Goedeavond allemaal. Hier alles redelijk rustig. Ons mam gaat nog steeds redelijk vooruit, en is vandaag voor het eerst een paar uurtjes alleen in huis geweest, is goed gegaan. Jarno is vanavond onverwacht naar de nacht van oranje in ahoy....vriend had vrijkaartjes. Morgenvroeg gaan we op de rommelmarkt staan. Heb een hoop zooi, dus hoop dat we veel verkopen..... Therapie, nu 2 weken achter de rug. We hebben een fijne groep, dus ik voel me al aardig op mijn gemak. Niet zo open als anderen merk ik, maar doe het maar in mijn eigen tempo........... gr. sandra
das fijn sandra, dat het in elk geval een fijne groep lijkt en inderdaad, lekker eigen tempo. succes straks op de markt. judith is de ikea open op koninginnedag? en brrr, ik zou denk ik die drukte vermijden... we gaan zo weg. de kinderen gaan mee. normaal ga ik altijd alleen of met een vriend maar dit jaar gaan ze vroeg mee. ben benieuwd hoe het gaat....
happy koninginnedag! iedereen veel plezier en een goede verkoop gewenst! hier een druk nachtje gehad..kids wilden opblijven gisteren, mocht. maar van allebei een dikke nachtmerrie, schrok me rot joh. seth schreeuwde echt moord en brand, ik stond in 0,003 sec naast zn bed geloof ik. hij was bang van een harde knal (die er niet geweest was). eerst bij m gezeten maar toch even later bij ons in bed, hij was zo bang. toen sliep ik net weer, begon yara een half uurtje later ineens te roepen/gillen dat ze gestolen werd ?!? nou ja..toen was t weer 7 uur. en ja lidwina ik vermijd ook liever de drukte, maarre..20 euro zomaar korting is toch wel erg fijn. en wie weet valt het nog een beetje mee (zei ik hoopvol) omdat veel mensen toch echt ook koninginnedag vieren sandra fijn weer even wat van je te lezen! ik hoop dat je lekker veel kwijt rijkt vandaag! en eigen tempo is goed, zo kom je er wel, op je eigen tempo! marijke wat ga je doen vandaag?
Sandra, fijn dat het een goede groep is! En eigen tempo is altijd goed, iets overhaasten! Ook goed te horen dat je moeder vooruit gaat zeg! Juut, geen koninginnedag-spelletjes voor jullie vandaag? Veel succes bij Ikea en veel plezier op de verjaardag! Lidwina ik ben benieuwd of jullie een beetje goed gescoord hebben! Hier allemaal nog in de pyama, maar al wel wat aa de voeten en een vestje aan. Ieder moment kan de reveille langskomen, dan gaan we even buiten kijken. Verdervandaag staat de stad op het programma, het is de bedoeling om met zijn 7-en op pad te gaan, dat gebeurt niet vaak in het openbaar.. hahaha!
Kom me even gauw weer melden ahaha, ik lees alles mee hoor meiden, maar ben gewoon zo ontzettend druk dat ik dat tussendoor op mijn tel doe en om daar een heel verhaal te typen.....pfff... Hier alles goed, vorige week midweekje cp gedaan met z'n allen, troffen het met weer hele week droog gehad. Zaterdag inkopen (verf etc) gedaan voor Jayson zijn nieuwe Mario Bros Kamer. Gisteren naar de voetbal geweest en ik ben gisteren met de meiden in de stad op stap geweest (Koninginnenacht). Vandaag lekker rustig aan, heerlijk naar het bos geweest en naar het Appeltje (speeltuin met brasserie in het bos) en net heeft Rob het plafond van Jayson zijn kamer alvast geverfd, dan in de weekenden weer verder. Zometeen pannekoeken eten en dan allemaal badderen en met de beentjes op de bank. Morgen weer werken.
Lekker op de rommelmarkt gelopen. Stijn en Renske weer blij met een keer spulletjes..volgend jaar ook maar gaan verkopen, denk ik. Renske is alleen ziekjes. Vannacht al twee keer gespuugd, maar op de markt ging het wel. Smiddags heerlijk op strand gezeten, echt heerlijk! Renske ligt nu al op bed en Stijn is met de nieuwe dino's aan het spelen.
