als je verloskundige je stript en je vliezen breekt

Discussion in 'De bevalling' started by Samba25, May 13, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Samba25

    Samba25 Fanatiek lid

    Oct 22, 2008
    2,082
    0
    0
    Zuid Holland
    Hallo meiden

    Mijn verloskundige wil evt als het mogelijk is met 38 weken kijken of ze kan strippen en evt vliezen breken. Dit ivm ernstige vermoeidheid en bekkeninstabiliteit. Ze heeft me gelijk verteld dat het niet zeker is dat het dan ook daadwerkelijk 'begint' . Als de vliezen gebroken zijn en er gebeurt niks dan draagt ze me na 24 uur over aan het ziekenhuis.

    Bij wie zijn is het strippen breken van de vliezen ook daadwerkelijk de bevalling begonnen?
     
  2. Bubbel

    Bubbel Niet meer actief

    Ik was wel wat verder dan jij, en het was al behoorlijk aan het rommelen toen ik gestript werd. Het zette alleen niet door. Na het strippen kreeg ik echt goeie, sterke weeën en had ik na een uurtje of 7-8 4 cm ontsluiting. Toen heeft de verloskundige mijn vliezen gebroken, en voor mijn gevoel kreeg ik binnen 10 minuten persdrang (kan wat langer zijn geweest hoor, half uurtje ofzo). De verloskundige gebeld en na 20 minuten persen was onze dochter er.

    Je kunt iig vragen of ze strippen, misschien komt het wel op gang (baat het niet, dan schaadt het niet). En als ze je vliezen breekt, weet je wel zeker dat je kindje er binnen een paar dagen moet zijn. Maar dan bestaat wel de kans dat je ingeleid moet worden als de bevalling niet vanzelf op gang komt.

    Succes met de beslissing en de bevalling!
     
  3. AtraVim

    AtraVim Bekend lid

    Nov 22, 2011
    706
    0
    0
    Bij de 2e ben ik met 41 weken gestript (na 5 weken voorweeen) om 15.00u, om 16.00u begon de bevalling, om 23.00u heeft ze me vliezen gebroken, en om 03.03u was de kleine er.
    Het kan dus gelijk resultaat hebben, maar ik weet dus niet hoe of wat bij 38 weken.
     
  4. jomidi

    jomidi Bekend lid

    Oct 13, 2010
    904
    1
    0
    Ja, 2x gedaan, 2x vlak daarna bevallen.
     
  5. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    Jan 13, 2009
    7,067
    0
    0
    Bij de tweede ben ik met 39+4 gestript ('s ochtends), 's middags om 16.00 zijn met vliezen gebroken door de verloskundige met 4 cm, en 's avonds om 17.57 had ik onze zoon in mijn armen.
     
  6. Escal

    Escal Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    3,441
    0
    0
    limburg
    gestript in de ochtend (rond 10) en rond 13/ 13.30 braken mijn vliezen spontaan. aangezien er geen weeen waren zou ik ingeleid worden maar toen ik de auto in stapte voor naar het zh te gaan begonnen mijn weeen :D uiteindelijk 2.5 uur na aankomst in het ziekenhuis (waar ze dachten dat ik kwam voor inleiding en dus zonder weeen haha) lag mijn meisje op mijn buik :D
    was wel met 40+1 maar vliezen breken betekend altijd je beeb in je armen binnen 48 uur! anders vragen voor inleiding binnen 24 uur na breken van de vliezen zodat jij en je kindje niet langer in het zh hoeven te blijven ivm infectiegevaar

    succes alvast
     
  7. FishersGirl

    FishersGirl Actief lid

    Apr 9, 2011
    378
    0
    0
    Regio Utrecht
    Hier met 40 weken gestript, veroorzaakte een hele hoop gerommel, maar verder niks. Ik zou met 41 weken ingeleid worden, maar de avond ervoor begonnen de weeen alsnog spontaan. In het ziekenhuis zijn mijn vliezen gebroken, en na een flinke dosis wee-opwekkers is mijn dochter ongeveer 12 uur daarna geboren...
    Heel veel succes alvast!!
     
  8. Samba25

    Samba25 Fanatiek lid

    Oct 22, 2008
    2,082
    0
    0
    Zuid Holland
    Bedankt voor de reacties, bij de meeste heeft het dus wel geholpen, alleen volgens mij speelt de zwangerschapsduur ook wel mee. Het ligt er denk ik een beetje aan of je lichaam er al klaar voor is. Maar goed als alles nog potdicht zit gaat het sowiezo niet door natuurlijk.
    We gaan het zien, ik ben benieuwd!
     
  9. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Strippen kan niet zomaar, je hebt dan al ontsluiting nodig, je baarmoedermond moet al aan het verweken zijn...tegen de vermoeiheid kan je wel een slaapmedicatie krijgen, heb ik toen ook gehad?
     

Share This Page