Puzzelstukjes zijn op hun plaats gevallen

Discussion in 'De lounge' started by Windows, Apr 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    Jun 5, 2011
    5,097
    503
    113
    Ik wil je ten eerste heel veel sterkte wensen!

    Heb je vorige topic niet gelezen maar vroeg me af of hij het ook in combinatie met alcohol doet.
     
  2. Windows

    Windows Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,860
    0
    0
    ja hij drinkt aardig wat bier
     
  3. Windows

    Windows Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,860
    0
    0
    #23 Windows, Apr 21, 2012
    Last edited: Apr 21, 2012
    Ik kreeg het te horen van de vriendin van z'n mattie,die zei letterlijk dat hij erg afhankelijk van die troep geworden is,en steeds vraagt,steeds jan&alleman geld te leen vraagt etc.
    Hij wil dat ik hem met rust laat,kan dat niet begrijpen,God mag weten wat ie uitvreet nu,misschien steelt ie wel fietsen nu om aan geld te komen ofzo?
    Hoe nu verder?I don't know,maar er zal gewoon hulp moeten komen,hij zal moeten gaan in zien WAT hij kapot gemaakt heeft al die tijd.M'n schoonzus zei ook nog,dat hij ook wel heel erg gemakkelijk was met ziekmelden op z'n werk,viel me dan ook op dat hij wel stug door zat te paffen en koffie dronk,hij hield ook gewoon geen baan vast daardoor...zou hij misschien een Borderliner kunnen zijn?Ook nu hij het opeens zoekt in die rotzooi...
    Hij zit gewoon gigantisch in de knoei met zichzelf,dat is duidelijk,alleen er voor uitkomen doet hij niet en dat vind ik zo jammer:(
    Hij heeft ook z'n nodige bagage mee genomen in onze relatie destijds,is financieel finaal uitgekleed door z'n exen,ze hebben hem aan alle kanten kaal geplukt.
    Vind het vooral voor de kinderen zo erg dit,ze krijgen weer een knauw,ik wil dat zij begeleiding krijgen voor het omgaan hier mee.
    Ik ga sowieso naar de huisarts(we hebben dezelfde)
     
  4. Onje

    Onje Niet meer actief

    God wat erg meid! Ik wens jou en jullie kinderen ontzettend veel sterkte.

    Mijn vriend is cocaine en alcohol verslaafd geweest. Ik vond zijn "verslaving" meer een vlucht ergens wist ik dat hij zonder kon.

    Ik heb echt een jaar lang gevochten en gestreden. Voor hem voor mij voor ons. En wat ben ik trots dat ik heb doorgezet en in hem heb geloofd.
    Hij en ik hebben de drugs verslagen en de hoofdprijs gewonnen namelijk onze Lemmy! Intens geluk.

    Als hij wil stoppen en jij houdt van hem? Help hem!
     
  5. muis26

    muis26 Fanatiek lid

    Jan 4, 2008
    4,077
    7
    38
    ergens in t gooi :)
    jeetje meid, dat is niet niks...

    ik wil je heel veel kracht en sterkte wensen ...... weet niet zo goed wat ik moet zeggen, maar vind het heel erg voor je... en voor je kinderen.... Ik vind je heel sterk als ik je berichten hier zo lees...

    Dikke knuffel van mij
     
  6. Windows

    Windows Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,860
    0
    0
    Natuurlijk kan ie zonder...
    het zou dus heel goed zo kunnen zijn,dat ie ook die 3 x per week ook gebruikte.
    Zei nog tegen m'n schoonzus gister:'ik hoef toch ook geen 3x in de week chocola te hebben?' ;)
    Snappie?
    Je kunt wel degelijk stellen dat hier sprake is van een verslaving,en daar moet hij van af,voordat hij straks op het verkeerde pad komt(en blijft)

    Hij zegt wel van mij te houden,en dat onze relatie hem evenveel waard is geweest.
    Maar dat snuiven schijnt dus al bijna 2 jaar aan de gang te zijn:$Ze zijn er mee begonnen doordat ze met verkeerde mensen in aanraking kwamen bij een voetbalvereniging.

    het klinkt ook zo makkelijk om te zeggen:kappen met die vent.en ik zal hem toch eerst nog wel even op afstand gaan houden nu,ik geef de hoop op verbetering nog niet op.
     
  7. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Jezus zeg! Daar had ik idd niet aan gedacht.
    Maar heb jij dat niet geroken dan als je hem een kus gaf? Want dat is zo'n doordringende geur ruikt naar verotte vis! (om het zo maar even te zeggen)

    En dat hij zoveel koffie dronk dat kan wel, meestal als ze dan niks meer hebben gaan ze juist koffie drinken, door de caféine komt dat gevoel telkens terug.

    Wat een onmacht moet jij nu voelen hè. En zo erg ook voor je kinderen, heel erg veel sterkte meid.
     
  8. Romy1980

    Romy1980 Fanatiek lid

    Jul 14, 2008
    1,005
    128
    63
    Rotte vis?
    Nou mijn man is jaren verslaafd aan drank en drugs (ook cocaïne ) en ik heb nog nooit een vis lucht geroken......

    Meid heel erg veel sterkte voor deze moeilijke tijd!!!
     
  9. vivianbraak

    vivianbraak Niet meer actief

    Onthoud het is zijn verslaving die spreekt en dat zal sterker zijn dan de drang naar jou/jullie. Vind het knap van je dat je nog hoopt op verbetering. Wie weet zoekt hij hulp en komt het goed. In ieder geval heel veel sterkte het lijkt mij vreselijk moeilijk!
     