Hier ook een leuke Koninginnedag achter de rug! Trouwens een leuk weekend achter de rug, beetje gebroken nu hihi. Zaterdag eerst zwemles en toen verjaardag van mijn beste vriendinnetje. Gisteren nog naar Roda JC geweest, hadden weer kaartjes. 's Avonds met een vriendin naar de bios geweest en vandaag naar de braderie. Joris wat 'zooi' gekocht. Hij had 5 euro gekregen en ging heel secuur te werk om zoveel mogelijk 'zooi' te kunnen scoren haha. Was echt grappig om te zien. Daarna nog met zijn allen gegeten en toen naar huis. Net onder de douche uit en nu echt niks meer. Mijn rug pff, mijn maag pff... Blij dat het erop zit! Nu paar dagen om weer bij te komen
pieuw en ikke mooi koninginnendag ontvlucht! We zijn heerlijk in Kalkar geweest. check facebook voor wat foto's! sorre verder nog ff niet echt gelezen... komt morgen weer....
en goeiemorgen weer! gister de halve ikea leeggekocht, goed geslaagd wel, heel wat geld armer, maar een heleboel spulletjes voor! het was best druk maar niet verschrikkelijk. daarna hadden we nog een verjaardag, dus weinig van koninginnedag meegekregen eigenlijk. drukke nacht met snurkende man en onweer en zelf wakker liggen. vandaag heel veel poten aandraaien (haha leuke zin) en vanmiddag zwemles met yara. anniek wat een superleuke foto's zeg! je ziet ze echt genieten! en wat is devin al weer groot miranda dat is zeker heel druk geweest! grappig dat joris zn geld zo zorgvuldig uitgaf! marijke is renske weer een beetje fit opgestaan vandaag? roba geeft niet hoor, als je soms maar even een update geeft! fijn dat cp zo geslaagd was. en het appeltje is leuk! wij willen ook nog een keer binnenkort, lekker emet de fiets al het goed weer is marian hoe is de uitstap verlopen met zn 7-en?
Leuke dag gehad gisteren, de zon scheen zo fel dat Martijn en ik zelfs wat verbrand zijn in onze nekken, dat had ik niet verwacht... Maar goed, we zijn gezellig in de stad geweest, mijn ouders schoven op het laatste moment nog bij ons aan, dus wat extra handen en ogen. Dat was wel makkelijk! 's middags rustig thuis geweest en 's avonds ben ik nog met Lotte en Martijn naar de muziek in de stad geweest, de korpsen liepen allemaal een rondje stad om daarna een taptoe te doen. Dat is ieder jaar hier, de taptoe sla ik altijd over, maar het is wel leuk om even met de kinderen de trompetterkorpsen, showbands en drumfanfares te bekijken. Vanochtend bijkomen en vanmiddag zwemmen met l&m.
Juut, succes met poten draaien. Renske is nog ziek. Gisteravond in bed geplast, dus maar tussen ons geslapen. Ze was erg warm, maar wel veel kletsen. Vanmorgen werd ze pas om 8.30 wakker. En nu nog heel moe en af en toe spugen. Zielig wijfje!
Goedemorgen, @ Marijke -> ach wat sneu! Beterschap met Renske. Zo te lezen iedereen een geslaagde koninginnedag gehad gisteren! @ Judith -> succes met poten draaien haha! Wel fijn om te lezen dat jullie zo geslaagd waren bij de Ikea. Hier vandaag echt rustig aan. Ben weer zo misselijk opgestaan, niet leuk!
