Wij gaan voor 2e kindje, jij ook?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Laura26, 30 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. orchideetje

    orchideetje Niet meer actief

    goedemorgen

    @soesje, spannend hoor, en net als senna zou ik vollere borsten ook niet erg vinden :D na de zwangerschap is er helaas weinig van overgebleven :(

    @senna, nee bruiloft duurt nog heel lang eerst ten huwelijk vragen waarin wij ook een grote rol spelen en volgend jaar word hun nieuwbouwhuis opgeleverd daarna zijn er pas de plannen om daadwerkelijk te trouwen ;)

    beterschap met je meisje, fijn dat ze leuke kadootjes heeft gekregen

    @komende nod's ik ga duimen voor jullie

    @sunny, zie dat wij 1 van de laatste zijn :( klinkt nog zo ver weg!

    @hier, net wakker, lekker op de bank hangen man en dochter voor tv en ik ga zo verder in mijn boek lezen, vanmiddag visite en dan is het weekend alweer voorbij :cool: maandag weer aan de bak met huishouden
     
  2. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    @foeske, jij bent heerlijk aan het genieten hoor ik wel!! Fijn zeg!

    @Orchideetje, dankje en deze deal staat ;)
    Leuk zeg dat je mee mocht met de ringen uitzoeken!
    Klinkt zeker nog ver weg, maar ik hoop dat de tijd snel voorbij gaat haha! Wij hebben eerst een nieuwe badkamer om naar uit te kijken!

    @soesje, oeehhh spannend zeg het schiet al op! Ik ben benieuwd... Klinkt goed in ieder geval!!

    @JannekeB lekker even een nachtje weg naar hotel!! Is ook altijd fijn!!

    @Senna, wij zijn nu net begonnen. Ik heb afgelopen maandag de nuvaring er uit gehaald en ben afgelopen donderdag ongesteld geworden. Dus wij zitten nu in ronde 1! En ik hoop dat we net als bij Jelke meteen zwanger zijn, maar dat is nog even afwachten haha! Met Jelke gaat het hartstikke goed trouwens. Die gaat overal aan staan en kletst wat af. Heerlijk ventje is het! En hoe gaat het met Dewi?? Nog gefeliciteerd met haar 1e verjaardag!!
    Wat vervelend dat jullie zo'n klote nacht hebben gehad zeg! Beterschap voor jullie meid!

    @hier, wij brengen Jelke zo weg naar schoonouders en gaan dan naar een theater waar mijn zusje een musical optreden heeft! Ben benieuwd hoe ze het doet!! Daarna bij mijn moeder eten en dan Jelke weer ophalen!

    Liefs
     
  3. Hanneske

    Hanneske Bekend lid

    30 jul 2009
    577
    0
    0
    Ik werk in de kinderopvang
    Noord-Brabant
    Jee, meiden wat gaan we hard in een keer! Volgens mij zijn er al wat meer nieuwe dames bijgekomen dus welkom aan jullie allemaal!!!

    Ik heb alles bijgelezen maar er is te veel om op te reageren dus dat ga ik niet redden maar wel leuk dat er zo veel wordt gepost.

    Ik lees ook graag maar heb sinds de geboorte van ons zoontje niet een boek meer aangeraakt! Erg jammer maar heb het te druk met andere dingen maar dat zullen jullie wel herkennen... Geef er mezelf de tijd ook niet voor en ik kan het niet inplannen. Voorheen las ik voordat ik ging slapen altijd maar nu vallen na 1 blz mijn ogen dicht en dat leest niet fijn:D Ben ook van de thrillers!!!

    Zo, nu even op de bank. Gisteren veel gesport en vandaag gaan kijken naar mijn man de honkbalt. Net de kleine op bed gelegd en man is nog bezig met de "3e helft" dus tijd voor mama! Fijne zondag nog allemaal en hopelijk tot morgen.

    Morgen mag ik weer naar het bureau met onze zoon! Vind ik altijd hel erg leuk, dat geweeg en gemeet.
     
  4. foeske

    foeske Fanatiek lid

    25 jul 2010
    1.732
    0
    0
    Werkbegeleidster psychiatrie
    prov. Zeeland
    Orchideetje, super dat het zo gezellig was om de riengen uit te zoeken :D Wanneer gaat het aanzoek gebeuren??

    Lijst, woow leuk dat we weer wat mensen erbij hebben ;)

    Soesje, hoop dat het raak is voor jullie! Ik wacht rustig samen met jullie af ;) Heb je normaliter geen last van je
    (.)(.) bij bv ongesteldheid???

    Janneke, de dierentuin is ook altijd leuk om te doen! We willen binnenkort ook eens naar Antwerpen zoo :)

    Senna, we zitten in de Vossemeren. Tis heerlijk rustig dus dat is altijd meegenomen… Nog gefeliciteerd met jullie dochter. Jelte heeft laatst ook hetzelfde gehad. Had dit maar 2 dagen vanwege zijn tanden, maar is zoooo zielig!

    Hanneske heerlijk om ff 'me time' te hebben!

