Ook hier groeit de kleine dame goed! Vorige week was ze 4700g. Na 6 heftige weken gaat het nu eindelijk de goede kant op. We hebben echt een ander kind, veel relaxter!! Ze heeft door de medicatie minder last van de reflux en ook met de darmpjes gaat het steeds beter. Ontlasting blijft nog wel moeilijk maar daar hebben we lactulose voor achter de hand. N. slaapt nu dus ook overdag lekker en 's nachts blijft ze doorslapen. Ben dus nu echt aan het genieten van mijn meisjes en verlof! 12 juni weer aan het werk... Moet er nog ff niet aan denken hoor! Wanneer beginnen jullie weer? We zitten nu nog op 6 flesjes maar dat zal binnenkort wel 5 gaan worden denk ik. Zaterdag gaan we met z'n vieren voor het eerst een paar dagen weg. Mijn moeder, zus, zwager en nichtje zijn er ook, alleen hebben wij niet gezegd dat we toch gaan.... Verrassing dus! Heb er zin in! Ben wel benieuwd hoe de kleinste meid het doet... Moeten een uurtje of 6 rijden. X!
hoi hoi, ver in het begin heb ik me hier gemeld, mag ik hier weer mee schrijven? Ik schrijf ook mee in een ander maart mama topic (inmiddels zijn we over naar besloten), maar daar is het zo druk dat ik het niet bij kan benen. Met 2 kindjes is het erg lastig. Het is hier een stuk rustiger en hopelijk kan ik het hier een beetje beter bij houden.
Little, dank je!! R. is 21 maart geboren. 1 dag later dan uitgerekend. Met een behoorlijk gewicht, een 8 ponder. Hij doet het super goed, is heel erg tevreden en eet zich rond. 16 april is hij voor het laatst gewogen en gemeten: 5100 gram en 57.5 cm.. *ahum* Hij krijgt na 10 dgn bv, nu fv met jhbpm tegen het spugen. Mijn dochter had kma en reflux, maar het ziet er naar uit dat dit hem bespaart is. Zijn zus vind hem het einde (2 jaar 9 mnd). Heb wel een beetje moeite met de combinatie. Dochter is nl ontzettend aan het puberen.
zo je kleine doet het erg goed cupido. Cairo is 13 maart geboren met 3340 gram & 51 cm, en is nu 4 kilo 750 gram en 56,5 cm , gelukkig maar dat je niet nog een x met kma en reflux te maken heb
Little, ja hij doet het heel erg goed. Tis geen dikkerd, maar wel flink. Echt een binkie. Al die kleine poppenkleertjes heb ik al weg kunnen leggen. Ze zijn vaker gewassen dan gedragen Mooie naam trouwens. Hoor je niet vaak. Cairo groeit ook erg goed. Heb trouwens echt onwijs last gehad van mijn hormonen afgelopen weken. Pff kon echt wel huilen om alles. Binnenkort nacontrole bij de vk... zal wel weer een potje janken zijn als ik de bevalling met haar door ga nemen. emo-muts..
Cairo draagt ook al 62 enkele x 56 , ik moet 3 mei nacontrole, eigenlijk geen zin om de bevalling te bespreken haha ,
He Cupido Welkom weer.....het is hier idd erg rustig.......maar wel leuk om af en toe ff te lezen en bij te kletsen. Hier alles oke. Heb ook een jongetje, 13 mrt geboren (3 dagen na uitger. datum). Ook een beste boy!! Was bijna 8 pond bij de geboorte. Och jee.....vervelend dat je nog last gehad hebt van de hormonen! Ik heb in de kraamweek echte kraamtranen gehad, kon niet meer stoppen ....hihi....... Gaat het nu beter! Kun je een beetje je draai vinden met de kleine erbij? Wel pittig met een peuterpuber om je heen......maar ook wel weer gezellig, toch? Fijn weekend! Lila
Goedemorgen! Ik kom vlug een vreugdedansje maken! R. Heeft doorgeslapen!! 23.00 uur laatste fles en 6.30 wakker. Ik hoop zo dat dit een gewoonte gaat worden.
Lila, oh kraamtranen.. bah. Suf is dat eigenlijk he. Ik heb er dit keer geen last van gehad. Ik ben na de zwangerschap van de 1e al veel emotioneler geworden. Hopelijk krijg ik er nu niet nog een schepje bovenop. met onze peuter is het echt pittig. Ze is niet jaloers, maar vraagt wel veel aandacht. Heeft ze altijd gedaan. Het gaat enkel wat lastiger met 2 kindjes. Het is dus echt een draai zien te vinden. Dat gaat langzaam aan beter. Waar slaapt jullie kleine eigenlijk. R. ligt nog bij ons op de kamer tot hu goed doorslaapt.
