JULI 2011 mama's!!! Deel 3

Discussie in 'De mama's' gestart door paso, 9 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. martje

    martje Fanatiek lid

    12 nov 2006
    1.011
    0
    36
    MNM; Ja idd wel lekker een dagje alleen met Mika. Werk vanmiddag van 13.00 tot 17.00 uur!

    Lutje; Knuff

    Anna; Lastig dus met je ex..., en tja voor de kids moet je soms wat hé! Oh lees net je laatste post, pfff...Knuff

    Juud; Klinkt al wat positiever, hoop echt dat jullie er uit komen samen en dat hij zich aan de afspraken houdt.

    Ik hoor de kleine man hier alweer wakker worden...dus die zal ik zo maar ophalen en dan nog even een wasje opvouwen voordat m'n moeder hier is.
     
  2. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Via Whatsapp heb ik al berichtje gestuurd. Imessage (iphone/ipod) ook al en via facebook... Heb hem zoveel berichtjes op een bepaald moment gestuurd dat ik nu maar heb gevraagd of ie soms een beetje gestoord van me werd :) Maar hij ligt nu te pitten en heeft m'n whatsapp nog niet gelezen. Dan weet ik dat ie het druk heeft met z'n tour en alles. Maar toch... Was gewoon gezellig en totaal niet bedreigend omdat ie zover weg woont. Daarnaast profiteerde vriendlief er ook van ;)

    In ieder geval wel aan het chatten ja :D Of het spannend is moet ik nog even zien. Meneer negeert me momenteel :) Het is een drummer in een band die nu aan het touren is door Amerika.
     
  3. MNM

    MNM Fanatiek lid

    18 okt 2010
    3.844
    0
    0
    Heerlijk ochtendje gehad!
    Echt al veel gedaan, en mijn vriendin is op de thee geweest.
    Die heeft Nila meegenomen (dat hadden we afgesproken) en ze blijft daar lekker slapen.
    Voelt echt heel dubbel, ik mis haar nu al :), het is echt stil in huis.
    Maar oooooh een nacht lang slapen, wat verlang ik daarna en alleen dat idee al maakt me vrolijk. :D
    Net heerlijk uitgebreid met Neia geknutseld, die was helemaal blij natuurlijk, even tijd voor haar. Nu ligt ze op bed en ga ik zo de bovenverdieping onder handen nemen.
     
  4. MNM

    MNM Fanatiek lid

    18 okt 2010
    3.844
    0
    0
    Lutje oh oh klinkt niet best hoe jij je voelt.
    Inderdaad niet gevaarlijk zo, een chat zo ver weg. Maar die gevoelens ontstaan niet voor niks denk ik hihi. Hopelijk reageert hij straks weer als hij wakker wordt. Weet vriendlief van zijn bestaan af?

    Anna, wat een *** is die ex van jou toch. En zielig voor de kids dat hij zo moeilijk doet elke keer. Knap van je dat je hem dan nog wel één keer in de week bij jou laat komen.
    Mijn gevoel zegt dat Nila niet goed tegen prikkels kan en daarom nauwelijks kan slapen, maar ik denk ook dat ze meer wil dan ze kan en dat dat haar frustreerd. En ik ben er nog steeds niet van overtuigd dat het ook niet een combinatie is met iets lichamelijks (darmen, maag?).

    Schildje, ja neia krijgt standaard iedere dag forlax (al jaren) en als het 4 dagen of langer duurt krijgt ze 2 zakjes.
    Och arme Fleur, gelukkig hielp het zetpilletje en hebben jullie allebei goed kunnen slapen.

    MamaChantal, was Vien zo aan het huilen? Zielig zeg, en heel moeilijk voor jou. Was je vriend/man wel thuis?
    Hoe ik het vol hou? geen idee, moet je me niet vragen, dan ga ik nadenken.....Maar ik ben wel heel blij met de lieve vrienden en familie om me heen die af en toe helpen.

    Juud, dat is nog eens een redelijk positief bericht. Ik was erg benieuwd hoe het was gegaan. Gelukkig wel gepraat, lekker gegeten en geen ruzie gemaakt, dat is al heel wat. Nu hoop ik heel erg dat hij zijn afspraken nakomt. Succes met werken!
    Wanneer heb je het spiraaltje laten plaatsen?
    Ik begin januari, ik heb toen begin februari toen ik ongeveer ongesteld moest worden 3 weken lang bloedverlies gehad, echt elke keer paar druppels, maar wel mega irritant. Daarna helemaal niks meer gehad.