    Hier gaat het genieten gewoon nog even door. Morgen moeten we op
    tijd ons huisje uit en gaan we nog even zwemmen. Jelte kan dan lekker op de terugweg even slapen :D
     
  5. frummeltje31

    frummeltje31 Fanatiek lid

    16 sep 2009
    2.158
    110
    63
    hey meiden,

    hier weer even een berichtje van mij. Wij zitten sinds vrijdag lekker in een huisje van Landal, vlakbij walibi. Heel mooi huisje (luxe) en dus kan ik lekker bijkomen. Het gaat elke dag beter met me, antibioticakuur is bijna klaar. Ben alleen nog wel erg moe en ik denk soms dat ik er wel weer ben, maar ik stort dan later in. Dus 's middags verplicht een slaapje doen, :D.

    Verder dus ongie geworden vorige week, dus wij gaan weer voor de volgende ronde. Kijk er wel steeds meer naar uit om weer zwanger te zijn.

    Leuk weer nieuwe meiden erbij, wat een leuk clubje hebben we!:D
     
  6. orchideetje

    orchideetje Niet meer actief

    @sunny, hoe was het in het theater? leuk hoor nieuwe badkamer wanneer zou die af zijn?

    @hanneske, ik ben sinds kort weer in de boeken daarvoor gaf ik mezelf er ook geen tijd voor maar nu ik eenmaal weer in de boeken zit is het verslavend ;)
    succes morgen op het bureau!

    @foeske, binnen nu en 3 weken zijn de ringen klaar en dan max nog 3 weken tot aanzoek gok ik, dus totaal week of 6 :)
    geniet van jullie laatste dagje!

    @frummel, klinkt als een heerlijke uitje! geniet ervan en doe rustig aan meis!

    @clubje, zeker een gezellig clubje hier :)
     
  7. titus

    titus Fanatiek lid

    6 dec 2006
    1.300
    0
    0
    kinderverpleegkundige
    even een echo berichtje van mijn kant,
    leek het hier weer iets beter te gaan gaan we even lekker wandelen kom ik terug heb ik bloed verloren, bij afvegen (sorry) nog wat rood en bruin verlies nu maar even een maand verband in gedaan.
    ik ben op zich geen paniek mens maar bij bloed wel.
    ik ben echt bang dat het mis gaat. wat zouden jullie doen?
    ik heb echt zo iets van heeft het nou zin om de vk te bellen? die kunnen toch niks doen aan een mk? ze kunnen tuurlijk een echo maken maar geeft dat garantie dat het goed blijft gaan en niet als nog morgen niet goed?
     
  8. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    11 apr 2010
    2.815
    1
    0
    @titus; als je ongerust ben kan je altijd je vk bellen hoor! misschien krijg je dan een echo om je gerust te stellen of even proberen het hartje te luisteren. bloedverlies hoeft niks ergs te zijn, in combinatie met krampen is het een ander verhaal. en idd het kan altijd fout gaan, dat kan nu dat kan morgen dat kan over 2 maanden. Maar de kans dat het goed gaat is nog altijd het grootst moet je maar denken.
    ik heb tot week 16 continu bruin bloedverlies gehad en toch is onze dochter er gekomen.
    bellen he als je je ongerust zit te maken!
     
  9. Hanneske

    Hanneske Bekend lid

    30 jul 2009
    577
    0
    0
    Ik werk in de kinderopvang
    Noord-Brabant
    #1069 Hanneske, 15 apr 2012
    Laatst bewerkt: 15 apr 2012
    Ja, gewoon de vk bellen! Waarschijnlijk is er niks aan de hand als je geen krampen hebt maar voor de geruststelling (ik spreek uit ervaring, bloed verloren bij 17 weken) maken ze een echo zodat je vannacht gerust kunt gaan slapen. Gewwon bellen, daan zijn ze voor en ze vinden je echt geen zeur. Het gaat tenslotte om jou kindje en als er toch iets niet goed zit wil je dat ook gewoon weten. Je kunt ook morgen bellen maar ik zou het vandaag doen, Het houdt je toch de hele tijd bezig! Sterkte meid maar het komt goed.
     
  10. marleenmama

    marleenmama Actief lid

    18 dec 2011
    193
    0
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    Titus gewoon bellen hoor, heb ik vorige week ook gedaan, kreeg meteen een echo omdat het pasen was en ze me niet in onrust wilde laten zitten, je kunt het natuurlijk nooit zeggen, maar mij stelde het wel gerust dat ik het hartje had zien kloppen. En mocht je geen echo krijgen kunnen ze even naar het hartje luisteren... Suc6 meid.
     
  11. orchideetje

    orchideetje Niet meer actief

    titus, heb je nog gebeld?
     
  12. lievebees

    lievebees Lid

    7 jan 2011
    17
    0
    0
    Verpleegkundige
    Nl
    Hallo alemaal!
    Heb net een poging gedaan om een stuk bij te lezen, maar jullie zijn lekker actief met schrijven :) wel zo geellig hoor! Maar wat jullie al zeiden, ik vnd het ook lastig om iedereen bij te houden.

