Hip, Dylana was opgenomen omdat ze echt heel veel huilde op een dag. Ze sliep niet goed overdag en daardoor was ze soms van sochtends 9 tot savonds 8 wakker en dan was het eigenlijk alleen maar huilen. Wij wouden graag weten waardoor dit kwam. Er is nu uitgekomen dat het gewoon een heel prikkelbaar kindje is. Ze moet gewoon echt rust en regelmaat hebben. Het inbakeren geeft haar een gevoel van rust/geborgenheid en ze kan niet meer met haar handjes maaien, dus slaapt ze veel makkelijker en dieper. Dus die onrust is nu een deel weggenomen en daardoor is het huilen ook afgenomen. Ook huilde.. naja krijste ze het uit van de pijn .. en wij wisten niet waarvan. In het ziekenhuis kwamen ze er dus achter dat ze dus ontzettend last van de darmen had vanwege de comfort voeding..daarvan af gegaan en nu dus andere voeding speciaal voor de reflux en de krampen zijn weg! Dus ook het huilen om de krampen is afgelopen. Ze huilt nu eigenlijk alleen nog als ze honger heeft of moe is. We hebben echt een ander kind, zo voelt het Nu hopen dat het zo door blijft gaan. Wil nog wel een keer naar de osteopaat toe, omdat ze nog wel snel wil overstrekken als ze dan huilt en ze houd vaak haar hoofd heel scheef.. Wat stom van je baas dat je ineens weer gelijk een hele dag moet werken zeg! Goed dat je er wat van gaat zeggen!
Wat een rust hier! sam veel plezier met het ophalen van je meisje en thuis lekker genieten van elkaar! heeft je vriend ook vrij vandaag? kun je trouwens niet nog een paar weekjes de ziektewet in na je verlof? zodat je ff bij kan komen?
Moeders met lastige kindjes die veel huilen een tip: Lees even het artikel in de laatste Wij jonge ouders over kinderen met Kiss syndroom. Zeg niet dat dat het is....maar wie weet helpt het. Hier alles oke. Zo ff naar de ha om de spiraal te laten checken.
Even langszwaaien! Zit weinig achter de pc, veel met Elin bezig en op en top aan het genieten van mn laatste maandje zwangerschapsverlof! Alles gaat helemaal prima hier, Elin is een heerlijk tevreden meisje en doet het super!!
Hip wat naar dat je baas je toch zo in eens de hele werkdag inpland goed dat je er wat van gaat zeggen.. Sam geniet je lekker ervan dat je meisje weer thuis is? saxia zat je spiraal nog goed Sasjuh fijn dat het met elin zo goed gaat!! lekker aan het genieten dus.. Vandaag naar de controle bij de kinderarts geweest. (was omdat ze hem wat slapjes vonden) maar dat vond de arts nu helemaal niet meer hij was ook goed aangekomen.. alleen zijn hartje klopte beetje snel. moest eventjes aan de monitor daarvoor maar was verder wel goed..
Inderdaad jammer.. Pff lucas is aan hetspoken... heb m nu maar even op zn buik gelegd. Hoop dat ie zo in slaap valt op deze manier... lopen en bij me houden zhad net allemaal geen zin en enige wat manlief kan zeggen is geef m maarhier. Om vervolgens weer net zo hard in slaap te donderen (en als hij lucas bij zich neemt valt manlief ook in slaap en dat vind ik beetje eng terwijl ikzelf ook weleens in slaap val met lucas op mn buik ) al de 2e nacht dat lucas spookt..
Nog steeds stilletjes hier.. Gaat alles goed bij iedereen? Troetjuh norah carly rose menp suusj enz ? Lucas was op zn buik eindelijk in slaap gevallen. Heb m omgedraaid en gelukkig bleef ie verder slapen met zn speen in zn mond. Hij had eigenlijk rond 6 uur zn flesje moeten hebben. Dan was t 4 uur later dan zn nachtfles. Ik schrok net om 7 uur wakker.. hij lag nog tec slapen nog steeds met zn speen in . Wekker van vriendlief was dus ook niet afgegaan. Die moest om 7 uur beginnen op zn werk..foutje...