  10. Windows

    Windows Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,860
    0
    0
    Vind het alleen ook erg beangstigend dat er dus wel weer een vrouw in z'n leven is gekomen die hij nog van vroeger kent,maaaarr zij is lesbiënne,dus ik hoef me wat dat aangaat geen zorgen te maken,maarja,wie weet helpt zij hem ook aan die troep ofzo.Hij kwam haar 2 mnd.terug ineens tegen bij de afhaalchinees,en ze blijkt een straat verderop te wonen.Ook aan haar heeft ie al geld te leen gevraagd pffffff...
    Ik heb haar in de begintijd van onze relatie ook 'n paar keer gezien.
    Weet ook eigenlijk niet zo goed waar ik daar van moet denken nu allemaal :(:(
    Kon ik hem maar eens effe flink door elkaar heen rammelen zeg!!!
     
  11. Windows

    Windows Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,860
    0
    0
    Nu je het zegt zeg...maarja hij had niet zo'n best gebit meer ook;)
     
  12. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Ja het is echt een door dringende geur wat ervan af komt. Pf meid:( heb je nog wat gehoord van hem?
     
  13. Desert

    Desert Fanatiek lid

    Jul 18, 2008
    3,216
    0
    0
    Nou dan weet ik niet welke drugs naar rotte vis ruikt of welke coke er gebruikt is? Ik heb zelf flink aan de snuif gezeten en niemand zei dat ik naar rotte vis rook hoor, mijn ex deed t ook en die rook ook niet zo.

    Wat vreselijk dat je daar bent achter gekomen! Ik kan mAar een raad gvrn, steun hem en zoek hulp voor, met hem!
     
  14. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Desert als je dat zelf gebruikt ruik je dat idd niet. En ik zeg niet dat het letterlijk daar naar ruikt ik zei (om het zo maar even te noemen) dat zakje alleen ruikt al zo chemisch als de pest.
     
  15. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    goh wat erg voor je meid.

    Ik lees in je posts dat je nog heel veel bezig bent om hem terug te krijgen. Je wilt "hard to get" spelen (om hem te laten zien wat hij mist) en je vindt dat hij hulp moet zoeken.
    Ik denk dat het op dit moment beter is dat je je handen helemaal van hem aftrekt. Mensen die verslaafd zijn gaan zelf pas inzien dat ze een probleem hebben als ze alles kwijt zijn.

    Het is maar een advies, snap dat het een lastig advies is.
     
  16. brin

    brin Actief lid

    Apr 14, 2011
    327
    0
    0
    ik heb je vorige topics niet gelezen maar bah bah dat je hier achter moet komen...

    misschien heel bot maar je zegt dat jullie eindelijk bijna schuldenvrij zijn, ik zou me dan heel snel gaan afvragen of hij nog bij jullie rekeningen kan komen en zo ja zorgen dat dat niet meer kan... een verslaafde zal het niet schuwen om verder in de schulden te komen... sorry als het bot overkomt maar ik denk vaak heel praktisch..
     
  17. Desert

    Desert Fanatiek lid

    Jul 18, 2008
    3,216
    0
    0
    Klopt..
     
  18. Windows

    Windows Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,860
    0
    0
    #38 Windows, Apr 22, 2012
    Last edited: Apr 22, 2012
    Ik ben ook zeer zeker van plan een andere rekening te openen,want hij weet nog wel mijn rekeningnummer en pincode jammergenoeg,maar ik weet niet of ik hiervoor ook toestemming nodig heb van mijn Bewindvoerder?

    Echt hè...gewoon heel zijn gedragingen van de afgelopen tijd,kwam dus al die tijd door het gebruik van coke.
    Het schijnt dus ook al meer dan een jaar aan de gang te zijn(vrienden hadden hem aangespoord het eens te proberen,en sindsdien...:x)
    Had hem 2 maanden terug ofzo nog,al mee geconfronteerd,en toen reageerde ie heel koeltjes en zei 'maar zoooooooo vaak doe ik het niet hoor',nee maar wel 3 avonden in de week bij z'n maat zitten:(
    En dan durft ie nog de fout bij mij te leggen in het mislukken van onze relatie ook,dat ik achterdochtig ben enzo.
    Maar nee,hij zal moet nu de fout maar bij zich zelf moeten vinden,de grootste fout van je leven,je vergrijpen aan de drugs...de weg van de minste weerstand.
    Ik zal me nu ook los van hem moeten gaan maken,hoe moeilijk ook,maar hem kennende komt ie toch weer een keer op hangende pootjes terug,en dan is het te hopen,dat ie ook echt afgekickt is en clean is.
     
  19. Windows

    Windows Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,860
    0
    0

    Hoe kan ik hem steunen als hij aangeeft met rust gelaten te willen worden?
    Dat kan 2 dingen betekenen,hij wil niet afkicken,of hij wil wel afkicken,maar denkt dat alleen te kunnen,zonder hulp(zou ik overigens wel knap vinden)Ik weet wel dat ie een behoorlijke achterstand heeft bij z'n ziektekostenverzekeraar:$
    Als je zelfs voor het stoppen met roken al hulp kunt krijgen...
     
  20. Windows

    Windows Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    1,860
    0
    0
    er valt nog een verloren puzzelstukje bij ook zeg.
    Weet dus nu ook waarom hij met z'n maat maar wat graag mee ging naar de presentatie van m'n nichtje toen ze in de examenklas zat.
    Die presentatie ging over drugs&drugsgebruik.

    :(
     

Share This Page