Handig topic. Ik moeter ook nog een halen voor de kleine. Maar neem aan dat de meeste een gewone thermometer gebruiken of zijn er ook die een oorthermometer gebruiken? Die lijken me ook wel fijn maar als ze zo goed zijn of beter zijn daar zou ik graag ook de meningen over willen horen ? Gr
ik heb een goedkope gehaald bij de drogist, werkt prima. Oorthermometer is minder betrouwbaar en die ik heb (die ik eigenlijk nooit gebruik) moet je er ook altijd iets bij optellen omdat het anders niet klopt. Overigens lukt het waarschijnlijk niet om Tycho in zn oor te meten want hij wil te graag zien wat ik dan doe xxx
Ik heb die standaard van Kruidvat en Etos gehad toen ik zelf moest temperaturen om zwanger te raken. Een van de twee werd op een gegeven moment heel traag, bij de andere was na 2 weken de batterij al leeg en deed 'ie helemaal niks meer. Ik vond dit heel vervelend, omdat ik gewoon een betrouwbare thermometer nodig had, je kunt die ochtendmetingen nou eenmaal niet overdoen. Toen heb ik een iets duurdere gekocht van Braun (11 euro ofzo) en daar ben ik heel tevreden mee. Werkte ook veel sneller! Maar heb je in de kraamtijd niet eigenlijk twee thermometers nodig, een voor jezelf en een voor de baby? Ik heb trouwens ook een oorthermometer gekregen, maar daar heb je volgens mij weinig aan.
Ik heb die van de prenatal. Kosten acht euro of zo, is binnen 10 sec klaar en heeft een zachte top. Super fijn! Zou alleen voor de eerste week van die beschermhoesjes halen aangezien de zachte top verkleurd van de eerste ontlasting omdat deze zo donker is.
Ik heb er niet naar gezocht maar ik verwacht dat ze wel te verkrijgen zijn bij de apotheek. Misschien zelfs bij een drogist.
ik lees even mee want ik zoek dus ook een thermometer die snel klaar is!! wat een drama bij de eerste zelf zo erg af en toe dat ik maar op gevoel deed hoor pff was een hel temperaturen leek wel uren te duren haha. had namelijk ook gewoon van de kruidvat en etos di esimpele op het begin klopt werken ze perfect maar na een week duurde het gewoon 1,5 tot 2 min .!! dus ben wel heel benieuwd naar die van de prenatal ga die maar eens proberen 10sec klinkt goed.!! die beschermhoesjes heb ik de vorige x van de kraamhulp gehad echt ideaal!! had er nog zat over dus die heb ik maar bewaard voor bij de volgende. maar heb ze zelf ook nog nooit ergens gezien.
Voor een baby is zo'n beschermhoesje niet zo fijn. Als er bij jezelf rectaal getemperatuurt wordt, is het wel zo fijn om er 2 te hebben. Ook al worden ze met alcohol weer schoongemaakt. Aldi en Hema schijnen erg goed te zijn en niet duur.
oh nou dan laat ik het maar, ik koop er idd ook 2...maar heb wel 1 die idd verkleurd is...heb al zo vaak met alcohol ontsmet maar gaat er niet af
Ik zou ook geen beschermhoesjes gebruiken, maar dan liever een keertje weer een nieuwe kopen. Wij hadden er toen ook twee maar wij gebruikten ze door elkaar voor ons beiden. Dat vond mijn kraamverzorgster eigenlijk niet de bedoeling.. Jaja..! Ik maak ze echt wel goed schoon met alcohol. Ik heb er nu eentje bijgekocht omdat ik het handig vind als we er op beide kinderkamers eentje hebben en eentje in de luiertas.
Ik heb er ook één van Braun (die gebruik ik altijd voor Mira) en ben er erg tevreden over. Hij is vooral erg snel klaar met tempen. Voor mezelf had ik er toen één apart gehaald bij de Hema
mocht iemand nog om thermometerhoesjes zoeken ik zag ze op de volgende website kraamartikelen in het ziekenhuis gebruiken we ze altijd overigens