Tazzie jij zit met Lucas denk ik in een sprongetje en slapen moet ie echt nog leren. Maar is om af en toe gek van te worden. Geduld met een hoofdletter dus.
Inderdaad.. geduld geduld en nog meer geduld! Lekker knuffelen en niet teveel gaan focussen op "je MOET nu slapen". Hij is nog zo jong, heeft allemaal tijd nodig. Elin is een vreetzakje trouwens.. die zit nu op 5 x 150+5. En dan ook nog Friso Extra, voor hongerige babies. Ze groeit nu ook echt hard, veel maat 50 past niet meer maar maat 56 is dan nog te groot. En 's nachts slaapt ze heerlijk door, 22u de laatste fles en tegen 7u wordt ze dan wakker. Saxia succes op je 1e werkdag!! Best spannend denk ik. Ik heb wel weer zin om te gaan werken eigenlijk, eerlijk gezegd ben ik wel klaar met het thuiszitten.
Hij is uiteindelijk tegen me aanwel weer in slaap gevallen.. werd wel wakker toen ik m net even in de kinderwagen legde maar t was ook tijd voor znflesje. Mar is ie nog niet te jong voor een sprongetje? Elin krijgt echt best veel.. Hoe deden jullie dat met een fles afbouwen? Pas toen t cb tzei of zelf al? En dan meer in de andere flessen? Lucas zit nog steeds op 7 x 8o cc.. mocht ook van de kinderarts nog niet meer geven Anders kwam ie te snel teveel aan Maar naar mijn idee lust ie zeker wel 90 cc per fles. Straks weeg half uurtje bij t cb zal dan daar ook eens overleggen. Blij dat t cb bij mij schuin aan de overkant zit. Kan er mooi lopend met lucas in de draagdoek heen..
Tazzie, je moet meer gaan geven als se niet meer tevreden zijn met een flesje dus als hij na 80 cc ga huilen en da elke fles weer je dat hij meer moet... Haha ik heb eigenlijk geen idee hoe ik op 5 ben uit gekomen, kwam ineens zo uit
Wow Carly.. wat een mooi meisje..een mooi bos haar ook! Die onzekerheid ken ik wel. Maar het komt allemaal goed..je gaat er vanzelf zekerder in staan. Kun je niet kolven? Om te kijken hoeveel melk het is? Geen idee hoor, of dat zo werkt met bv? Iselin is ook al zo'n leuk meisje. We maken idd knappe kindjes hier haha.. werk ze vandaag Saxia! Tazzie.. misschien heeft Lucas nog wel honger dat hij daarom niet wil slapen. Want vaak na een flesje en als ze al een tijdje wakker zijn geweest dan zouden ze wel moe moeten zijn. Niet alle kindjes geven aan dat ze nog honger hebben. En ik zou ook op je gevoel afgaan..Als lucas dat nodig heeft.. dan zou ik er persoonlijk een beetje schijt aan hebben dat hij "te snel" zou groeien.. Denk dat dat wel een beetje meevalt. Maar goed, misschien is het voor te vroeg geboren kindjes wel anders hoor. En niet alle kindjes hebben evenveel slaap nodig.. pff het is moeilijk he! Ik weet ook niet zo goed hoe ik op minder flesjes ben gekomen. Hoeveel flesjes geef jij nu? Volgens mij deed ik idd gewoon 30 ml meer.. en toen werden de periodes ook langer tussen de flessen..dus kwam ik volgens mij automatisch op minder flesjes uit. Sasjuh.. wat flink van Elin dat ze al zo goed doorslaapt zeg!
Ik zou ook gewoon de flesjes ophogen, vind 80 cc erg weinig. Heb hier nooit overlegd met cb over ophogen of hoeveelheden, heb gewoon gedaan wat ik dacht dat goed was en gekeken of Elin tevreden was. Volg nu eigenlijk gewoon haar gevoel en dat gaat ons prima af. Je kan altijd proberen om te kijken wat er gebeurd als je ophoogt, slaapt Lucas dan misschien beter dan weet je waar het aan ligt. Maar ook dat zegt niet alles, Elin slaapt de ene dag van voeding tot voeding en de dag erna kan ik amper wat doen omdat ze zoveel wakker is.
