even voorstellen

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door funny1, 4 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. funny1

    funny1 Lid

    27 apr 2006
    18
    0
    0
    Hallo lieve meiden..
    Bij deze wil ik mij dan toch maar eens voorstellen.
    Ik ben inmiddels al 2 jaar een trouwe lezer van al jullie ervaringen e.d en ik heb altijd erg veel hoop gekregen door alle verhalen en ook ontzettend veel info.. dus echt super dat er zoveel meiden zijn die hun ervaringen willen delen.
    Mijn vriend en ik zijn sinds een maand bezig aan onze eerste ICSI behandeling.
    Helaas is mijn vriend drager van cf (taaislijmziekte) en daardoor verminderd vruchtbaar.. maar gelukkig hebben we nu onze eerste terugplaatsing gehad 9 dagen geleden van een super emmy, en ook nog eens 3 in de reserve:) dus wel mogen niet klagen..
    Omdat ik nu toch wel van alles begin te voelen aan mijn lijf leek het me leuk hier over te kletsen met jullie en uiteraard mijn ervaringen te delen.
    Dat ben ik jullie allemaal inmiddels wel verschuldigd :) na het lezen van al jullie verhalen..;)

    liefs V
     
  2. dream4

    dream4 Fanatiek lid

    17 dec 2011
    1.749
    0
    0
    Wauw wat goed dat jullie geholpen worden en helemaal super dat er zelfs al wat is terug geplaatst ! :) Ik hoop voor jullie dat het raak mag zijn... En natuurlijk welkom :)
     
  3. Puschel

    Puschel Actief lid

    5 dec 2011
    352
    0
    0
    NULL
    NULL
    welkom en ik hoop op goed bericht voor jullie.
     
  4. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Welkom, succes met zwanger worden.
    Hopelijk is het mbv icsi snel raak ;)
     
  5. funny1

    funny1 Lid

    27 apr 2006
    18
    0
    0
    Hallo Meiden , wat leuk dat er al zo snel reacties komen als je je aanmeld hier.
    Echt een hele leuke site..
    Vandaag is het wachtdag 11 en we hebben vanmorgen met een digitale clearblue test zwaar positief getest dus HOERA wij zijn zwanger!!!!, en dat al na de eerste poging..:)
    We zijn ontzettend uiteraard alleen baart me wel een heel klein beetje zorgen dat ik sinds gister aan de linkerkant tussen mijn zij en navel in (ook thv navel) ontzettende last heb.
    Ik kan bijna niet bukken en ook zitten doet erg zeer. Als ik sta of loop heb ik weinig last trouwens.
    Verder helemaal geen bloedverlis en kleine krampjes /steekjes in onderbuik.
    Nu ga ik straks toch de afdeling iVF maar even bellen om na te gaan of dit kwaad kan,.. misschien overstimulatie? ben eigenlijk een beetje bang dat het misschien een bbz zou kunnen zijn..
    Als ik rustig zit heb ik nergens last van maar met slapen gaat het nu ook wat meer zeer doen, vooral als ik op mijn rechter zij lig dan lijkt het alsof er iets naar rechts hangt in mijn lijf en dan gaat het weer zeer doen..
    Misschien een beetje vaag verhaal sorry hoor:):):):)

    Hopelijk gaat alles goed en kan het geen kwaad, ik zal jullie op de hoogte houden ieder geval..

    liefs V
     
  6. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    welkom,en gefeliciteerd meid
     

Deel Deze Pagina