Ik ben op zoek naar een hoofd beschermer die om het hele bedje heen gaat. Ik kom alleen maar van die kleine tegen die aan de bovenkant kan maar aangezien mijn dochter het hele bed door rolt heb ik daar dus niks aan.. Heeft iemand enig idee waar ik de grote kan bestellen? Heb me namelijk rot gezocht en kom alleen die kleine tegen. Alvast super bedankt!
Ik heb daar ook een tijdje naar gezocht. Mijn zoontje bonkt soms echt zo hard met zijn hoofd tegen de bovenkant van het bed. Maar ik begreep dat je ze niet in de winkels kunt kopen (is verboden ivm veiligheid ofzo). Je schijnt ze wel online te kunnen kopen, maar ik heb ze nog niet gevonden. Als je ze vindt, hoor ik het dus graag!
Misschien heb je n handige (schoon)moeder, oma, tante, buurvrouw die m voor je kan maken? Is ie gelijk precies pas...
Ja ik weet dat het niet mag inderdaad en ik heb het ook heel lang uitgesteld.. Maar nu loopt me dochtertje met een grote blauwe plek op haar hoofdje en dat gaat me te ver Ik heb er een gevonden maar vind hem echt afschuwelijk! Als ik niks anders vind word het deze. Misschien vind jij het wel wat http://r.twenga.nl/g3.php?pg=VDs3MzA1NDc1NDY3Mjc4NzMyMDQ2OzI1MzAwMTE7aHR0cDovL3d3dy5iZXNsaXN0Lm5sL2xvYWRfcHJvZHVjdC5waHA/cGFyYW1zPUZCMTE0NUQwMkUwMkVEMjVCMDNFRTU2MjlBOEI5NUVERTVBM0I1MkJCNUM4MjUyNTY5RkVBMEUwMTZBQjM5QzRBOUM3NTlENUYxMkFFNzMxQUZGRjAwQjI0MjBBMDkwM0JCRjU2MkM0RTVBMTAyN0M5RUJCRkZBODUyQjcwNkRBQzMyRDc3NDMxNTgwODlCMjIyOEZEQjhCQUJDMzBDMjk4OThENzhBNjk2MTU3NEE2NDZBQ0VFN0ZBMzVENTY4RTNCNjAxNzQzMjdCNTcyREY0NjYyMDQ4MTY3QTlFNTc2JnR5cGU9MiZhZmZfaWQ9Nzc4Ozc0ODU4N2IwM2NiNmUxODE2NThjNzE4NDQ3NmJjMWJk
Ze worden niet voor niets afgeraden en persoonlijk heb ik liever een kind met een buil dan iets anders.... Mijn kinderen crosten ook hun hele bed door en stoten ook weleens hun hoofd (blauwe bult op hun bolletje) maar naar een paar keer hadden ze het wel door en deden ze wat minder wild tijdens het slapen. En meestal klinkt het ook harder dan het is door het hout net als bij een gibomuur klinkt ook vreselijk terwijl het niet eens pijn deed.
Ja ik begrijp wat je bedoelt. Helaas is het hier niet maar een paar keer gebeurd. Dit gaat namelijk al weken zo en het gebeurd 5 a 10 keer per avond. Arme kind word dan wakker en valt dan van schrik en verdriet van buik naar rug waardoor ze dan weer met haar achterhoofd tegen de zijkant van het bed valt. Als je er een blauwe plek aan over houd denk ik dat het wel zeer moet doen.. Ik heb trouwens al een 'oplossing' gevonden. Ik koop er 2. Doe er een aan de bovenkant en een aan de onderkant!
vind die rand dingen echt eng....maar had hier ook een zwemmer...en blauwe plekken meisje idd... Dat ging over! is een periode...en dan komt de periode dat ze op de op de buik gaan liggen met de kont omhoog...en daarna komt de periode dat de benen buiten boort komen te liggen..ook leuk om je kind zo terug te vinden...en daarna komt het proberen te klimmen....en dan...het peuterbed!! Het zijn fases...maar idd 2 erom doen kan ook hihi...geen handig iemand in de buurt die het kan maken voor je?
Ik zou tijdelijk een campingbedje gebruiken, kan ze zich niet bezeren. Hoofdbeschermers worden niet voor niets afgeraden. Die gevolgen kunnen nog wel eens veel groter zijn dan een bult op haar hoofdje.
Het gaat niet meer om een kleine baby, als ze zich goed kan omrollen en je die dingen goed vastmaakt dat ze goed strak om het ledikant zitten vind ik het gevaar wel meevallen. Het internet zit vol met handige mensen met webshopjes, er zit er vast eentje bij die er het voor je op maat wil maken.
Klopt ze is nu bijna 9 maanden. Ik vind het voor deze leeftijd ook wel meevallen. Ze rolt inderdaad ook veel op haar buik en dan zou een matras even 'gevaarlijk' moeten zijn. Als ze het benauwd krijgt draait ze vanzelf haar hoofdje weer om of rolt ze terug.