Foto's plaatsen van vage ( en duidelijke! ) zwangerschaps en ovulatie testen DEEL 15!

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by chantal85, Apr 17, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nanette77

    nanette77 VIP lid

    Jan 11, 2009
    10,817
    545
    113
    Female
    aurel.. die lijkt mij duidelijk;)

    @illie.. die van jou ook. Ik ben niet zo voorzichtig als sweetdreams (hoewel ik haar wel snap) want de streep is duidelijk zichtbaar en mooi dik. Dus ik zeg zwanger!
     
  2. Alita

    Alita Niet meer actief

    @Sweetdreams nou sorry maar dat is echt geen pennestreepje? Het is een dik vet kruis hahahahaha...dus gewoon positief toch? Snap dat je voorzichtig bent soms, ik ook, met al die gekke testen die we zien de laatste tijd...maar die van iellie is duidelijk positief...vindt ik
     
  3. iellie

    iellie Niet meer actief

    Wat fijn deze reacties, het begint langzaam aan een beetje te bezinken (zal het dan toch?:))Ik heb een CB digital en Z&K test besteld. Die 2 kan ik dan mooi van de week nog een keer doen.
    Zodra ik ze gedaan heb zal ik ze nog even laten zien.
    Voorzichtigheid mag hoor, ik ben zelf ook nog erg voorzichtig. :)
     
  4. Alita

    Alita Niet meer actief

    Voorzichtig zijn we allemaal:D maar er komt geen duidelijk kruis van niks;)
     
  5. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    Jun 14, 2011
    2,954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Juffie.. Ziet er heel mooi uit hoor dat rijtje!

    Arual.. Daar hoef ik niet voor te turen eigenlijk, vind hem al mooi
    hoor voor 11 DPO:) Hopelijk zet de trend zich door de komende dagen:)

    Iellie.. Ik zie een mooi plusje hoor:D voorzichtige felicitatie
     
  6. Pinkiepink

    Pinkiepink Actief lid

    Jun 13, 2011
    318
    0
    0
    -
    Gefeliciteerd! Nu inderdaad duimen voor en plakkertje!
     
  7. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    iellie gefeliciteerd!
     
  8. Pinkiepink

    Pinkiepink Actief lid

    Jun 13, 2011
    318
    0
    0
    -
    Ik zie ook een +je. Gefeliciteerd!
     
  9. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,187
    1,749
    113
    Gisterenochtend had ik allemaal rare steekjes in mijn buik en aangezien ik nog een dipstick voor HCG had liggen dacht ik weet je wat; ik doe er 2 tegelijk. Een voor LH en een voor HCG, aangezien ik de zoektoch na mijn ei had gestaakt nadat ie echt niet donkerder werd. Tot mijn hele grote verbazing kwam op de LH stick de teststreep binnen 10 seconden zo donker en dik...

    Gisterenavond deed ik nog een test, en die knalde even hard. Eenmaal op bed flinke steken rechtsonder in mijn buik dus dat klopte naar mijn inzien wel, alleen had ik mijn test van vanmiddag lichter verwacht. Dit viel best tegen... Gisterenmiddag hebben we het erg gezellig gehad haha maar wat is wijsheid nu? Vandaag/morgen nog een keer? Helemaal gezien die test nog zo donker is... (foto van vandaag komt in post 2 want had hier het max aan aan bijlagen)
     
  10. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,187
    1,749
    113
    #1090 Bailey07, May 1, 2012
    Last edited: May 1, 2012
    En van vanmiddag. Die is wel lichter, want die van gisteren was veel donkerder alleen was dat duidelijker te zien toen ik net had getest als nu dat hij is opgedroogd...:
     
  11. Mooie duidelijke test hoor gefeliciteerd! Twee brede strepen dus posi ;)
     
  12. Positief hoor, gefeliciteerd!
     
  13. Vanavond of morgenochtend het nog even gezellig maken samen, dan hopen dat er een zaadcelletje de juiste weg heeft gevonden! Succes :)
     
  14. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    Jun 14, 2011
    2,954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bailey.. Ik zou doen wat voor jou het beste voelt. Als dat nog een keer klussen is, dan is dat zo. Ze zeggen dat om de dag voldoende is, maar als je gevoel zegt: nog een keer, dan ga je nog een keer:) Het kan geen kwaad om vanavond nog een keer te knuffelen in ieder geval:)
     
  15. Nepie

    Nepie Lid

    Nov 6, 2011
    47
    0
    0
    Eindhoven
    Hoe kan ik een foto van mijn telefoon hier plaatsen?
     
  16. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,187
    1,749
    113
    Renske & babyengel, thnx! Ik ga mn gevoel maar volgen en wel zien waar het schip (of beter gezegd eitje) strand...
     
  17. Arual83

    Arual83 Fanatiek lid

    Jan 11, 2012
    3,530
    0
    0
    Zuid-Holland
    Baily je piek heb je wel gevonden zo te zien. Ik heb de dag voor de positieve ovutest het gezellig gehad, de dag zelf en de dag erna. Ik had ook temperatuur bijgehouden en mijn eisprong was op de dag van de positieve test zag ik later. Hij kan ook wat later springen dus als je in de gelegenheid bent vandaag zou ik er nog wel even 'werk' van maken en misschien morgen, dan heb je je kansen in elk geval benut en hopelijk heb je ook goed nieuws over 2 weken! Veel plezier!
     
  18. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,187
    1,749
    113
    Arual, jij gefeliicteerd zag ik!
    Hier voor de test niet gezellig gehad helaas... dat was de 23e laatste keer dus tever terug. Gisteren dan wel en toen knalde ie. Wat kan het dan zijn dat die test vandaag nog niet zover is teruggelopen? Lijkt mij dat als je piek voorbij is dat hij sneller zou zakken ofniet?
     
  19. Arual83

    Arual83 Fanatiek lid

    Jan 11, 2012
    3,530
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ik moest even zoeken hoor maar heb mijn testen baily. Ik had dus cd 12 eisprong, toen was de teststreep donkerder dan de controlestreep. Op cd 13 om 12.30 was hij maar ietsje lichter maar scheelt heel weinig en op cd 13 om 13.50 was hij al een heel stuk lichter maar toen had ik mijn urine dus 2 uur opgehouden. Kan dus best dat hij nog even wat donkerder is nu. Cd 14 was hij nog maar heeeel licht bij mij.

    Dankjewel voor je felicitatie! Ben nog voorzichtig omdat ik vroeg ben maar ben wel helemaal hyperdepieper!!! Ben erg bang dat het alsnog een teleurstelling wordt maar we zullen komende dagen zien. Heel spannend. Heb wel een papa boek gekocht net voor als de cb over een paar dagen echt zwanger aan geeft voor mijn vent met leuke plaatjes en tips :D
     
  20. mieks

    mieks Fanatiek lid

    Jun 11, 2010
    3,119
    1
    0
    Gastouder
    Gelderland
    @ Bailey, het kan zijn dat je eerste knal test het begin van je piek was. Die piek kan 1 a 2 dagen duren (heb het zelf ook wel eens een keer gehad dat ik 2 dagen een knal test had).
    De ovulatie zelf vind plaats 20 tot 48 uur na de start van de LH-piek :) Ik zou dus zeker nog een keer klussen! Niet geschoten is altijd mis ;)
     

Share This Page