    Martje, werkze vanmiddag!
     
  5. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    MNM, wat lekker zeg! Hoop dat je dan inderdaad even lekker bij kan slapen vannacht.

    Nee, vriendlief weet hier niets van. Niet dat het iets zou uitmaken hoor. Maar hij is altijd zo heftig jaloers dat het beter is van niet. Zodra ik een oud klasgenoot spreek is ie al in een pesthumeur.

    Het is nu een maand geleden dat spiraal er uit is gehaald. Dus zit weer in m'n normale cyclus. Vandaar de heerlijke hormoonuitbarstingen. Het werkloos zijn zit me ook erg hoog en ben gewoon beetje moe van alles. Zou dolgraag even een weekje uitchecken. Even op vakantie of zo.
     
  6. MNM

    MNM Fanatiek lid

    18 okt 2010
    3.844
    0
    0
    Hebben jullie nog geen vakantie gepland? Of een weekendje of een nachtje samen weg?

    Ik weet nog wel een leuke bestemming als je alleen wilt gaan....................Amerika ;):D:p
     
  7. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    We gaan na de zomer twee weekjes naar spanje met schoonouders. Kost ons namelijk niets. En verder kunnen we nu geen weekendje/nachtje weg betalen.

    Er zijn momenten dat het vliegtuig pakken naar Amerika idd erg aantrekkelijk lijkt. Maar als ik dat zou doen... denk dat dan de sloten vervangen zijn bij terugkomst.
     
  8. MNM

    MNM Fanatiek lid

    18 okt 2010
    3.844
    0
    0
    Jammer dat het voor die tijd niet meer lukt, maar wel een lekker vooruitzicht!

    Nou, gelijk heeft hij dan vind ik haha.
     
  9. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Vind ik ook hoor :) Zal het ook absoluut niet doen!

    En ja, een heerlijk vooruitzicht. Zon, strand, privé zwembad, non-stop oppas :D :p Heerlijk!
     
  10. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Lutje; als je zin een hebt in een weekendje den helder zijn jullie welkom hoor ;) Sta gerust m'n huis een weekend af :)

    *Gaat weer snel verder met trap schuren*
     
  11. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    MNM Ja, heerlijk gegeten! Het restaurant is van een van de ouders van kindjes bij ons op de groep. Dus ze kwam speciaal even bij ons aan het tafeltje om hoi te zeggen :D
    Kan Neia nu dan ook niet de forlax hebben?? Oja, krijgt ze al lees ik...
    Ze hebben tegenwoordig in ziekenhuizen ook wel een poep-poli. Misschien wat voor Neia??
    Wat lief dat je vriendin Nila heeft meegenomen!! Jij zult vast lekker slapen vannacht!!

    Schildje Nog steeds niet alle bacterien het huis uit dus....

    Juud Fijn dat jullie avondje weg wel ok was. En dat er afspraken gemaakt zijn. Hopelijk worden ze ook nagekomen. ;)

    Lutje Kun je misschien je kleine meid een nachtje uit logeren brengen? En dan samen even een filmpje kijken enz... Misschien brengt dat de zin in sex ook (even) terug. Jij blij, vriend blij en eventjes een vakantiegevoel??

    Ennas Trap kaal gekregen?? Wat een K*twerk he?? Hier moet ie ook nog kaal....
     
  12. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Marleen; hij hoeft alleen licht geschuurd gelukkig :) Masr is nogal bewerkelijk, niet recht toe recht aan haha.
    Woensdag donderdag en vrijdag komt de schilder, daar heb ik zelf geen zin in haha.
     
  13. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Haha, dat is inderdaad handig!!
     
  14. martje

    martje Fanatiek lid

    12 nov 2006
    1.011
    0
    36
    MNM; Kan me voorstellen dat je uitkijkt naar een heerlijke nachtrust!! Geniet ervan!

    Ennas; Succes met schuren!


    Hier is Mika flink ziek, hartstikke verkouden, ontstoken oogjes en tandjes die er door komen. Heeft vanmiddag niet geslapen, toen ik thuis kwam had hij wat verhoging en was echt niet lekker. Heb hem een zetpil gegeven en toen op bed gebracht, maar om half acht was hij weer wakker. Nu ligt hij er net weer een kwartiertje, hoop dat hij vanavond en vannacht wel lekker slaapt.
     
  15. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Beterschap voor Mika!!
     
