+40 weken zwanger. Wie ook?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Pasja83, 9 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pasja83

    Pasja83 Fanatiek lid

    12 mrt 2009
    1.061
    1
    0
    Ik ben morgen 41 weken zwanger. En ik begin het toch behoorlijk zat te worden. Had nooit gedacht dat ik over die 40 weken heen zou gaan.

    Mijn zoontje is met 35 weken gehaald. Dat vond ik verschrikkelijk. Dus beter 'overtijd' lopen dan te vroeg.

    Maar ik voel me steeds meer een olifant. Heb steeds meer last van mijn bekken en kan steeds minder met mijn zoontje doen.

    Wie loopt er ook over de 40 weken heen en wil even lekker meeklagen/kletsen?
     
  2. zonne bloem

    zonne bloem Bekend lid

    26 aug 2011
    989
    0
    0
    JAAAA klaaaag maar raak topic lekker

    heb afgelopen 3 dagen echt jank dagen gehad gister ZO erg niet leuk
    vaak veel pijn, kline die beweegt en iets op ik geloof mn bekkenbodem t steekt en drukt en doet maar
    maar gebeurd verder niks...

    zometeen naar verloskundige om kwart voor 2
    dan gaat ze kijken of ze me kan strippen..
    hoop t maar, en hoop dat t da ook gaat gebeuren vandaag of morgen!

    maar ik hou nu rekening met t ergste
    inleiden en dat t nie wil en keizersnedes
    dan valt t uiteindelijk straks allemaal mee.. hb zo lang positief gedacht.... dat gaf me uiteindelijk alleen maar een gevoel van he weer niks...
    en kan die positiviteit ook steeds minder opbrengen...

    vandaag heb ik bozek, afleiding.. gzellig!!!
     
  3. Pasja83

    Pasja83 Fanatiek lid

    12 mrt 2009
    1.061
    1
    0
    Dat janken dat ken ik. Vreselijk. Het helpt helemaal niks maar het lucht soms wel een beetje op.

    Onzeker is het he? Bij elk pijntje denk ik, Gaat het nu beginnen? Maar mooi niet.

    Spannend dat ze kijken of je gestript kan worden. Ik hoor verschillende verhalen. Laat je even weten hoe het was en of het wat doet?

    Ik ga morgen weer naar de verloskundige. Vraag meteen of ze een afspraak willen maken om te strippen. En hopelijk is dat allemaal niet nodig.

    Iedereen zegt dat de bevalling zo ineens begint maar ik heb er een hard hoofd in. Geloof het allang niet meer. Hahaha

    Ik heb bij de 1e een keizersnede gehad en wil dat liever niet meer. Vooral vanwege het herstel erna. Ik heb toch al een kleintje rondlopen. Maar inleiden lijkt me ook vreselijk.

    Laat het bij ons nou maar binnen 2 dagen op de natuurlijke manier gebeuren.
     
  4. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    1 jun 2011
    3.016
    2
    38
    Ben met 40.1 week ingeleid. Zo vreselijk is dat eigenlijk niet, althans zo heb ik dat niet ervaren. Had voor aanvang al 3 cm ontsluiting, dus er was al wel wat 'voorwerk' gedaan. Kwestie dan van vliezen breken en infuus om te helpen de weeen op gang te brengen. Paar uur later had ik de kleine op mn buik liggen.....

    Succes met de laatste loodjes! Nog even volhouden en jullie kunnen ook genieten van jullie wondertjes!
     
  5. MilanFleur

    MilanFleur Actief lid

    28 jul 2010
    394
    0
    0
    Omgeving utrecht
    Ik sluit me ook graag aan! Ben vandaag 41 weken en moet zeggen dat ik het ook zat ben. Althands, ben vooral erug nieuwschierig naar de kleine en kan dan ook niet meer wachten! Daarnaast wordt het allemaal echt wel wat zwaarder.

    Ik ben afgelopen maandag gestript, helaas zat alles nog erg dicht. Sindsdien wel veel last van krampen dus hoop dat het wel iets heeft gedaan.

    Morgen heb ik een afspraak in het ziekenhuis staan voor extra CTG en echo om alles te controleren. Is hier normaal standaard met 41,3 weken maar dat valt precies in het weekend en vrijdag zaten ze helemaal volgepland. Dan gaan we gelijk een afspraak maken voor eventuele inleiding maar hoop dat dat allemaal niet nodig is en de kleine toch nog zelf komt!

    Ik herken trouwens het huilen. Soms is het allemaal zo zwaar en zie ik het niet meer zitten. Hou nu inderdaad maar rekening met een inleiding.. Pff..

    Succes allemaal!
     
  6. Patjuh2010

    Patjuh2010 Actief lid

    25 feb 2010
    424
    0
    0
    Ik ben niet + 40 op dit moment, maar wil jullie wel even succes wensen ;)! Mijn zoontje is geboren met 41,3. Het leek toen ook een eeuwigheid te duren, maar als jullie je kindjes straks in jullie armen hebben ben je dat totaaal vergeten! Succes nog even en hopelijk komen ze gauw!!
     
  7. Pasja83

    Pasja83 Fanatiek lid

    12 mrt 2009
    1.061
    1
    0
    @Zonnebloem: Hoe is het? Ben je gestript en heeft het effect gehad?

    @Lieke84: Fijn zo een opbeurend berichtje. Goed om te horen.

    @MilanFleur: Hoe is het in het ziekenhuis gegaan? Alles goed en heb je al een datum?

    @Patjuh2010: Bedankt voor je opbeurende woorden. Ik geloof heel graag dat het het wachten waard is.

    Ik ben vandaag bij de vk geweest. Eerst een ctg en dat zag er goed uit. Ook was er nog meer dan genoeg vruchtwater. Ze heeft me ook gestript. Ik had 1 a 2 cm ontsluiting en mijn baarmoedermond was half verweekt. Dus het begin is er. Nu afwachten. Komt er niks dan dinsdag weer hetzelfde riedeltje. En anders donderdag inleiden.

    Laten we hopen dat alles spontaan komt.
     
  8. Maria30

    Maria30 Lid

    22 feb 2012
    18
    0
    0
    Succes met wachten!
    Ik heb nog steeds hoop dat de kleine voor de 40 weken komt, maar zo niet dan zal ik maandag ook aansluiten.
     
  9. ingel

    ingel Actief lid

    29 nov 2010
    445
    0
    16
    Vrouw
    Friesland
    Hier ook 40 weken +.
    Ondanks het heel lief is dat iedereen meeleeft, word ik gek van de belletjes/appjes en smsjes met: "En..en..en??"
    Ik hoop dat de bevalling zo toch nog een verrassing blijft met al die aandacht.:D
     
  10. sammychic

    sammychic Actief lid

    13 jan 2012
    107
    0
    0
    Ik ben aankomend maandag uitgerekend en nog steeds niet ingedaald. Als er maandag niks gebeurd word ik woensdag waarschijnlijk gestript. Heb vooral last van mij ribben, hoe ik ook zit het blijft pijn doen en ik begin me nu echt aan te irriteren. Het mag er wel snel uit van mij.
     

Deel Deze Pagina