Die van de babydump vond ik echt niks! Etos vond ik veel nuttiger en leuke tijdschriften plus handige kortingsbonnen.
Gisteren de zwanger doos (blije doos van prenatal) opgehaald. Vond de inhoud best leuk. sudocreme, gezichtscreme, flesje avent, fopspeen bibi, 12 luiers, 2 paar sokjes, spuugdoekje, stikje als hulp bij het voeden deze moet je aan je bh doen, 2 proefzakjes creme, billendoekjes en ook wel verouderde kortings folders die niet meer geldig zijn. In de felicitas box van etos zat minder: buikceme voor je zelf, flesje bibi, fopspeen en een hoop folders. De kado box van de baby dump is erg leuk: lepeltjes, billendoekjes-doosje, zeehond knuffel, 2 tuitbekers, kortingsbon van 5 euro zonder dat je eerst een bepaald bedrag moet besteden (zo heb ik een gratis bay t-shirtje gekocht), slabbertje, rompertje. Rond de 7de maand (dus over 2 maanden) kan ik een tas bij de kruitvat ophalen. Zitten luiers, billencreme en flesje in. ik vind het best leuk, die gratis spulletjes. Als student is dat zeker meegenomen.
Ik ga mijn doos vrijdag ophalen denk ik, van de Etos. Maar wat een verschil in dozen..!! Ben benieuwd
In mijn etos doos zat ook een chicco fles, een speen,luiers,billencreme,mama balsem, luierdoekjesdoos ( en laat die van mij nu net stuk gegaan zijn ) Ik vond het wel een goed gevulde doos.... Alleen al die fles,speen en luierdoekjesdoos kost bij elkaar toch wat (en zeker als je op moet letten op wat je uitgeeft) En met het pak newborn luiers wat ik nog had van Tycho en al die gratis luiers uit die dozen heb ik een flink voorraadje waar ik even mee vooruit kan Op de uitnodiging van de prenatal doos wacht ik nog, dus daar kan ik nog niet veel over zeggen. De babydump doos weet ik nog van Tycho dat ik die niet echt bijzonder vond... En die kortingsbon die erbij zat... die ligt hier nog in de la gewoonweg omdat we na de grote inkopen daar niet meer zijn geweest. En dat komt omdat de dichtsbijzijnde winkel in Roelofarendsveen zit en dat is 3kwartier rijden... Geen idee of ik hem nu nog kan inleveren. Ik ga die doos van Kruidvat nog aanvragen, is dat toevallig dezelfde inhoud als die tas van kruitvat die je kon kopen op de beurs? Wat me wel opvalt is dat er verschillende dozen in omloop zijn, tenminste met verschillende inhoud. xx
Die van kv is een shopper die je vult met een fles, luiers en body lotion. Dat was het geloof ik. Maar wel alleen maar nuttige dingen.
wanneer krijg je eigenlijk de uitnodiging om de doos bij prenatal op te halen? ik ben nu 30 weken en heb nog geen bericht gekregen erover.
Dat is vreemd, ik heb de uitnodiging zo'n 3 weken geleden gehad en ben de doos dan ook meteen gaan halen.
Nouja... Ik ben speciaal de etos doos gaan ophalen, maar dat vond ik echt niet de moeite waard. Oude tijdschriften, folders met verlopen kortingsbonnen, en een kleine, kapotte tube buikbalsem. Verder niks. Was best teleurgesteld! Moeite gedaan om in de stad te komen, lopen sjouwen (dacht nog, wow, hij is zwaar!), trein naar huis, op de fiets, lekke band, half uur lopen door de vrieskou, doe je dat ding open... Zat me toch een zooi in. Best jammer. Prenatal en babydump vond ik wel heel leuk. Alhoewel nu ik de inhoud van jullie blije doos zo zie, er bij jullie veel meer (van waarde) in zat!
Laatst mijn Etos doos opgehaald, vond het best wel een leuke! De tijdschriften waren best oud maar wel leuk en de kortingsbonnen ook super handig! Kreeg ook pak met lotion doekjes van Zwitsal, dat doosje waar je de doekjes in kan doen van Zwitsal, flesje, mama lotion, slabbertje uhmm aardig wat eigenlijk, ben er best blij mee voor 0 euro
Ik vond de blije doos van prenatal erg leuk. Heb deze met 5 maanden zwangerschap op mogen halen. Ben toch erg blij met al die gratis spulletjes. Ik had een spuugdoekje, een bibi speen, een avent flesje, proefzakjes, tijdschriften, sudocreme, 12 luiers, pakje billendoekjes, 2 paar sokjes, 2 blikjes alcohol vrij bier, en wel wat oude kortingsbonnen. In de felicitasbox van etos zat minder: speen, flesje, veel folders. De gratis doos van de babydump vond ik ook leuk: zeehond knuffel, 2 tuitbekers, lepeltjes, kortingsbon 5 euro (zonder dat je eerst een bepaald bedrag moet uitgeven, daar heb ik een leuk t-shirtje van gekocht voor de baby), billendoek bewaar doosje, rompertje en slabbertje. Rond de 7de maand krijg ik van het kruitvat een tas met luiers, flesje en babyzalf. Ik vind het toch best mooi meegenomen zo, alles wat ik krijg hoef ik niet te kopen en daar ben ik echt blij mee.
Vind alle gratis wel leuk - de nuttige dingen bewaar ik, de kortingsbonnen worden verzameld in het billendoekjes-doosje van de Babydump (het duurde even voordat ik door had wat dat voor ding was ) En ik zou misschien toch niet snel speentjes en flesjes kopen, nu heb je ze maar voor t geval je ze toch ineens wilt/moet.
Ik heb mijn zwanger box vandaag opgehaald bij de etos Ben er blij mee, zat wel leuk gevuld, tijdschriften en kortingsbonnen die allemaal geldig zijn,2 luiers,mama buikcreme, voor de baby zinkzalf,speentje,slabber van Nestle en een fles. oja en nog Alcohol vrije bier en rose van Wieckse misschien dat ik die aan de buurvrouw geef. Super, zoiezo is alles wat gratis is mooi meegenomen.
Ik vond de dozen van de Prenatal en van de zwanger box van Etos wel leuk. maar ik vond het een enorme afknapper dat wanneer je kindje geboren is ze van Felicitas (Etos) bij je langs komen met de baby doos en daarbij allerlei dingen proberen aan te smeren. Ik weet niet of dat het nu nog steeds zo is. weet iemand dat?