Hoeveel is de korting marjon? Dean heeft net voor het eerst op het potje geplast! Hoeraaaa! Oh ik vond mijn bevallingsverhaal... Mijn bevallingsverhaal!Vrijdag ochtend 4:00 uur. Wordt wakker van wéér weeën.Even t bed uit, wat gegeten en rond gewandeld.Dit keer zakte de weeën niet af maar werden steeds sterker.Toch nog even gaan slapen van 6 uur tot half 8.Toen ik wakker werd waren de weeën er nog en werden steeds heftiger.Kwart over 9 was de vk er.Ik had toen ruim 3 cm ontsluiting.Ze zou om half 12 ongeveer terug komen.Na heel wat heen en weer gewandel.. Douchen, hangen, vloeken etc riep ik om 11 uur dat hij er NU uit moest!!Vk kwam gelijk, en ik had ruim 7 cm.Weer douchen, maar onder de douche hield ik het niet meer, de druk op m'n rug was zo erg.Dus vk stelde voor om m'n vliezen te breken.Terug op bed had ik al volledige ontsluiting.Vliezen breken lukte niet zo, dus mocht ik even mee persen. Toen braken ze.Op dat moment hield ik het niet meer, gelukkig kwam net de kraam.M'n moeder was kruiken aan t vullen, dus ze moest snel komen.Ik heb in totaal 12 minuten geperst en toen werd Dean geboren!Ik heb hem zelf aangepakt, maar hij kon niet dichtbij me liggen want ik had een korte navelstreng.Deze heeft mijn moeder doorgeknipt.Toen kon ik hem lekker knuffelen!Hij kreeg een apgar score van een 9 en een 10!Hij heeft binnen een uur al aan m'n borst gelegen, en deed het helemaal geweldig!Ik ben er helemaal heel vanaf gekomen, paar kleine schaafwondjes, maar die voel ik haast niet.Darren is nog even langs gekomen met opa, maar dat was iets te druk voor ons.Hij vond zijn broertje helemaal geweldig!Voluit heet hij: Dean Jan Christian!Vernoemt naar mijn vader en mijn overleden beste vriend. Leuk om te lezen weer!
heel leuk om weer te lezen !! bij de ene actie 11.49 euro ( 4 midpakken) en 5 euro korting op pampers simply dry naar keuze ..Als je hem wil hebben PB je adres maar ff dan stuur ik ze op !
Leuk je verhaal Yes! Hier baal ik: heb acute tosillitus Kreeg gister ineens keelpijn en dat werd me toch snel erger! Heb vannacht niet kunnen slapen, mijn hele nek was opgezwollen en pijn dat het deed! Vanmorgen gelijk naar de arts geweest en daar bleek ik abcessen op mijn amandelen te hebben en de amandelen zijn helemaal ontstoken en opgezwollen. Pfffff... Lekker is dat... Moet over 2 dagen terug en als t dan niet weg is moeten ze er uit. Dus hopen dat de meds aanslaan. Ze hebben de abcessen leeggezogen en moet zeggen dat dat al veel verlichting geeft.
Elea wwhhoowww dat klinkt heftig zeg. OMG ik hoop voor je dat het snel over is. want nu je keelamandelen er nog uit word jje niet blij van
@Yes.. gefeliciteerd met Dean en knappe plasserd! @Elea, wat een drama zeg! Veel beterschap en sterkte daar Hier alles goed... ZO geen zin om te gaan werken morgen dus ik geniet nog even extra van mijn dagje thuis. Geen liefdesbaby deze maand.. tja, het is jammer maar de leeftijden (en het roken van man.. gggggr!) zullen wel mee spelen. Hopelijk lukt het snel maar deze maand nog niet.
@ Elea: wow... dat is niet mis. Ik hoop dat het aanslaat, want amandelen er uit... Niet fijn! @ Cyg: jammer meid... echt balen... misschien ook een goede reden om te stoppen met roken?
gefeliciteerd Dean! Balen cyg, hopen dat het snel lukt! mooi dat de vakantie zo relaxed was! spam? Elea, beterschap, klinkt eng!!
Nee, nog niet ongi maar dat gaat wel komen woensdag of donderdag.. ik weet het gewoon zeker... Stoppen met roken? Ja, ik zou niets liever willen maar dat moet O. toch echt zelf beslissen en doen. En ik.. ik moet dringend minimaal 5 kilo kwijtraken.. ook dat zal helpen. Spam.. tja, ik ga hier niet zo scheutig foto's neerzetten maar ik zal nog eens even kijken wat ik kan vinden.
Oooh Elea wat moet je beroerd voelen zeg. Ik heb het vorig jaar gehad en bij mij zijn toen abcessen + keelamandelen eruit gehaald. Ik hoop voor je dat de medicijnen aanslaan. Beterschap!!! hoe is het verder dan met iedereen??
oohh daar kan ik alleen maar van dromen. is zown nadeel en eigelijk beperking als je zonne-allergie heb. ik word nooit bruin. ja aan eind van de zomer ietsje