Na regen komt (meestal) zonneschijn!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Paarse80, Dec 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    He meiden

    we rijden nu terug naar huis. beetje dubbel was het.
    2 byoplast embryo's terug geplaast. de rest is waarschijnlijk niet goed genoeg
    13 april testen
     
  2. Lex

    Lex Bekend lid

    Oct 11, 2010
    517
    0
    0
    He Angelica,

    Ik begrijp niet precies wat je bedoelt; wat zijn byoplast embryo's?
    En met de rest bedoel je dan die andere 16?
    Laten we met z'n allen de 2 embryo's die je nu je nu in je hebt heel veel positieve energie instralen!
    pff, kan me voorstellen dat de komende 2 weken voorbij zullen kruipen. Heb je een beetje afleiding?

    Ik was net bij vk en ze is inderdaad gedraaid, dus ze ligt nu met d'r hoofd naar beneden. Let's keep it that way ;)

    x
     
  3. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    Oct 5, 2008
    4,473
    1
    38
    Female
    Thuis
    @Angelica, kan me voorstellen dat het wat anders ging dan je had gehoopt. Ik ga zooooooooooooooo enorm voor je duimen, dat je over 11 dagen een mooie test hebt!
     
  4. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Blasto betekend dat ze al verder zijn in de deling dus meer kans hebben we dan

    vrijdag horen we meer over de rest ze krijgen nog een kans
     
  5. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    Oct 5, 2008
    4,473
    1
    38
    Female
    Thuis
    Rustig hier...

    @Lex, fijn dat je meisje gedraaid is.

    @Angelica, succes morgen met het nieuws.

    @Mik, hoe is het met je? Bevalt het om 3 dagen te werken? Hoe gaat het met L en J?

    @Julia, hoe gaat het met je jongens? Loopt Y al?

    @Mosa, hoe is het met je meiden? Hoe gaat het met jou?

    @Maartje, gaan de nachten al wat beter met N? Hoe doet F het als grote zus?

    Sinds gisteren heeft F er weer 2 tandjes bij, middelste boven. Hij heeft nu 5 tanden. Deze week heeft hij het tijgeren uitgevonden, hij gaat de hele kamer door. Flink opletten op het speelgoed wat T op de grond heeft liggen en wat niet zo geschikt is voor F. T is weer wat liever, al blijft het in bed liggen toch moeilijk.
     
  6. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    Oct 5, 2008
    4,473
    1
    38
    Female
    Thuis
    Even een korte onderbreking, F huilde.

    Zelf ben ik erg moe. Ik kan me slecht concentreren en vergeet heel veel. Is lastig, zo ken ik mezelf niet. Het slechte slapen van afgelopen maanden begint er dus ook anders in te hakken.

    Verder ben ik ongesteld geworden, flink. Ik heb een beetje een dip. Ik ben afscheid aan het nemen van het niet meer zwanger worden, geen derde kindje. Het valt me zwaarder dan gedacht. Verstandelijk lijkt het mij en mijn man goed zo, maar mijn gevoel zegt nu (nog) wat anders. Ik merk dat ik ook weer terug denk aan mijn MA. Hmmm, hormonen....?
     
  7. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    Jul 19, 2008
    11,130
    1
    0
    Gelderland
    Hoi dames,

    Angelica, je wilt niet weten hoe hard ik duim voor jou dat dit de laatste terugplaatsing is geweest! Echt, het is je zó gegund!
    Verder hoop ik dat je morgen in ieder geval goed nieuws krijgt over de andere embryo's! Ik denk aan je :)

    Lex, fijn dat je meisje nu goed ligt :) Zijn jullie al helemaal uit de naam?

    Paarse, jemig, F gaat zo hard met zijn gebit! N heeft nu 2 tandjes :D Fijn dat T weer wat liever is :) Wat vond hij ervan om vandaag extra naar de PSZ gaan?

    Hoe zijn de nachten van F nu? Wel erg vervelend dat je zo moe bent en dat je jezelf soms niet terug kent :( Ik merk dat hier de moeheid er ook wel inhakt. N slaapt nog steeds keurig van 18.30 tot 7.30 uur maar V is vaak om 5.30 uur wel klaar met slapen ;)

    Knuffel voor je dip! Ik denk dat het altijd een moeilijke gedachte is dat je nooit meer zwanger zult zijn, ook al heb je bij wijze van spreken 6 kinderen. Maar je hoeft het nu nog niet definitief af te sluiten toch? Wie weet hoe jullie er over een jaar over denken?