    Mijn nod is ook 10 mei (denk ik) haha, gezellig zo! Vind het wel spannend, dit is eigenlijk de eerste ronde dan dat we er voor gaan.. Ben benieuwd.. Van onze eerste was ik in de eerste ronde al zwanger. Maar ik heb zoiets van ik zie het allemaal wel, lukt het dan is het super en anders oefenen we gewoon vrolijk verder haha..

    Hebben jullie nog leuke plannen de komende dagen?

    Fijne avond allemaal!
     
  13. Mallie80

    Mallie80 Actief lid

    8 feb 2012
    231
    0
    0
    Gelderland
    Nu ff via mobiel dus is lastig kopieëren en plakken. Titus bellen! En laat ff weten!
     
  14. Hanneske

    Hanneske Bekend lid

    30 jul 2009
    577
    0
    0
    Ik werk in de kinderopvang
    Noord-Brabant
    Titus, hoe gaat het met je? Heb je al gebeld? Laat even iets weten als je het op kunt brengen/zin hebt... We leven met je mee!!!
     
  15. soesje1986

    soesje1986 Actief lid

    17 apr 2009
    309
    0
    0
    @foeske,
    nee heb nooit last van mijn (.)(.) en zeker niet dat ze groter zijn dan normaal. heb normaal C en nu moet ik een D aan want een C past echt niet meer.

    @hanneske,
    jij ook morgen naar het CB? Ik ook met mijn kleine meid!! :D.
    Helaas krijg ze prikken dat vind ik altijd zo zielig. Maar ja het is nou eenmaal super belangrijk dus ik laat ze altijd wel zetten.

    @titus,
    ik hoop dat alles goed is. Ik duim voor je en heb een kaarsje aan gestoken.
    laat je weten als je het kan/wil?

    Liefs Soesje.
     
  16. foeske

    foeske Fanatiek lid

    25 jul 2010
    1.732
    0
    0
    Werkbegeleidster psychiatrie
    prov. Zeeland
    Frummeltje, heerlijk he ff eruit ;) wij zijn ook aan het genieten :D

    Orchideetje, spannend zeg dan moet je een week of 6 je mond houden ;)

    Titus, ik ben ook geen paniekzaaier maar bij bloed icm ongerust zijn zou ik toch ff vk of HAP bellen voor raad/advies! Ik duim voor jullie!

    Bijhouden, voor de mensen die het niet lukt om alles bij te houden ,no problemo ;)

    Lievebees, de 1e ronde?? Das wel heel snel hoop dat het deze keer weer voorspoedig mag gaan…

    Soesje, nou als je anders geen last hebt… zou het nog van wat anders kunnen zijn dan??? ;)

    Hier,
    Heb last van krampen, maar anders dan anders… Innestelling zou pas de 17e of 18e moeten plaatsvinden volgens mij dus weet niet goed hoe of wat? Als het maar geen blaasontsteking is… (heb dit altijd anders dan anderen, hoezo dwars?? ;))
     
  17. soesje1986

    soesje1986 Actief lid

    17 apr 2009
    309
    0
    0
    @foeske,
    geen idee waar het anders van kan zijn. Maar wil niet te veel hopen. Dan is de teleurstelling zo groot als het toch niet raak blijkt te zijn.

    dat soort krampen heb ik ook ze zijn vandaag niet echt aanwezig.
    En blaasontsteking is het bij mij ook niet want dat is bij mij ook anders dan bij andere.

    Liefs Soesje
     
  18. foeske

    foeske Fanatiek lid

    25 jul 2010
    1.732
    0
    0
    Werkbegeleidster psychiatrie
    prov. Zeeland
    Het is idd slim om een slag om de arm te houden zodat de klap niet te groot is...
    Tja de krampen zullen wel ergens vandaan komen, tzal wel uitkomen waar vandaan...
     
  19. Hanneske

    Hanneske Bekend lid

    30 jul 2009
    577
    0
    0
    Ik werk in de kinderopvang
    Noord-Brabant
    Morgen een keer geen prikken. Wi zijn al weer toe aan het 1,5 jaar bezoekje en hij krijgt nu dus geen prik gelukkig. Al heeft onze zoon daar nooit last van. Hij huilt 10 seconden, kijkt heel boos naar de arts maar is het dan al weer vergeten. Tja, het hoort erbij wil je er voor zorgen dt ze niet ziek worden dus idd wel verstandig om ze te laten zetten...
     
  20. soesje1986

    soesje1986 Actief lid

    17 apr 2009
    309
    0
    0
    @foeske,
    ja daarom. en we zien het wel. Maar vind het wel spannend. Ook zo raar het ene moment denk ik ja het is echt raak. Het andere moment denk ik neeee dat kan gewoon niet...

    @Hanneske,
    Mijn kleine meid is altijd een dag of 2/3 ziek ervan. En ze blijft huilen tot ze thuis in bedje ligt. Lekker met der knuffeltje dicht tegen de aan en der muziekje aan. Dan moet ik bij der bedje blijven zitten tot ze slaapt en dan slaapt ze een uur of 4 a 5 en dan wil ze alleen maar drinken.. En dan weer slapen. Vind het zo zielig....

    Liefs Soesje
     

Deel Deze Pagina