CP: Kempervennen of Heijderbos?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Florida13, 22 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Florida13

    Florida13 Fanatiek lid

    25 feb 2008
    1.485
    2
    0
    Hallo!

    Wij willen in april een weekend naar CP gaan.
    We gaan met 2 gezinnen (4 volwassenen en 3 kinderen van 1,5 - 2 - 6 jaar)

    We zijn al 2 x op Kempervennen geweest en dit is ons goed bevallen. Nu zijn we aan het twijfelen: weer naar kempervennen of toch naar een ander park (heijderbos)

    Wij zelf wonen in zuid-limburg, en we gaan pas op vrijdag na 17 uur vertrekken. Dus qua afstand is Kempervennen het dichtsebij. Maar dit keer een ander park is natuurlijk ook eens leuk.

    Welke park vinden jullie leuker?

    Graag hoor ik de ervaringen.
     
  2. linnepinneke

    linnepinneke Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.046
    0
    0
    Middelburg
    Vind ik een moeilijke keuze... Vind het allebei hele leuke parken!!! Het Heijderbos heeft een jungle dome, is echt heel leuk voor kids van die leeftijd! Mss kun je het Meerdal ook kunnen overwegen, zwembad vind ik daarvan wel wat minder maar een ontzettend groot market dome en hele leuke indoor midgetgolf baan! En een Baluba, kunnen de kinderen ook lekker ravotten!!!

    Zelf gaan we in april een midweekje naar de kempervennen haha maar goed tis altijd een verrassing waar je terecht komt als je mystery park boekt :D
     
  3. Miek74

    Miek74 Fanatiek lid

    3 nov 2007
    1.968
    1
    0
    NH
    heiderbos heeft inderdaad een prachtige jungle dome!
    maar als je uit zuid limburg komt kan je ook erperheide (belgie) overwegen, heeft een prachtig zwembad (de mooiste vinden wij tot dusver) en een grote baluba, ook leuk voor de kids!

    succes met je keus!
     
  4. boxertjes

    boxertjes Bekend lid

    7 aug 2010
    973
    1
    0
    NULL
    brabant
    ik heb net een mysterie park geboekt.
    wij gaan in mei. ben heel benieuwd waar we terrecht komen. iemand ervaring met een mysterie boeking?
    wij gaan met drie. 2 volwassenen en onze dochter van 1
     
  5. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    Belgiƫ
    @Boxertjes, wij hebben ook net een Mystery geboekt, ben ook erg benieuwd! :D
     
  6. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38

    ja goed bevallen wij kwamen in heijderbos terecht.Vrienden van ons ook en in kempervennen en meerdal.

    @ ts ik vind heijderbos en kempervennen niet voor elkaar onderdoen. Dus ik zou dan een keer voor heijderbos gaan! Beide erg mooie parken
     
  7. linnepinneke

    linnepinneke Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.046
    0
    0
    Middelburg
    Wij boeken bijna altijd mystery park, zijn tot nu toe in de eemhof en de kempervennen steeds uitgekomen haha Over 2 weekjes zitten we weer via een mystery in de kempervennen :)
     
  8. miepje21

    miepje21 Actief lid

    20 mrt 2008
    344
    0
    0
    Verzorgende C
    Hoi


    Wij hebben 2 weken geleden ook een mystery geboekt voor een midweek. We vertrekken straks om 14:00 naar de huttenheugte!
     
  9. jannn

    jannn VIP lid

    13 jul 2008
    5.942
    89
    48
    Ik vind Kempervennen zelf helemaal geweldig!! En idd wat iemand hier al zei: Kan je Erperheide niet overwegen?? Die vond ik ook geweldig!
     
  10. Florida13

    Florida13 Fanatiek lid

    25 feb 2008
    1.485
    2
    0
    Hallo dames,

    Het is toch Heijderbos geworden!
    Erperheide zijn we ook al eens geweest (was overigens ook goed bevallen, al vond ik kempervennen toch iets mooier).
    Ik ben benieuwd, hebben een 6 persoons comfort premium huis, dichtbij de plaza geboekt.
    Heerlijk, we gaan de 20e, verheug me enorm!
     
  11. Miek74

    Miek74 Fanatiek lid

    3 nov 2007
    1.968
    1
    0
    NH
    veel plezier! de jungle dome is prachtig :)

    Miek
     

Deel Deze Pagina