STOM JATTEND VOLK BAH! Mijn mooie nieuwe mamafiets.. snik..

Discussie in 'De lounge' gestart door Kwabbernoot, 28 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Nou na een dag is mijn woede al wat gezakt maar ik ben nogsteeds pislink..

    Gister kwam ik thuis en drie keer raden!? Mijn nog geen drie maanden oude mamafiets is gejat! Echtwaar!!! Ooh ik vind het zo misselijk, ben er best wel ziek van. Manlief ook hoor, bahbahbah!! Wie jat er nou een fiets met kinderzitje? Uit mijn VOORTUIN! Dit doe je toch gewoon niet? Dan woon ik ook nog zo dat je er echt bewust voor door de buurt moet gaan rijden, anders kom je hier helemaal niet langs. Dus er zijn hier gewoon mensen BEWUST aan het rondrijden om fietsen te jatten. Aah daar kots je toch van, gatver!

    Het ergste vind ik dat ik er totaal afhankelijk van ben. Met mijn BI kan ik niet ver meer lopen, fietsen gaat nog best goed. Dus nu moet ik ook nog zo snel mogelijk wat nieuws zien te vinden.. Maar zo mooi als ik hem had krijg ik hem toch niet meer :x:(:(

    Zo nou ga ik hier dus wel ff een foto posten van mijn mooie fiets, misschien dat iemand hem op MP of in de buurt tegenkomt dan kan ik die *#&$&% eens even flink de waarheid zeggen(het lijkt me sterk maargoed, je kan het toch proberen..).

    Ik had deze fiets: http://www.google.nl/imgres?q=cortina+r ... 1,s:0,i:89

    Zat een rode rozenslinger om mijn stuur, oranje yepp zitje met windscherm en deze fietstassen zaten er ook op: http://www.basil.nl/nl/assortiment/ dan bij fietstassen de BASIL ROSA-DOUBLE BAG.

    Fototje van mijn met mn mannetje en de fiets ook bijgevoegd.. Zo nu maar weer MP afstruinen voor een simpele mama of damesfiets dan kan ik iig volgende week mijn boodschappen nog doen..
     
  2. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Wat ontzettend klote!!

    Was je fiets niet verzekerd? Want dan krijg je toch alles vergoed.
    Is het nog klote, maar ben je iig niet alles kwijt en kun je een nieuwe kopen

    Ik snap ook niet dat mensen niet van andermans spullen af kan blijven :(

    De dieven zullen 99,9% zeker de rozenkrans en fietstassen etc al verwijderd hebben bang dat iemand het herkent
     
  3. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Mijn nieuwe mama fiets is vorig jaar ook gejat!

    Hij stond er net 2 dagen!!!! Gelukkig was hij verzekerd en kon ik een andere uitzoeken maar als dat niet zo had geweest had ik nog vele male erger gebaald!

    Ze moeten gewoon eens leren om van andermans spullen af te blijven!
     
  4. AnneThamar

    AnneThamar Niet meer actief

    Oooh wat balen zeg!
    Ga je aangifte doen? En was je verzekerd?
    Succes met je zoektocht naar een andere fiets.
     
  5. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    O wat super balen..

    Roversgoed dus die fietsen.

    Ik hoop dat je snel een andere kunt vinden
     
  6. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Oh zo stom maar nee niet verzekerd, wist helemaal niet dat je een fiets kon verzekeren eigenlijk.. :) Dus ik ben gewoon ruim 700 euro kwijt.. Pffft.. Dat zuigt echt heel heel heel hard allemaal!

    Oh en al aangifte gedaan maar daar bereik je ook geen kont mee tegenwoordig..
     
  7. vivianbraak

    vivianbraak Niet meer actief

    Helaas hebben wij in nl een hele trieste onderlaag!! Bah bah! Ik zou ook pis link zijn! Bah!
     
  8. kirst78

    kirst78 Fanatiek lid

    15 nov 2007
    4.760
    0
    0
    Kan me zo voorstellen dat je boos bent! Hopelijk dat ze hem vinden, wat een kleine kans is. En dat je van de verzekering terugkrijgt! Sterkte en succes.
     
  9. Loe

    Loe Niet meer actief

    Ik kijk voor je uit, woon ook in apeldoorn. Wat een klootzakken zeg.
     
  10. lovelymom

    lovelymom Fanatiek lid

    30 nov 2011
    3.798
    0
    0
    daarom heb ik hem bij aankoop laten verzekeren, ik ben ook nergens zonder me mooie mama fiets
    en ben er echt zooo zuinig op en laat heb nooit voor de flat buiten staan hij gaat meteen de berging in



    maar wel enorm balen!!!
    hoop dat je weer gauw een andere heb!!
     
  11. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Loveleymom, ja ik zette hem ook altijd achter neer maar dus een keer niet.. Een keer potverdrie!!! Wilde hem vrijdagmiddag ff binnenzetten maar ik kwam thuis en hij was weg:(

    Loe dat zal fijn zijn! Al denk ik dat mijn fiets inmiddels wel heeeeeeeeeeeeeel ver weg zal zijn..
     
  12. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.858
    113
    Oh, ik had ook eens een fiets pas 2 of 3 maanden en foetsie:x, gelukkig was ik wel verzekerd, dus ik kreeg zo weer een nieuwe.
    Maar vreselijk balen, erg toch hè, dat ze hem gewoon uit je eigen tuin jatten.
     
  13. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Waar verzekeren jullie je fietsen dan?
     
  14. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    Kun je via gewone verzekering ook niets krijgen?
     
  15. Diadeem

    Diadeem Fanatiek lid

    2 feb 2008
    4.378
    0
    0
    Wat balen zeg, snap dat je boos bent. Ze moeten gewoon van ander mans spullen afblijven, we werken er allemaal hard genoeg voor.
    Hier in de buurt pas ook van een moeder een mooie mama fiets met 2 zitjes gezat, die fietsen doen het denk prima in de verkoop.:x
     
  16. Vrouwenmantel82

    Vrouwenmantel82 Actief lid

    11 dec 2011
    428
    0
    0
    Verzorgende ig van beroep
    Bij den bosch
    Wat vervelend. Die dieven hebben echt geen compassie. Juist die mamafietsen met zitjes zijn erg gewild. Hoor het erg veel om me heen.

    Heb bij mijn nieuwe fiets een mega groot slot gekocht. Nu ik dit lees niet overdreven.

    Ze hebben gewoon niet aan jou spullen te zitten, zo gemeen!
     
  17. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Hmm weet ik niet, ik zou vandaag eens kunnen kijken. Ga ik doen als manlief wakker is!
     
  18. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    Neem aan dat hij gewoon op slot stond ? En je de sleutels beide nog hebt?
     
  19. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Jep! Heb alleen nog maar een sleutel, die andere ligt ergens bij mn paps in de tuin:). Maar dit lijkt mij geen probleem.
     
  20. Marcy26

    Marcy26 Bekend lid

    1 nov 2010
    594
    58
    28
    Wat balen zeg! Snap dat je boos bent...
    Als je een fiets koopt bij de fietsenwinkel vragen de verkopers meestal of je er een verzekering bij wilt..hebben ze dit niet gevraagd?
    Hoe dan ook, ze moeten gewoon met hun poten van andermans spullen afblijven! Als je al niet eens meer je fiets in je eigen voortuin kan zetten is toch te gek voor woorden!
     

Deel Deze Pagina