nieuwsgierig, wanneer gestopt met babyfoon?

Discussie in 'Verzorging' gestart door BabyBergen, 9 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wondertjes1992

    wondertjes1992 Fanatiek lid

    3 feb 2012
    1.595
    477
    83
    Vrouw
    wij hebben een gewone word nog steeds gebruikt want als ik hem is vergeet aan te zetten denk ik soms dat ons ukje weent terwijl het soms het buurmeisje is :)

    ook als mijn vriend op zijn ps3 zit is dit zeker handig want als hij begint te spelen hoor je helemaal niets ;)

    gaat worden gebruikt worden tot hij een brusje krijgt daarna gaat ie naar daar.
     
  2. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.848
    0
    0
    bedankt iedereen voor de antwoorden, het blijkt maar weer hoe verschillend dat dus is......
    leuk om te weten :D
     
  3. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Wij hebben er voor allebei de meiden 1. De oudste is al 4,5 jaar maar komt nooit haar bed uit. Ze roept als er iets is en dat hoor ik beneden niet met alle deuren dicht....
    ;s Nachts staan ze uit, want we liggen op 1 verdieping. Overdag zet ik ;m bij de jongste niet altijd aan, maar ga gewoon af en toe luisteren...
     
  4. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.911
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik kan onze zoon beneden pas horen als hij echt een hoop drama maakt ezo ver laat ik het lever niet komen. En ik vind de babyfooecht onmisbaar als ik in de tuin ben terwijl hij slaapt. 's Nachts staathij niet aan, als we op onze slaapkamer zijn horen we hem wel.

    Wanneer we ermee stoppen.. Geen idee. Voorlopig nog niet. Ik denk pas als hij zijn bed uit kan komen om ons bovenaan de trap te roepen of als hij veilig alleen de trap af kan.
     
  5. RosaLynn

    RosaLynn Fanatiek lid

    5 mrt 2011
    1.791
    0
    36
    nooit een babyfoon gebruikt hierZo
     
  6. Laetitia

    Laetitia Niet meer actief

    Wij hebben sinds de geboorte van de oudste de babyfoon altijd gebruikt. (nu zat er maar 14 mnd tussen de oudste 2 en 19 maanden tussen nr 2 en 3)... We wonen op 3 verschillende verdiepingen en horen dus ook niet alles als we in de woonkamer zitten. Het is niet zo dat we altijd de babyfoon aan hebben staan. Maar als de jongste in bed ligt wel altijd. Vooral ook omdat hij nogal eens de neiging heeft om zijn kamer overhoop te halen ipv te gaan slapen en we dit uiteraard wel tijdig willen weten ;)
     
  7. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Hier hebben we haar pas op haar eigen kamertje laten slapen toen we een babyfoon aangeschaft hadden (met camera). En ja het is hier ook allemaal gelijkvloers en als ze huilt dan horen we dat ook heel goed zonder babyfoon, maar ik vind het gewoon heel fijn om hem te hebben. Kan er ook slaapliedjes mee afspelen haha.
    's Ochtends word ik wakker met gebrabbel door de babyfoon, dat hoor ik niet als ik die niet aan heb. Is veel fijner dan wachten totdat ze begint te huilen :)
     
  8. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Ook nIet.
     
  9. jerami

    jerami Fanatiek lid

    16 aug 2009
    2.007
    0
    0
    Zuid Holland
    Hier ook nog de babyfoon. Zou niet zonder kunnen! Mn zoontje slaapt 's nachts niet door en met de deuren dicht hoor ik hem niet gelijk, waardoor hij helemaal over de rooie raakt en hij dan echt niet makkelijk meer in slaap komt. Daarbij wordt hij 's avonds ook vaak nog wakker en als ik beneden zit hoor ik dit zonder babyfoon veel te laat.
     
  10. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Hier ook nog steeds, vanaf de geboorte. Nu staat de babyfoon op de babykamer. Maar als mijn oudste roept, dan hoor ik alleen door de babyfoon, en niet via de trap.. Zelfs als het beneden stil is, hoor je van boven alleen iets als je echt hard gilt/stampt vanaf de kleuterkamer, en vanaf de babykamer niks..

    Onze slaapkamer ligt direct naast die van de kids, dus dan is de babyfoon niet nodig.
     
  11. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    Wij hebben er nooit 1 gehad op de babykamer... dat kan natuurlijk ook nog.


    Nu heb ik er trouwens wel 1 in huis, en die staat bij de oudste 2 op de kamer, omdat er tussen onze slaapkamer 2 verdiepingen zitten.
     
  12. Vrouwenmantel82

    Vrouwenmantel82 Actief lid

    11 dec 2011
    428
    0
    0
    Verzorgende ig van beroep
    Bij den bosch
    Ik heb er nu nog eentje. Als ik beneden ben, hoor ik hem niet boven. Hij is nu 16 maanden. Ik ben benieuwd hoe we dat met 2 kindjes gaan doen.
     
  13. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Voor beide kinderen hebben we een beeldbabyfoon.
    Ook voor onze oudste vind ik het nog steeds erg prettig. Ik hoor haar alleen als ze helemaal over de zeik is, maar als ze gewoon wakker is, en zit te kletsen hoor ik haar niet.

    's nachts staat hij gewoon uit. De deuren staan boven allemaal open, en dan hoor ik ze beide.
     
  14. kdvjuffie

    kdvjuffie Niet meer actief

    Wij hebben nog steeds een babyfoon en ons meisje is ruim 3½... Als ze op bed ligt horen we haar echt niet in de huiskamer dus hij is echt nodig. De 2e moet nog aangeschaft worden voor als haar zusje geboren is!
     
  15. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    Nog steeds. Ik wil niet dat hij eerst altijd hard moet huilen, voor ik hem hoor. Als hij nog heel rustig om mij roept, wil ik al graag bij hem kunnen zijn.
     
  16. Bij ons wordt ie nog gebruikt. Als ik beneden zit kan ik boven echt niet horen dat hij wakker is. Ook fijn dat ik gerust naar de schuur kan gaan. Als ik op de 1e verdieping ben (waar zijn kamer ook is) dan neem ik de babyfoon niet mee trouwens.
     
  17. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Wij zijn een maand of 4 geleden gestopt met de babyfoon voor dagelijks gebruik, maar ik heb de zenders nog wel op de kamers liggen. Als we van de zomer buiten zitten horen we de kinderen echt niet, want die slapen allebei aan de voorkant van het huis en dan is de babyfoon wel weer handig.

    Jelle komt zelf wel naar beneden als het nodig is, maar Jitte ligt nog in een ledikant en een slaapzak, dus die kan er zelf niet uit als er wat is.
     
  18. adi

    adi Niet meer actief

    Onze zoon slaapt op zolder en heeft een eigen babyfoon, en de dochters hoor ik ook zonder babyfoon omdat de deur van de woonkamer altijd openstaat als zij slapen.
     
  19. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    We hebben de babyfoon alleen gebruikt bij logeren verder nooit. Als er echt iets is hoor ik ze zo ook wel :)
     
  20. Loezzz

    Loezzz Fanatiek lid

    5 feb 2009
    2.226
    0
    0
    overijssel
    Ik gebruik hem nog, maar vooral omdat ik ze buiten niet hoor. Mijn kleinste slaapt overdag nog veel en als ik dan met de oudste buiten aan het spelen ben hoor ik haar niet. Ook voor de zomeravonden vind ik het nog handig.
     

Deel Deze Pagina