T is idd stil hier. Hip, hoe is t afgelopen op je werk heb je t rooster nog kunnen aanpassen. Tazzie, fijn dat t goed was bij de kinderarts, en t spoken zal niet de laatste nacht zijn hoor, wel jammer dat we slaap nodig hebben hè. Sam, je meisje weer lekker thuis? Hier gaat t best goed vooral s nachts last vd reflux maar t is een tevreden mannetje en geniet nu enorm.
Goeie morgen! ja ik heb mijn rooster gelukkig nog aan kunnen passen gister ook 2 uurtjes gewerkt en nu 4 dagen vrij! tazzie hebben jullie stiekem vanmorgen een extra uurtje slaap mee gepikt lekker hoor! hopelijk slaapt lucas vanacht beter. fijne dag allemaal.
Dames.. jaa ben heerlijk aan het genieten van mijn meisje. Alleen sinds ze thuis is drinkt ze ineens haar flessen niet meer leeg Met als gevolg dat ze dus vannacht om half 5 kwam, terwijl ze al doorsliep tot half 7 normaal.. Naja maar ff afwachten hoe ze vandaag drinkt. Tazzie.. wat vervelend dat Lucas al 2 nachten niet echt wil slapen Gelukkig wel ff een uurtje langer mee kunnen pikken vanmorgen.. Pooh.. wat fijn dat het steeds beter gaat! Helpt de Osteopaat? Of komt het door de medicijnen denk je? Hip.. heerlijk 4 dagen vrij! Ga je nog wat leuks doen? Vanmorgen komt de fysio langs voor Dylana. Ben benieuwd wat ze gaat doen. In het ziekenhuis hebben we al tips gekregen hoe we haar het beste kunnen oppakken ivm overstrekken..dus geen idee wat ze hier nu komt doen haha.. We bakeren haar hier thuis nu ook in met lakens.. alleen die zijn niet zo dik ofzo dan die in het zkh. Dus vannacht toen ik bij haar kwam had ze haar handen alweer helemaal naar boven gewurmd. Vanmiddag toch maar een bakerdoek halen denk ik.. Die zal wat sterker zijn
aahh..dat is k*t he saxia..heb het ook wel eens idd. Erg frustrerend! Meiden..ff een stom vraagje misschien hoor, maar is het normaal als een baby echt van die drolletjes poep heeft? Dylana haar ontlasting was eigenlijk altijd gewoon lekker soepel zeg maar haha.. en zonet kwamen er harde drolletjes uit En ze klonk heel benauwd tijdens het poepen. Net of ze af en toe geen adem haalde.. heel vaag!
Sam ik dacht dat de poep nu nog gewoon soepel moest zijn. Het zal Dylana wel moeite gekost hebben om het eruit te krijgen en dat is wat jij gehoord hebt natuurlijk. Oppassen voor kloofjes bij de anus. Misschien de voeding met iets meer water minder schepjes zoiets. Zou even overleggen met het ziekenhuis. Ik heb in de groeigids ook gelezen over olie, maar in jouw geval eerst even overleg hebben. Bellen meis want het is bijna weekend.
Nieuwe poging. Sasjuh wat is Elin goed gegroeid. Boven de 4 kilo. Fijn dat het lekker gaat allemaal. Ook Lucas is goed gegroeid zeg! Dat gaat prima. Tja en spoken dat zal nog wel even zo blijven Tazzie. Maar het wordt wel minder hoor. Je zal het samen moeten doen. Moeilijk he om het over te laten aan de papa. Dat gaat heus wel goed hoor. Tank wel op tijd bij zelf. En heerlijk vanmorgen een uurtje langer gepakt. Pooh jij klinkt helemaal happy met Sven. Wat fijn zeg. Hip top dat je rooster is aangepast.Waar zit jij nu ergens in je cyclus? Sam go with the flow met die flessen. dat ritme herstelt zich vast weer. Wat voor tips en trics had de fysio nog voor jullie? Hier laatste dagje verlof. Volgende week weer met frisse tegenzin aan de slag. Ook ik moet even wennen aan een ander ritme. Komt wel weer goed. Maar ongelooflijk wat er toch veel veranderd is. De tijd gaat zo snel. Anderhalf jaar geleden ongeveer werd gepraat over het stoppen met de pil en trouwen en nu... nu zijn we een gezinnetje met een dochter en 2 werkende ouders. Verder gaat het hier goed. Beetje dove oren van het gillen van de kleine meid. Als je een vinger geeft dan kan ze omrollen als ze er zin in heeft. Volgende week weer naar het cb en weer prikken. Mijn spiraal zit goed, dus voorlopig nog geen brusje als het goed is. Ik zal blij zijn als we 2 maanden verder zijn en het bloedverlies minder is. Niet dat het veel is, maar ik heb die maandverbandjes nu wel gezien. Mijn bloeddruk was nog te hoog. Was al bij de laatste controle van de vlos en nu weer. iemand een idee wat dat kan zijn? Moet nu een aantal keer langskomen om te laten meten. Verder is het hier inderdaad erg rustig. Iedereen last van slaapgebrek? Van het weekend maar proberen iets bij te slapen. Manlief kan er nu aan want ik moet toch weer gaan werken. @Zwangeren hoe is het met jullie? Buikfoto's? Dat is zo lang geleden. Of een echo foto?