@ Tazzie is dat 7x80 cc naast de borstvoeding? of geef je geen borst meer? Anders lijkt 80 cc me wel weinig,ben benieuwd wat ze bij het weeguurtje zeggen @ Samantha als ik kolf komt er minder uit dan wanneer zij drinkt (zij drinkt effectiever)dus dan krijg ik nog geen duidelijk beeld, ik moet het gewoon loslaten eigenlijk, als ze tevreden is is het goed zeggen ze maar dat is makkelijker gezegd als gedaan haha we moeten dadelijk naar het cb dus als ze goed aangekomen is dan kan ik het misschien iets meer los laten hoop ik
ik deed die 80 op advies ook van de kinderarts.. zit bv bij in(afgekolfd) in de 7 flessen. vond t zelf ook erg weinig maar ja. net bij cb geweest. hij was weer goed gegroeid (3700 gram nu) moet nu ook de flessen inderdaad ophogen naar 90 a 100 cc.. heb net een fles van 100 gegeven en die is op.. verder even poosje inbakeren.. heb van vriendin een puckababy te leen gekregen dus ga m daar zo in leggen.. sas ik heb dezelfde als jou van de babydump.. ik mag lucas wel tillen gelukkig en in de doek zit ie ook strak tegen mn lichaam aan, dus minder kracht op de buikspieren enzo.
Wat goed van Lucas..dat hij zo goed groeit.. en gelijk de hele fles leeggedronken Hopen dat hij zometeen lekker gaat slapen. Ik heb donderdag een sollicitatiegesprek Als administratief medewerker. Waarschijnlijk voor 3,5 dag in de week.. Spannend!!
beter Sam een solli.. Succes alvast! heb m nu in de puckababy gelegd. (wel sneu zo helemaal ingepakt hoor pff) ben benieuwd of ie zo slaapt.. En is Tess goed aangekomen carly? fijn dat Elin zo goed doorslaapt
Ik heb die doek van de babydump verkocht, vond dat knopen niet handig. Krijg als het goed is nu morgen deze binnen: BONDOLINO - Coffee / Zand - Gratis bezorgd Fijn dat de flessen opgehoogd mogen worden. Ben benieuwd of de puckababy werkt, hier niet. Ze had nog teveel vrijheid. Samantha spannend! Wil je weg bij de Jumbo? Hoe is het met je solli voor de kraamzorg?
Zo moest even flink bijlezen t is van stil naar weer lekker kletsen gegaan. Zag een paar mooie baby's voorbij komen. Carly, ben benieuwd of tess goed is aangekomen maar anders zou je t wel merken als t niet voldoende is toch?? En het is idd hard werken hoor vind ik ook bij mij drinkt Sven links beter als rechts. Sam, een sollicitatie gesprek leuk hoop dat t wat word. En hoe gaat het nu met Dylana? Tazzie, sprongetjes zijn op ongeveer zoveel weken maar kan dus ook eerder of later zijn. En ophogen mooi hoor je kleintje groeit dus goed. Verder weet ik t niet meer, zal zo ook eens een foto spammen. Oja donderdag weer naar de kinderarts, zijn per vandaag alleen op de zantac en johannesbroodpitmeel laten we even doen t arme ventje poept gelei hopelijk is zantac genoeg want hij ligt te gillen van de krampjes. en morgen voor het laatst naar de vlos.
arme Sven zoveel last van de krampjes hopelijk werkt de zantac Sas die ziet er ook wel fijn uit. ik kan me aardig redden met de draagdoek dat scheelt. Ben er al aardig handig in (eerst paar x geoefend zonder lucas natuurlijk ) en heb Lucas er nu 3 x ingehad. 1x thuis om te oefenen en 2x naar buiten. Hij vind t heerlijk en valt snel in slaap. (heb m dan wel op de 2e manier geknupt net zoals ie in die nieuwe van jou zou zitten dan. rechtop in de kikkerhouding noem ik t maar haha) Tis stil op de babykamer, hoor niks door de babyfoon, zal zo eens om t hoekje gluren
Jee ik sta er echt versteld van hoe groot Sven al is joh! Met hem vergeleken is Elin echt nog een poppetje zeg..
Taz ik heb geen idee, lengte is nog maar 1 keer gemeten. Volgende week moet ik weer naar het cb dus dan zullen ze wel weer meten. Op weegspreekuur doen ze alleen gewicht (afgelopen donderdag 4075 gram) Fijn dat Lucas slaapt! Elin slaapt al vanaf 11 uur, die zal zo wel weer wakker worden voor een flesje
Sven zal rond de 60 cm zijn en weegt 5,5 kg precies weten we t donder bij de arts denk ik hij zit nu al met kleding in maatje 62. Hij was wel al ruim 8 pond en 55 cm bij geboorte. Elin ook goed gegroeid dus en lucas ook al gaat hard.