OHhhhhhhhhhhhhhhhh..............wat heerlijk!!!! Super!!!! Wat zul je er uitgerust uitzien!!!! Ik kom vlug een vreugdedansje maken! R. Heeft doorgeslapen!! 23.00 uur laatste fles en 6.30 wakker. Ik hoop zo dat dit een gewoonte gaat worden.[/QUOTE]
Haai Cupido!!! Tja...die kraamtranen....het hoort erbij zeggen ze!!! HIhi.....en emotioneel...ben ik sowieso ook....haha, als je zegt dat je goudvis dood is, kan ik al tranen in mijn ogen hebben! Onze kleine slaapt vanaf dag 1 al op zijn eigen kamer! s Avonds ligt hij oms in de kinderwagenbak beneden. Ik ga dan slapen en dan geeft mijn vriend nog de late voeding. Ik heb dan weer nachtdienst!!! Die van ons heeft nog niet van doorslapen gehoord . Na de nachtvoeding leg ik hem weer in zijn bed, of ik hou m lekker bij me en slaapt hij in mijn armen!!! Heerlijk!!!!!(Kan nu nog). Heb je nog lang verlof of moet je al gauw weer aan t werk???? Fijne avond! Lila x
Nou het doorslapen was maar 1 malig ben ik bang.. al heb ik wel weer goede hoop voor aankomende nacht **positive thinking**. afgelopen nacht was echt niet leuk. Meneer vond het nodig om mijn zojuist ingehaalde slaaptekort weer de das om te doen. Hij heeft me wakker gehouden van 2 uur tot half 7, met daar tussen enkele hazeslaapjes... lila, heerlijk is dat inderdaad he... zo'n klein wormpje tegen je aan. Lekker samen nog een beetje indoezelen. Ik kan daar ook ontzettend van genieten en inderdaad, verwennen kan nu toch nog niet. Ik heb nog best een tijd verlof. Nog tot half juli en jullie?. Nog erg ver weg dus. Door het slechte weer de afgelopen weken zou ik het helemaal niet erg vinden om weer te gaan werken, maar als er dan ineens zo'n zonnige dag als vandaag tussen zit... heerlijk! Ik knap daar heel erg van op.
Ja....inderdaad, vandaag alweer 1 mei!!! Als ik dan die meiden op het forum zie "december 2012" uitgerekend, denk ik nog wel eens ff terug aan het moment dat ik wist dat ik zwanger was en verder niemand.....toen las ik ook op het forum en kon je vrijuit 'spreken'. Nu hebben we al een baby van een paar weken oud. Die van mij vandaag precies 7 weken. Tijd vliegt!!!! Wat een weerjte he gisteren? Nog wat leuks gedaan???? Oh.....er meldt er zich 1 boven, hoor ik....hahaha. Altijd weer een feestje om hem uit zijn bedje te halen! Mijn verlof duurt eigenlijk nog tot eind mei!!! Brrrrr....moet nog niet aan werken denken!!!! Neem ouderschapsverlof op tot begin juli (zomervakantie) en begin dan in augustus weer, na de vakantie (zit in t onderwijs). Ga ff kleine man halen............ fijne dag!!! x
Lila, dat is wel een voordeel van het onderwijs. Lekker hoor. Hopelijk hebben we dit jaar een goede zomer. Heb je nog vakantie plannen? Wij zijn met Koninginnedag naar de vrijmarkt in onze woonplaats geweest Lekker snuffelen tussen al het speelgoed. Daarna hebben we nog wat gedronken met vrienden. Een ontspannen dag dus. Nu weer aan het voeden. Gisterenavond om 23.00 uur laatste fles. Liet R. 60 cc staan. Niets voor hem, normaal gaat hij tot de laatste druppel op. Had me er dus wel op voorbereid. Vannacht zit er dus 5 uur tussen. Nou gaat de goede kant op.
Hier is het jaar trouwens ook voorbij gevlogen. Ik kan me ook nog zo goed die positieve test herinneren en die periode daarna. Pff bizar dat onze hummels allemaal weer ruim een maand, 2 maanden oud zijn. Volgende week krijgt ie zijn eerste prikjes al weer. We kletsen trouwens nog tussen de zwangerschapsclubs.. misschien een idee om te verhuizen naar 'de mama's'?
Haai Hey Cupido........om half 5 s nachts nog op t forum??Hihi..........wat een tijd!!!!Je gelooft het niet maar bij ons voor t eerst 6 uur tussen de voedingen vannacht! Jippie....van 23.45u tot 5.45u. Ben benieuwd naar vannacht. Wat een weer vandaag zeg...hier 24 graden,terwijl t in Zeeland maar 11 graden was, hoorde ik op t journaal. Zelden zo'n groot verschil in Nederland!!!! Echt genoten! O ja..we zitten nog op t zwangerforum. Vind t prima om op een ander plekje verder te 'kletsen" , maar gaan de anderen dan ook mee???? Little? Maartje? SandraV? Veel geluk? en iedereen die ik vergeet en zich aangesproken voelt??????? Ga nog ff bakkie thee doen.......en dan lekker mijn mandje in.......... Lila
Ja hoor ik verhuis mee haha , Ben zo trots op me kereltje slaapt al 3 nachten van 21:15 tot 5:15 ( laatste voeding 20:30) en in zn eigen bedje haha, bij cb geweest hij is 61 cm & 5445 gr , Zie dat jullie kleintjes ook door beginnen te slapen ... Heerlijk Ik heb tot 2 juni verlof & dan nog 3 weken vakantie erachter dus heb nog even ( gelukkig wel tijd vliegt al zo voorbij)