@taz: dat is niet erg hoor, hij had zijn slaap gewoon nodig, en voor jullie ook lekker! Wel jammer voor je vriend dat hij te laat op zijn werk was, haha! @sam: hopelijk slaapt ze snel weer door, maar ze zal wel even uit haar doen zijn, zo na die dagen in het ziekenhuis. Daar gaat het toch allemaal wat anders. Wat dat poepen betreft, had nienke ook. Eerst waren het een soort drolletjes (dat was het voorwerk) meestal kwam een paar uur later de meer vloeibare poep. @saxia: spannend weer bijna werken. Gek idee is dat he, maar je went er snel genoeg aan . Mensen met facebook hebben het al gelezen, maar onze kat is vannacht doodgegaan. Woensdag was ik jarig en toen ik uit bed kwam zag ik dat hij aan het zwalken was en zijn hoofd niet omhoog kon houden. Dat was niet normaal, JBGman ermee naar de dierenarts. Hij dacht aan Kaliumtekort. Gisterenmiddag weer mee naar huis, ging nog niet goed. s Avonds weer terug naar de dierenarts voor bloedonderzoek en hij kreeg infuus. Hij wilde gisteravond ook niet meer eten en de dierenarts heeft hem vanmorgen dood gevonden. Misschien tumoren geweest ofzo. Weet het niet. Zo zielig. Hij was pas 9 en hij was een heel aanhankelijke kat. Vanavond hebben we afscheid genomen, voor mijn man ook zo moeilijk, hij is helemaal de kattengek van ons tweetjes. Onze poes die we nog hebben is een beetje meer aanhankelijk, ze merkt dat er iets niet goed is. Nu we zo op de bank zitten is het wel raar hoor, normaal kwam hij er altijd bij
JBG nogmaals sterkte Saxia weer bijna aan t werk... zal wel flink wennen zijn.. Hip fijn 4 daagjes vrij.. Sam hoe drinkt Dylana nu? gaat dat alweer beter? Pff Lucas wil steeds niet inslapen.. Vannacht ging het aardig goed. alleen om 4 uur/half 5 wou meneer niet verder slapen. Dus toen maar bij papa op de borst gelegd en geslapen tot half 7. Na de fles van half 7/7 uur heeft ie wel geslapen tot kwart over 10. Toen weer flesje en weer niet willen slapen Heb m om kwart over 12 eindelijk in slaap gekregen. Maar ja nu moet ie eigenlijk zn flesje tussen 1 en 2 hebben.. lastig zoiets.. Maar ja hij gaat voor komend flesje maar even lekker in bad.. Hopelijk valt ie erna wel weer sneller in slaap dan.
Saxia, bijna weer werken, pff moet ik nog ff niet aan denken. Sam, je meisje weer lekker thuis drinkt ze nu al beter? Tazzie, we gebruiken johannesbroodpitmeel en zantac voor sven. En slaapt lucas al of nog lang wakker geweest. Hier hebben we een sprongetje op t moment veel willen drinken weinig slapen maar wel vanaf half 10 gisteravond tot 5 uur s ochtends geslapen.