  16. schildje

    schildje Fanatiek lid

    4 feb 2008
    1.665
    0
    0
    Huisvrouw
    Gelderland
    Zo ik kom net terug van de 2de avond curses en weer genoeg meegekregen om over te lezen en na te denken. Ook huiswerk mee gekregen om dit voor volgende week maandag te bespreken en in te leveren.

    Er ligt zeker ook veel aan mij om te veranderen en dat voert zich dan bijna vanzelf door op Rick. Ik zit zelf in een negatieve spiraal over veel dingen en moet daar zelf weer langzaam aan een weg zien te vinden naar het positieve. wel kan ik zeggen dat dit zo moeilijk is. Ik moet mij met veel dingen motiveren om te gaan doen en dit heeft weer zijn neerslag op Rick en de rest. :(
     
  17. NoukjeTygo

    NoukjeTygo Fanatiek lid

    3 apr 2012
    1.379
    0
    0
    zo! Alles weer bijgelezen. (oke, bijna alles dan..) Is alleen veel te veel om een beetje persoonlijk te reageren. Zal even een abbo op t topic doen.
    Hier even weer een gek dagje, maar ik las al bij Lutje (?) een stuk terug dat ik daar niet de enige in ben. Tygo slaapt echt heel slecht overdag. Met veel pijn en moeite krijg ik hem in slaap, misschien een uurtje of anderhalf maar daar blijft het dan bij. Hij is hartstikke moe, ik zie het aan alles. Niets is leuk, niets is gezellig, niet eten, knuffen, spelen, niks. Maar toegeven aan de slaap? No way.
    Stiekem moet ik dan wel een klein beetje lachen, zo ben ik zelf namelijk ook!

    Ach, zo was er ook een moment waarop ik helemaal gevouwen lag van het lachen. Had een playlist opstaan voor een achtergrond muziekje. Ineens een druk nummer van de Black Eyed Peas maar niet heel hard ofzo. Tygo draaide zich direct om in de richting van het geluid, trok zich op aan de spijlen van de box en stond een soort van kniebuiginkjes te maken. leek potdorie wel alsof hij ging dansen! Vond het zelf geen leuk liedje dus wilde hem wegklikken, zwaar protest vanuit de box. Heb het liedje dus maar opnieuw opgezet en meneertje was weer in zijn nopjes. heel het liedje stond hij te (bij gebrek aan een beter woord) stuiteren. Wist niet hoe snel ik mijn telefoon moest pakken om te filmen, maar ja... te laat dus! Kijken of ie het morgen nog eens doet ;)

    ps; hmm.. nu zit ik te zoeken voor een abbo, kan ik t niet vinden! waar moet ik dat nou aanvinken?
     
  18. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Noukje; Hier precies hetzelfde... Niets is leuk en alleen maar piepen en huilen. Slapen... dat is voor baby's! Vannacht om 5.15 was ze al wakker! Kunnen rekken tot 05.30 en toen maar een fles gegeven. Toen heeft ze nog geslapen tot 07.00.

    Schildje; Fijn dat de cursus zo positief is voor jullie. Komt vast wel goed!

    Martje; wat sneu voor Mika, hopelijk is ie snel weer beter en heeft ie vannacht goed geslapen!

    Vandaag komt 'oma' op bezoek, vanmiddag om 14u.
    Ze smste gistermiddag nog dat ze graag wat mee wilde nemen voor, of ze nog wat nodig had.
    Wilde eigenlijk terug sturen, laat je fantastie de vrije loop gaan. Maar dat heb ik maar niet gedaan haha :D
    Heb maar gezegd dat speelgoed altijd goed is. Zou het anders ook niet weten... Ze heeft alles al.

    Nou ik kom later wel weer even verslag brengen :)
    Vanavond nog visite die blijven eten. Nemen zelf eten mee, ideaal haha.
     
  19. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.541
    3.057
    113
    Morge
    hier erg drukke dag,.slaapplek regelen voor 2 nachten,.spullen pakken, huissie netjes maken enz om 3uur moeten we weg.. Heb wifi in wkz hou jullie op de hoogte. Hc duurt paar uur,weten nog noet hoelaat ze aan de beurt is. Hoop vroeg
     
  20. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Pffff... Weet niet wat ik heb. Stofwisseling lijkt opeens mega snel. Eet 's avonds een bord eten zoals altijd en toch word ik nu al een paar dagen mega misselijk van dr honger wakker! Was vanmorgen zelfs zo erg dat vriendlief iets te eten moest halen. Zit midden in kn ongesteldheid, wellicht dat dit er mee te maken heeft? Iig erg vervelend!
     

Deel Deze Pagina