat het over een vrouw die geen man heeft maar wel zwanger wil worden. Het is toch wel erg toevallig dat ik nu net dit weekend die film in mn handen gedrukt krijg :) haha! Maar het was vooral goed voor een heerlijk avondje alleen thuis op de bank hangen...
     
  11. Lotje02

    Lotje02 Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.646
    3
    0
    @Hilse: En??? Heb je al getest? en hoe was het gisteren? Heb je je in kunnen houden of heb je de hele baby-uitzet al in de kamer staan ;)

    @Vogeltjes: Voor jou ook spannend! Wanneer ga jij testen?

    @Romper: Ik zou het inderdaad best moeilijk vinden om niks te zeggen tijdens familievisites. Zeker als het over kinderen gaat!
    Zo hadden wij laatst een verjaardag van de oma van vriendlief. Mijn ouders waren er ook en vriendlief zat gezellig met zijn kleine neefje te spelen en ze hadden de grootste lol. En toen zei mijn moeder "volgens mij wil er iemand best vader worden!!" Dan moet ik echt uitkijken dat ik niet iets zeg van 'wordt aan gewerkt' ofzo. haha......
     
  12. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Ja was negatief....... Was met sensitest gewone dipstick.. Ga vanmiddag nieuwe kopen maar dan van cb. En dan maandag testen denk ik!
    Heb wel witte melkachtige afsheiding .. heb ik anders nooit zo!

    @Lotje, haha ja snap ik hoor dat je het dan moeilijk vindt om niks te zeggen! :p
    Heb ik dus met m'n schoonzusje. Laatst met haar aan het shoppen geweest voor de baby (zij is nu 20 week, krijgt maandag te horen of het een jongetje of meisje is!)
    maar dan moet ik ook oppassen dat ik niks zeg. En volgens mij heeft ze het zelfs door haha :p
     
  13. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Ik kan natuurlijk ook morgen gaan testen.... :p
    Als m'n banner toch zegt ''nog 1 dag tot testen'' .. :p hahah
     
  14. Lotje02

    Lotje02 Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.646
    3
    0
    @Hilse, jammer van die negatieve test, maar je test nog erg vroeg dus wie weet. En als je banner zegt dat je morgen moet testen dan moet je dat gewoon doen, hoor ;) Ik duim voor je!!
     
  15. Deejee1983

    11 mrt 2012
    34
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hilse, heb je die van de kruidvat al geprobeerd? Daar hoor je veel goede verhalen over.

    Hoop zo dat er snel streepjes geplast worden!

    Hier is volgens mij mijn ei geweest deze week. Woensdag had ik steekjes, donderdag ook en gisteren overduidelijk eiwit achtig slijm. Hebben sowieso zondag-woensdag-gisteren geklust dus daar zit het in elk geval wel goed mee. En nu maar wachten, ben zo benieuwd!!

    In mijn omgeving nu ook ineens binnen een week 2 zwangeren die allebei 12 weken onderweg zijn. En ik ben JALOERS!! hahaha gun ze het ze van harte hoor maar ik wil oooooook!!!
     
  16. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    @Hilse: Jammer! Wie weet over een paar dagen!

    Gisteravond en vanochtend dacht ik voor het eerst een beetje het idee te hebben zwanger te zijn. Was misselijk en had zere borsten. Mn vriend wilde dat ik al ging testen maar heb het nog niet gedaan. Maar toch waren we het er wel al een beetje over aan hebben, dat het wel echt heel leuk zou zijn....

    Maar denk nu echt het tegenovergestelde. Heb weer echt een beetje een saggodag. Had ik de vorige keer ook de dag voordat ik ongesteld werd en had net ook een heel klein minidrupje bruin in mn onderbroek. Ben dus toch wel een beetje telleurgesteld omdat ik vanmorgen nog echt anders dacht. De misselijkheid en zere borsten voel ik nog wel maar ik voel me nu helemaal niet zwanger maar ongi!! Balen maarja, het is pas de tweede ronde. Vind het alleen zo jammer dat mn cyclus zo lang is. Het duurt als mn ongi morgen doorzet nog 3 weken voordat we weer een nieuwe kans hebben! Gelukkig straks een verjaardag en morgen lunchen met vriendinnen. Dan denk je er weer minder aan....
     
  17. Deejee1983

    11 mrt 2012
    34
    0
    0
    NULL
    NULL
    Logisch dat je teleurgesteld bent maar laat de moed nog niet zakken! Als het maar een drupje is dan hoeft het zeker niet van een ongesteldheid te zijn. Wie weet is het wel van een innesteling!

    Hoop dat je toch nog positief test, ik gun het je van harte.
     
  18. Romper

    Romper Bekend lid

    3 feb 2012
    506
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Hilse: jammer van de negatieve test! Morgen gewoon weer testen hoor, dat weet je tenminste gewoon waar je aan toe bent.

    @Deejee: spannend!! En je jaloezie begrijp ik heel goed hoor, had ik ook last van toen ik nog niet zwanger was en al voordat ik met de pil was gestopt.

    @Vogeltje: balen van je gevoel en dat drupje bruin bloed. Maar dat kan ook juist een goed teken zijn he. Laat de moed niet meteen zakken! Misschien blijft t wel bij bruin bloed... Ik duim voor je!!

    Vandaag op visite bij mn broer en schoonzus geweest, viel idd niet mee om onze mond te houden, maar t is gelukt!
    Vanavond nog even bij Ikea naar babymeubeltjes gekeken, maar we zagen niet veel naar onze zin, alleen een mooi ledikantje. Kopen we sowieso nu nog niet hoor, pas na de 12 weken.
     
  19. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hier is nog niks veranderd. Net zag ik nog een lichtbruin vlekje. Verder trouwens al de hele week veel afscheiding... Heb wel ongikrampen maar dat heb ik ook al de hele week en ben nog steeds een beetje misselijk. Aan de ene kant wil morgen gewoon even afwachten en aan de andere kant is testen ook wel lekker want dan weet ik waar ik aan toe ben. Misschien doe ik het morgenmiddag als ik nog niet ongi ben. Ik heb een test die niet perse in de ochtend gebruikt hoeft te worden....
     
  20. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    22 jan 2012
    1.811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Vanmorgen getest en heel duidelijk negatief, niks om te turen. Hopen dat ik nu maar snel ongi ga worden... Denk wel dat ik in de volgende rond ovu testen ga gebruiken.
    @Lotje: Jij had daar toch een topic over. Heb je nog goede tips gekregen?

    Vanmiddag lunchen met vriendinnen, eentje daarvan is mn buurvrouw en zij is al 6 maanden zwanger.

    Hopen dat de nieuwe ronde er snel aan komt!
     

Deel Deze Pagina