hele lichte streep etos eigen merk..

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by MamavanC, Apr 12, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamavanC

    MamavanC Lid

    Aug 29, 2011
    31
    0
    0
    NULL
    Almelo
    hoihoi dames.. ik ben nu 5 dagen overtijd.. net test gedaan en die was heel erg licht positief.. gister met kruidvat 2v5 negatief.. nou heb ik nooit goeie ervaring gehad met Kruidvat.. en met etos wel, nu is t streepje dus heel licht als je goed kijkt zie je m wel.. hij is net zo breed als de normale streep.. is dat nou positief of?
     
  2. Duufke22

    Duufke22 Niet meer actief

    Dan zou hij positief zijn, als hij zichtbaar en even breed is.
    Heb je ook een foto? Dan kunnen we mee kijken :D
     
  3. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    Oct 28, 2007
    34,502
    3
    0
    Klinkt positief!
     
  4. MamavanC

    MamavanC Lid

    Aug 29, 2011
    31
    0
    0
    NULL
    Almelo
    #4 MamavanC, Apr 12, 2012
    Last edited: Apr 12, 2012
    ik kan geen foto maken helaas maar als je zoekt op google van lichte streep etos eigen merk zie je net zo eentje.. hy is best licht maar je ziet hem wel en me camera krijg het niet te pakken. overgigens veel moe veel plassen opgezette buik en gevoelige borsten hier en daar hard.. ben echt benieuwd!
     
  5. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Als je daarop zoekt kom je op 100 testen :p
    Zoals je het beschrijft lijkt het positief.

    Ik zou er gewoon één doen van een ander merk.
    Heb je een regelmatige cyclus ? Zo ja, dan zou ik aan de huisarts vragen om een bloedtest, als de testen vaag blijven.
     
  6. sas27

    sas27 Fanatiek lid

    Mar 1, 2011
    1,842
    9
    38
    Female
    systeembeheerder
    overijssel
    Bij mij was deze test ook erg licht, zo als jij beschijft zou ik ook zeggen positief
    gewoon nog testje doen!
     
  7. Pascale75

    Pascale75 Actief lid

    Jun 15, 2009
    330
    0
    0
    Vanaf augustus 2010 fulltime mama
    Flevoland
    Ik heb helaas een andere ervaring met de Etos test. ik had ook een lichte streep, was gewoon te zien met het oog, echter wel heel licht maar wel breed en blauw van kleur.
    Ik bleek toch echt niet zwanger te zijn.
    Als je de Etos test voordat je gaat testen goed bekijkt in het licht zie je in het grote venstertje al een voogedrukte streep! Ik zal dus echt even een andere test halen als ik jou was. Dit was namelijk mijn ervaring en was erg teleurgesteld!
     
  8. MamavanC

    MamavanC Lid

    Aug 29, 2011
    31
    0
    0
    NULL
    Almelo
    Ik heb hem bekeken voordat ik hem deed en ik zag toen echt geen lijntjes enz :) ik heb net nog 2 testen bestelden zijn onderweg.
     

Share This Page