Zo weer wat spullen rijker :s lol.. ohh wat vind ik dat snuffelen op de markt toch heerlijk he en t is zo goedkoop heb sandaaltjes voor c en d kunnen scoren. J kreeg 2 euro van mij en later nog 2 euro van oma, die kwam ook met heel veel thuis Heb zelf alvast voor c haar verjaardag (sinterklaas kon niet omdat J t gezien had natuurlijk) een poppenwipstoeltje, kinderstoel en campingbedje gescoord voor zo weinig, heerlijk. s middags nog langs activiteiten gelopen voor J, die wilde alleen maar met de brandweerslang spuiten rest vond ie wel gebakken. ;p bij ballorig geweest eergisteren en t was best druk maar niet té druk. c en d vonden het werkelijk gewéldig c lekker klimmen en d ballen gooien en dr achter aan kruipen. J ging zn eigen gang. zo maar als c en d uit bed zijn naar de speeltuin, t is nu weer droog..
WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Gisteren was echt te gek, alleen jammer van de mijn bekken die nu helemaal naar de klote zijn! Maar dat was het meer dan waard zullen we dan maar zeggen.. ALL YOU PEOPLE CAN'T YOU SEE, CAN'T YOU.... N K O T B S B Ik wil nog een keertje, Antwerpen is maar 2 rijden En iemand wilt haar kaartje aan mijn geven, Helaas is manlief werken :O:O Ach volgende keer beter
Dames ik spring hier weer in! Gisteravond om 21.30 uur thuis gekomen en we hebben het geweldig gehad! Vrijdagochtend al op tijd vertrokken en we waren al om 10.00 uur bij de boot. Eigenlijk hadden we de boot van 12.00 maar we mochten al mee, dus waren 2 uur eerder dan gepland in engeland! Het was prachtig weer toen we aankwamen dus heerlijk in de tuin gezeten die middag. 's avonds zijn we in het donker door Londen gereden(nou ja we hebben ons laten rijden!!) Dat was erg mooi en Kyra vond het geweldig om te zien! Wel erg laat weer thuis...om 0.00 uur gingen de kids naar bed(Dinja had in de auto al geslapen!). Zaterdag heeft het de hele dag geregend, dus hebben we lekker de tijd gehad om flink bij te kletsen en de baby te knuffelen!! Zondag middag werd het eindelijk droog, dus met de trein en metro naar Londen gegaan en daar van alles bekeken en lekker gegeten! Maandagochtend weer richting boot en rond 18.00 uur waren we bij ons hotel in De Panne. Lekker frietjes gaan eten en op tijd naar bed. Dinsdagochtend lekker ontbeten in het hotel en de auto weer volgeladen. Tolen op weg naar huis!! Ten minste dat dachten de kids!!! We zouden even stoppen op een parkeerplaats om nog wat achter uit de auto te pakken wat we moesten hebben. Dus we stoppen op de parkeerplaats van Plopsaland...je had de gezichtjes van de kids moeten zien, helemaal geweldig!!!! We haddden super weer en zijn tot bijna 18.00 uur in het park geweest. Het park was erg leuk en ik vond het helemaal niet zo druk. Kids durfde allebei in heel veel dingen dus dat was wel leuk! Zijn zelfs in 2 achtbanen geweest! Toen moe en voldaan op weg naar huis waar we eigenlijk rond 20.00 uur zouden arriveren, maar door het mooie weer was het heel erg druk op de weg, dus veel file gehad en daardoor pas om 21.30 uur thuis! Het was een top "vakantie"
Wat een heerlijk verslagje Carla! Klinkt heel geslaagd! @ Mommieof2 -> haha, kan me voorstellen dat je nergens anders aan kan denken nu! Wel balen van je bekken... Hier net terug van de zwemles. Ze laten het beentje los. Het heeft geen zin meer... Of ze nu wel of niet steeds herhalen, hij blijft terugvallen met dat gekke beentje. Hoe nu verder? Heb maar niks gevraagd. Merken het wel. Het oude groepje van Joris zijn afgelopen zondag allemaal geslaagd voor hun A diploma. Wel gek van de ene kant, want Joris had daar ook bij kunnen zitten. Maar natuurlijk wel leuk voor het groepje dat ze samen geslaagd zijn en door kunnen voor hun B!
ow Carla dat klinkt echt super tegek! En die gezichtjes had ik wel willen zien. Jullie zijn toch ook wel een hele leuke papa en mama om dit zo voor de kids te doen, super.