    Wij houden de optie nog open, maar naarmate N wat ouder wordt en ze iets flexibeler wordt met dutjes enzo, krijg ik steeds meer het gevoel dat het zo goed is. Sowieso denk ik dat een 3e zwangerschap/kindje érg zwaar zal zijn voor mijn lichaam, maar buiten dat merk ik dat het zo gewoon goed is. Dat had ik een jaar geleden niet gedacht, ik dacht dat we nog wel voor een 3e kindje zouden gaan maar ik ben toch van gedachte veranderd. Ik ben gigantisch blij met onze twee heerlijke, supermakkelijke en érg belangrijk gezonde meiden en voor dit moment voelt het als compleet :)

    All, hier druk met van alles en nog wat. Morgen nog een dagje werken en dan ruim een week vrij...we gaan dinsdag een week naar Centerparcs :D Wordt vast een volksverhuizing om alles mee te nemen, maar dat lukt vast wel ;) Ik heb er echt ontzettend veel zin in. Lekker met z'n viertjes, en niets moet en alles mag :)

    Hier nog een leuke ontwikkeling, N zegt mama :D Het is écht zo, al verschillende mensen viel het op zonder dat wij er wat over gezegd hebben. Toch weer erg vertederend :)
    En V zegt tegenwoordig heel vaak: Oh, nee hoor...en dan met een kak-r :) Dan zeg ik: zal ik even je luier verschonen en dan zegt zij: oh, nee hoor, dat is niet nodig :D En dat de hele dag door, klinkt erg grappig!

    Fijne avond nog!
     
  8. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    Oct 5, 2008
    4,473
    1
    38
    Female
    Thuis
    @Mosa, wat leuk dat N mama zegt :D, geweldig. T deed dat ook met 8 maanden, ik kan nu niet wachten.
    Heeft ze onder of boven tandjes? Wat een ander gezicht hè?

    Hahaha V met haar nee hoor, te grappig gewoon!

    Mooie omschrijving geef je over beslissing derde kindje. Ik hoop dat het voor mij ook zo gaat werken. Lijkt me heel naar om dit te blijven voelen. Mijn man is erg resoluut.

    T vindt de extra dag geweldig. Hij noemt nu thuis ook namen van andere kinderen en verteld wat hij heeft gedaan en wat hij ervan vond. Weer een stap vooruit. Een kind had het geslagen en hij toen teruggeslagen. Ik heb hem heel pedagogisch verantwoord uitgelegd dat je niet mag slaan. Maar stiekem was ik enorm trots op hem dat hij zich niet op z'n kop laat zitten ;).
     
  9. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    @Angelica, wow spannend! Duim duim duim...

    @Lex, fijn dat ze gedraaid is, toch wel een prettig idee zeg maar. L draaide best laat, speelde toch in mijn hoofd. :)

    @Paarse, vervelend dat je zo moe bent. En dan echt helemaal in en in moe. Let wel op jezelf he.
    HIhi herkenbaar, je wil niet dat je kind inelkaar gemept wordt maar ja openlijk zeggen dat hij terug mag slaan...;);) Vind ik nog steeds lastig hoor.

    @Mosa, lastige keuze wel fijn dat je je er nu ok bij voelt. Leuk om je ook op facebook te hebben. Heb een groep gemaakt, afgeschermd kan niemand lezen die niet in die groep zitten. HIer kan tenslotte iedereen alles meelezen.

    @Maartje, hoe gaat het met je en je meiden?
    Ja KidzXtra is iets wat weer ineens is ontstaan haha naast fotografie, ben een dag minder gaan werken en heb gelijk weer hobbies naast J en L erbij.:p:p

    @Angelica & JUlia, hebben jullie ook fb?
     
  10. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    Oct 5, 2008
    4,473
    1
    38
    Female
    Thuis
    Welterusten!
     
  11. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    @Angelica, heb je al uitgenodig :)

    NU Julia nog...
     
  12. Mik0705

    Mik0705 Fanatiek lid

    Jul 3, 2010
    2,284
    0
    0
    Rotterdam
    Slaap lekker!!
     

Share This Page